Жената лъв - 43

  • 16 451
  • 761
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 210
Мерси, момичета! Много хубави пожелания, нека ви се връща и на вас  Hug.

# 16
  • Мнения: 3 959
Леле, нова тема. Ми да се цопна.

И само информативно да кажа, че в момента още съм на работа. ИбаФ мааа му. Издирвам едни 0.980 т пЕсък. Лошото е, че няма изгледи да го намеря. И блокирах малко вече

# 17
  • Мнения: 339
Стеф на този ваш "котьо" в службата, защо не му намерите една засукана мацка, за да не ви тормози в службата толкова.  hahaha

# 18
  • Мнения: 3 959
Не, бе, не ме тормози сега котьото. Не се засичат работите. Имаше няколко грешки. Трябваше да си ги намеря от къде са. От централното счетоводство не им се връзват нещата и звънят хората. То май и те стоят на работа още. Ама какво да направим сега? Уф, знаех си аз, че няма начин да не се оплескам нещо по приключването. Tired

Аз чакам в момента една жена там да ми звънне пък слушам, че в момента говори по телефона с другата окъсняла колежка. Ям кисело мляко и чакам да ми дойде реда да ми звънне и на мен. И съм гладна кат' вълк. А в служебния хладилник намерих само това останало мляко. Не знам чие. Пресуших го ама само с млекце не става.

# 19
  • Мнения: 339
След като  е така, пожелавам ти по-бързо да намериш грешката.  Hug
Винаги съм съжалявала счетоводителите, когато трябва да се връщат назад и да търсят къде не им се равняват например 2 или 3 стотинки.  #Crazy

# 20
  • Мнения: 3 959
Ама то хубаво, ама аз не сУм счетоводител. Не мога да съм на тяхната висота. И бъркам. Embarassed

# 21
  • Мнения: 339
То кой не бърка, безгрешни хора няма. Лошото е, когато правят грешки докторите, защото тогава може човек  да си иде.  Tired
Ако беше в Пазарджик щях да ти донеса нещо за ядене, ама  си ми далече.  Whistling

# 22
  • Мнения: 9 776
Прибрах се. Фризирана #Silly Голям студ навън cold Замръзна ми носа, докато чаках мъжа ми да дойде да ме прибере Crazy
Снимка не знам дали ще пусна newsm78 Но добре си побъбрих с фризьорката. Отдавна не я бях посещавала, а съм най-доволна от нея. Жалкото е, че работи само вечер, а денем е на друга служба и не мога да ходя когато си искам, а когато има свободен час. Но нищо.

Кажете как да направим това с датите newsm78 Преди време пак се бях сетила.

Стеф, гадна работа ooooh! Лошото е, че сигурно минаваш 100 пъти през тази грешка без да я видиш Confused

# 23
  • Мнения: 3 959
Намерих всичко. Жалко, че цял ден дерзах в грешната посока и чак вечерта се усетих къде е ключът към палатката. Нищо де. Карай да върви. Тръгвам си. newsm44

# 24
  • Мнения: 2 510
Вени,

Стефи, писах нещо, но връзката се прекъсна.

# 25
  • Мнения: 668
Пол, хубава идея, но не знам кога ще ми дойде музата да  я осъществя /нали аз съм пуснала темата/.  А и как да съберем датите? Идеи?

# 26
  • Мнения: 9 776
Камче, ако искаш всеки да ти пусне ЛС, пък когато имаш време - тогава. То не е нещо спешно, просто е хубаво да си знаем децата Hug

# 27
  • Мнения: 11 391
Честит Рожден Ден на Марти. Да расте здрав, весел и щастлив. Мама Вени и тати Бойко и те  Heart Eyes




Лелеееееееее срамЪ е  Embarassed ядох след тренировка пица, много пица Joy

Стеф честито , че си намерила проблема, сигурно ти е олекнало на душата с няколко тона  Wink

Пол честита прическа, и аз мислих днес да посетя фризьорката ама много уморена бях  bowuu Чакам фото  Flutter

Камче ма жено гиздава, първата тема твое дело ли е? Heart Eyes Като имам време ще надзърна да позяпам стари теми  Crazy Аз май направих година и половина тука  Crazy

Гудзи какво сътвори днес?

# 28
  • Мнения: 9 776
Норче, голяма кола бре Crazy
Спорта, викаш, добре върви с хапването hahaha
Ще пусна една снимка отзад Wink
Гудзи, що тий сдухано? Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 71
Вмъкваме ги под името на всяка лъвичка или ново параграфче "Издънките на мама" или  "Лъвското потомство" (божеееее, бях написала посолство  ooooh!
Изкъпах се и ще лягам. Ама първо ша си духна косата, че да не ме погне Полка Mr. Green Whistling
Рейски, фърли малко пица Flutter

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт