Кухненски/Бар Столове за плот 85-90см???

  • 3 031
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте,

Наскоро започнахме да си правим кухнята и решихме да сложим по-дълъг плот. Нещо като бар плот, но с височината на кухненкия плот, за да са като едно цяло Simple Smile Стана много добре, но сега по-интересното е да намерим столове, които да са подходящи. Плотът е висок около 90-91см като долният му ръб е на 86-87см. За такъв тип плотове мисля, че ще е добре слот/бар стол с максимална височина на седалката около 63см(???).

Някой може ли да препоръча добра фирма за правене на столове по поръчка с тези размери?

Примернен вариянт на стол:
http://www.ikea.com/us/en/catalog/products/S19862334



# 1
  • Мнения: 221
В стария апартамент бяхме с такъв бар плот. Столове наистина намерихме много трудно, защото са по-ниски от стандартните бар столове.  Нашите бяха като тези от снимката, но отгоре не е кожа, а плат. Купихме ги от Арон (около 90лв бройката). Виждала съм такива и в Зона. А ако пак ти се струват високи по-лесен вариант ще ти е леко да намалиш крачетата (по-бърз и по-евтин вариант)  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 3 843
В Орешак съм виждала такива столове, в Изложбената зала на дървопреработвателите, срещу входа на Троянския манастир. Там можеш да си ги поръчаш в какъвто вид и цвят искаш и с дамаска по избор. Имат страхотни неща на ниски цени. Заслужава си да се отиде. Работят в събота и неделя и в празничните дни, мисля, че в понеделник почиват. Имат и сайт. Столовете им определено са в пъти по-красиви и здрави от тези на ИКЕА. За цените да не говорим.

Общи условия

Активация на акаунт