Живот и ежедневие в арабските страни/продьлжение/

  • 59 945
  • 424
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 1 269
Кремакула ние го обрязахме на 2-ят ден от ражднето.Аз бях много притеснена,но ми обясниха 4е манимулацията не е болезнена.Обезполяват мястото и със лазер го обрязват след което му слагат един пластмасов пръстен(леле кокло страшно зву4и) които пада след 1 седмица.Мястото мажехме с антибиотик във вид на мехлем.4естно да ти кажа беб4о изобжо не  е плакал макар 4е аз бях много шашната и постоянно питах мъжо така ли трябва да е сега не го ли боли.Тои като ми е разправял едно време как са ги обрязвали тръпки ме побиват.Не се страхуваи попитаи в клиниката кудето ще раждаш дали  извършват обрязване.Според мен колкото по малко бебето по добре.Ина4е има бебета които ги обрязват и на 3 месеца,а в България турците и по на 7 годинки  Shocked

# 421
  • Мнения: 1 655
Mnogo ti blagodaria za informaciata!
Az sam cuvala che v bg turcite gi obriazvat kasno ama men taka me e srax za bebo sarceto mi se kasa!Sigurno men shte me zaboli poveche ot bebo!
I vse pak mnogo ti blagodaria za vajnata za men informacia! Embarassed

# 422
  • Мнения: 1 184
kremakula, моя приятелка /живее в Дубай/ са завели детето след първия месец да го обрежат. Също е нямало никакъв проблем. Тук при нас правят тази манипулация веднага като се роди бебенцето докато е още безчувствено или нещо такова, затова и аз реших да раждам тук. И аз ще съм мама на момче, мога вече спокойно да ви се похваля, макар че докато не излезе не може да си напълно сигурен  Wink.
За обрязването в БГ бях чела някаде по форумите, затова пусни по търсачките.

# 423
  • Мнения: 1 655
Cestito za pola na beb4o!
predpolagam 4e si mnogo 6tastliva a i 4e tatkoto e dosta 6tastliv!
zashtoto na6ia tati otsega iska ve4e da go celuva da go vodi na razxodki,ve4e se e vdetenil Joy Rolling Eyes Embarassed

# 424
  • Мнения: 4 390
Ще ви помоля да си отворите нова тема, защото тази стана много голяма.

Общи условия

Активация на акаунт