Отговори
# 735
  • Мнения: 1 561
Креми, и на моята е по посока на движение, та и аз затова още не  искам, но знам, че на Мади много ще и хареса да гледа!

Ванюша, какво чайче даваш ти през ноща? Аз не съм давала никакви чайове,а си мислех тези дни да попрочета за тях..

Стаси, новата количка е супер, със здраве да си я ползвате!

# 736
  • Мнения: 50
Еми ,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,всички твои желания са мои пожелания! newsm51 hbday

Анелия,честита ви половин годинка  smile3525

Чудя се дали да не излезем с малчо днес.Времето е слънчево и тихо,нищо ,че е студено cold,добре облечен бебо ,мисля,че ще му е от полза.Не ми се мисли цяла зима да сме затворени в къщи,а едва ли скоро ще има пак пролетни температури .
Да се похваля,че се преборихме успешно с хремата Laughingбез антибиотици,само капки за нос и витамини.Мисля все пак ако излизаме да го отведа да го види педката, за да съм сигурна,че всичко е ок.Притеснява ме само навалицата от болни дечица,да не си лепнем друг вирус докъто чакаме.
                                                                                                                                           bye
                                                                                                                                                        

# 737
  • Мнения: 105
Заповядайте в новата ни тема:
“Зимни празници задават се вече, на половин годинка става Юнското човече! № 11”



ЖЕЛАЯ ВИ МНОГО УСМИВКИ И ПРАЗНИЧНО НАСТРОЕНИЕ !!!

# 738
  • Пловдив
  • Мнения: 1 215
Роси, давам чай на Хип- пише детски чай, от 4 месец. Съдържа- екстрат от цвят на лайка,
екстрат от копър, екстрат от маточина, екстрат от анасон, екстрат от мащерка, масло от копър и масло от мащерка. В магазина имаше още няколко вида на Хип, но избрах този заради уж многото билки.
А иначе се принудих да почна да давам чай, че освен другите бели дето се е научила да прави, отказа и вода да пие, а си пиеше цяло лято детето  и то от глюкозата, минахме направо на чиста преверена вода, без захар и тя си пиеше 3 месеца. Ама сега като захладня и отказва- играе си с бибата на шишето,п та затова почнах чай- да приема някаква течност.

# 739
  • Мнения: 50
Здравейте и от нас, честито на празнуващите днес Simple Smile
Табакова вчера нашите ми идваха на гости и ми донесоха гобленчето, страхотно е  Hug
Алексова аз се престраших и вече на 2 пъти излизаме с летния кош. Трябваше да го сложа вече, защото коша за новоредно ни е доста къс и тесничък , а и Габи по никакъв начин не можеш да я возиш в легнало положение, тя и без това не обича много да се вози  в количката , ама няма начин. упсявам за известно време да я задържа в него с играчки, приказки, песни и всякакви маймунджолъци от майка си  Joy
За игрите играем на криеница с одеалце, с лигавник, и с почти всичко, буба лази..., с играчките - свирещ телефон, разни пищящи, плюшени и т. н., много обича също да гледаме през терасата колите.
Празниците - на Коледа ще бъдим в Пловдив на гости у нашите,събираме се с брат ми и приятелката му, абе пълна къща, раздваме си подаръци и тази година ще има игра с бебка  baby_neutral Трапезата  на 24тище е пости ястия 7  или 9 наброй, и за баща ми и мъжа ми задължително нещо месно, защото не могат да издържат на постни ястия  Rolling Eyes Joy .За НГ не сме решили още къде ще бъдем, но може би пак в Пловдив, newsm78

Общи условия

Активация на акаунт