Първи клас в Толстой/Надежда - избор на училище

  • 3 895
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 47
Категорична подкрепа за 54-то - добра база, амбициозна директорка, учители "в час". Занималнята е ограничена, но то такава е тенденцията явно вече в по-добрите и големи училища. Има избор обаче наоколо, ако можете да си го позволите. Но не се колебайте между това и другите училища.

# 16
  • Мнения: 3 146
rumpidumpi, мерси за мнението!

# 17
  • Мнения: 1 564
След обстойно проучване, среща с учителите, които ще поемат първокласниците септември избрахме нашата госпожа в 54 СОУ. Лошото е, че който и да питам, всеки е записан при нея и ми е напрегнато дали ние ще сме в нейната паралелка. До 8 юни ще излязат класиранията, на 9 е родителската среща!

Успех на всички първокласници!

# 18
  • Мнения: 3 146
alexova, как така всички са "записани" при нея? При подаването на документите не съм имала възможност да посочвам коя искам. Всъщност, ти с всички ли учители се запозна? Аз с нито една.

# 19
  • Мнения: 46
И аз съм от този квартал, синът ми е набор 2005, но още от сега се интересувам за училищата, защото сериозно съм се замислила предучилищната да е в училище.
AnMary може ли да ми кажеш нещо повече за 16-то, чух доста положителни отзиви. Интересувам се дали има предучилищна, забавачка и естествено от преподавателите.

# 20
  • Мнения: 1 564
alexova, как така всички са "записани" при нея? При подаването на документите не съм имала възможност да посочвам коя искам. Всъщност, ти с всички ли учители се запозна? Аз с нито една.
Да, уговорихме се с директорката да ги извика в голямото междучасие, ния бяхме около 7 родителя от групата ни в градината. поговорихме, зададохме си въпросите и се запознахме с всички. После ни показваха стаите н авсяка паралелка.
На молбата ни дадоха шанс да напишем отдолу и желанието си за госпожа. Но ние подавахме още първите дни  за подаване на молби там. Вие кой входящ номер сте, само за инфо колко молби са до вашата....

# 21
  • София
  • Мнения: 480
... синът ми е набор 2005, но още от сега се интересувам за училищата, защото сериозно съм се замислила предучилищната да е в училище.
Малко встрани от темата -  за набор 2005 може да е късно да го местиш в предучилищна към училище ако в момента ходи на ДГ. При нас срока беше до края на март да подадем заявление, че следващата учебна година няма да е в градината, за да могат да заявят бройката на учебниците.

# 22
  • Мнения: 3
Мойто дете учи в 16 от 2 години. От тази година има нова директорка и много неща се промениха - училището стана уютно, строг пропусквателен режим, няма мотаещи се учиници, децата са под непрекъснат контрол. Имаше занималня за първите класове, а и има и подготвителна група. Сега правят ремонт

Общи условия

Активация на акаунт