Защо станах майка или за уроците на бандитката

  • 1 950
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 244
....
И най смешното е че сама не осъзнава че е сбъркала и сега си иска косата на главата hahaha
Само не й показвай варианта лепило Crazy Mr. Green, че тогава не знам какви ще ги сътвори Whistling Tired
Тоз вариант го знаем, само че творим по тапетите и мокета на пода  Mr. Green
Затова май догодина за първия учебен ден ще има подмяна на подовата настилка ooooh!

# 16
  • Мнения: 6 390
хе хе хе  Laughing голяма е сладурана
май найстина няма дете което да не се е подстригвало само  Laughing Laughing Laughing
другия път няма да екпериментира с себе си а с брат си  Wink Laughing
Хубава й е новата прическа  Wink

# 17
  • Мнения: 2 452
Извинявай, обаче не можах да се сдържа. Много ми стана смешно. Разбирам те как си се чувствала, особено с кичурите под леглото. Детето е изобретателно!
Наистина и отива прическата. Да са живи издрави!

# 18
  • Мнения: 4 244
Извинявай, обаче не можах да се сдържа. Много ми стана смешно. Разбирам те как си се чувствала, особено с кичурите под леглото. Детето е изобретателно!
Наистина и отива прическата. Да са живи издрави!
Ти кво си мислиш - хилих се като пача като я видях.  hahaha
Тя ме гледа и не може да повярва на реакцията ми, особено като я попитах - Ми не можа ли да ги хвърлиш в коша, ами под леглото, на което тя ми отговори - Ми аз мислех че ще можем да ги залепим с ... тиксо #Crazy

# 19
  • Мнения: 2 452
Извинявай, обаче не можах да се сдържа. Много ми стана смешно. Разбирам те как си се чувствала, особено с кичурите под леглото. Детето е изобретателно!
Наистина и отива прическата. Да са живи издрави!
Ти кво си мислиш - хилих се като пача като я видях.  hahaha
Тя ме гледа и не може да повярва на реакцията ми, особено като я попитах - Ми не можа ли да ги хвърлиш в коша, ами под леглото, на което тя ми отговори - Ми аз мислех че ще можем да ги залепим с ... тиксо #Crazy

Напълно разбираемо. Особено ако е гледала наскоро Дора; там има един епизод с "duck tape" - добре залепящо тиксо. Изабела си мислеше, че то е вълшебно.  Тя е била на малко повече от 2 години, защото бяхме в старата къща; седнала в пластмасов кош за пране с чиния в ръка ми казва  - това е колата ми, залепи ми кормилото. Питам я с какво - с duck tape!  Laughing Laughing Laughing

# 20
  • Мнения: 4 244
Особено ако е гледала наскоро Дора; там има един епизод с "duck tape" - добре залепящо тиксо. Изабела си мислеше, че то е вълшебно.  Тя е била на малко повече от 2 години, защото бяхме в старата къща; седнала в пластмасов кош за пране с чиния в ръка ми казва  - това е колата ми, залепи ми кормилото. Питам я с какво - с duck tape!  Laughing Laughing Laughing
Това се гледа от разбойника в момента и цял ден след това си припява Дидидиди Дора!
КОй ли ден ще ми сбере и той очите с поредния си изблик на откривателство и пак ще пускам теми за смях на всички ваас  Hug

# 21
  • Мнения: 1 238
Ma kak виновно гледа само на първата снимка Heart Eyes Heart Eyes Grinning Grinning
Що бе не и е много къса косичката, аз като прочетох темата си помислих че супер късо си я подстригала Joy Joy Joy Joy
Да са ни живи и здрави! Косичката ще и порасне пак- а и така си е много сладичка. И важното е, че не е пострадала...
Аз пък като малка бях набарала бръснача на баща ми и хубаво съм си обръснала лицето Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed... Слава Богу не ми поникна брада Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 22
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Извинявай, обаче не можах да се сдържа. Много ми стана смешно. Разбирам те как си се чувствала, особено с кичурите под леглото. Детето е изобретателно!
Наистина и отива прическата. Да са живи издрави!
Ти кво си мислиш - хилих се като пача като я видях.  hahaha
Тя ме гледа и не може да повярва на реакцията ми, особено като я попитах - Ми не можа ли да ги хвърлиш в коша, ами под леглото, на което тя ми отговори - Ми аз мислех че ще можем да ги залепим с ... тиксо #Crazy

Напълно разбираемо. Особено ако е гледала наскоро Дора; там има един епизод с "duck tape" - добре залепящо тиксо. Изабела си мислеше, че то е вълшебно.  Тя е била на малко повече от 2 години, защото бяхме в старата къща; седнала в пластмасов кош за пране с чиния в ръка ми казва  - това е колата ми, залепи ми кормилото. Питам я с какво - с duck tape!  Laughing Laughing Laughing


я Дора, я някое модно предаване за удължаване на коса.
сега трябва да и обясняваш за необратимите процеси в природата. Laughing
 а тя си е сладорана с всякъква коса. Hug

# 23
  • Мнения: 254
Tornerose и аз веднага забелязах този виновн поглед в личицето й:)) А пък тя мама готина и въобще не и си е карала даже:))

Ами Фиди, какво да ти кажа, първо много много е сладичка с новата прическа, но в никакъв случай по-малко сладичка от преди...Simple Smile) то готиното си е все готино..., второ как да не му се кефиш хем инициативно, хем талантливо, хем прелестно красиво...Simple Smile)

Абе много сте готини и мамите и лапенцата Ви...  Всички да сте ми живички и здравички:))

Целувки на всички и особено на малката Снежанка, която тази година, ще се появи с къса косичка:)) Дето толкова ни развесели днеска:))



# 24
  • Мнения: 3 098
Фиди,голяма сладурана е дъЩери4ката ти 4470
Много й е хубава при4еската,а тя милата какъв невинен поглед само е извадила Grinning
И като си припомня,4е вси4ките ми познати,които имат дъЩери са минавали през това и аз съм се подготвила психи4ески,4е някой ден и моята Ще ми цъфне разкрасена Laughing
Аз пък като малка си остригах косата до дъно,даже снимка ми направили и миглите съЩо newsm03

# 25
  • Мнения: 150
ма бритон4ето ли само е искала да кръцне или кардинално да се скаси? Rolling Eyes до като мама вихри купон´из форумите малката бандика на модни при4ески го ударила Joy Joy Joy

# 26
  • Мнения: 5 183
Ma kak виновно гледа само на първата снимка Heart Eyes Heart Eyes Grinning Grinning
Не само на първата. Много е сладка мили4ката, ама и на трите снимки е малко ... притеснена...май самата тя не е о4аквала 4е последствията ще са трайни. Според мен, много добре е с тази при4еска, само по-тъмни4ка изглежда косата сега.

# 27
  • Мнения: 1 017
Супер е детето  Hug  Laughing

Ама тя всъ6тност каза ли откъде и е до6ло на ум доа променя стайлинга?? или аз не6то не съм до4ела...сори ако е така, кафето е о6те в 4а6ата  Blush

# 28
  • Мнения: 4 244


Ама тя всъ6тност каза ли откъде и е до6ло на ум доа променя стайлинга?? или аз не6то не съм до4ела...сори ако е така, кафето е о6те в 4а6ата  Blush

Не, не ми каза отде и е дошло на ума, ама после като тръгнах да чистя из стаята се оказа че е пробвала и на главата на брат си Mr. Green, та оттам липсват няколко кичура и ще трябва днес и него да дофризирам Crazy

# 29
  • Мнения: 810
Много се смях...кичурите да ги залепим обратно Simple Smile))) Най- сладки са снимките, малката как гледа виновно Simple Smile)))) Знае, че нещо не е наред, но с такова недоумление гледа, точно си помислих, че сигурно ще плаче за косата си и ти си написала, че е ревала. Миличката, ще й порастне пак! Ама каква е изобретателна  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт