Защо станах майка или за уроците на бандитката

  • 1 945
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 366
Чудя се каква ли ще е следващата пакост Party

Ма туй нИ Е пакост, мари Фиди. Открива света, детенце. Откъде може да знае, че косата не се лепи с тиксо???? Много си странна и ти  Hug

# 31
  • Мнения: 1 017
Не, не ми каза отде и е дошло на ума, ама после като тръгнах да чистя из стаята се оказа че е пробвала и на главата на брат си Mr. Green, та оттам липсват няколко кичура и ще трябва днес и него да дофризирам Crazy

 Joy Joy Joy
поне със сигурност не ти е ску4но  Hug
и аз си подстригвах бритона като бях малка, ама така, 4е не може6е да бъде оправен (дете идиот4е...) А твоята си е като принцеса...е, 6те по4акате малко с при4еските (ама тя не и е и много къса всъ6тност...) За6то не и потърсо6 от тези изкуствени букли, като ги видя на "голяма" жена 4есто е сме6но, ама на малка кукла като твоята...може да и мине яда от саморазкрасяването  Grinning
Гого за сега се е ограни4ил в скъсяване само на нокти (т.е. гризе ги  smile3514)

# 32
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Милата МиШи,как тъжно гледа само Hug Мамини сръ4ни ръ4и4ки  Wink
Ина4е много и е сладко с новата при4еска  Party
Сестра ми и братов4едка ми като бяха малки веднъж така красиво си бяха изтипосали бритоните и две4ките,ала ЕмилиянуШка Дуро4онок ама после хапнаха и порция пердах ,де  Wink
Да са живи и здрави и все така сладки....пу пу  Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 980
Фид, това спамърство 6те ни затрие Whistling Ама мънинката е сладка и с новата при4еска... Flutter
Какви ли ме 4ака и мене след време, 4е каквато съм загори тенджера.... newsm78

# 34
  • Мнения: 108
Много й отива новата прическа на дъщеричката ти. И дълга и къса коса и отиват. Ама  и е много изобретателно детето. С ножичка за нокти да постигне такъв резултат  Grinning Милото, кой знае колко се е мъчело над косичката си. Тази случка ме навежда на един спомен от моето детство. Баща ми отиде да води брат ми да го постригва, но брат ми не дал да му барнат косата. Прибират се в къщи и аз му викам "Сядай сега.".  И за моя радост на мен ми даде да го пострижа. Аз пък използвах момента, докато майка ми и баща ми пушеха в кухнята. Свършихме с прическата и после и двамата щастливи се запътваме към кухнята. Отзивите бяха че съм го окипазила и приличал на муленце, а боя ми се размина. После горкото ми братче излизаше на разходка само с шапка .

# 35
  • Мнения: 513
Занаятчийка златна, мамина! Да е жива и здрава.

Хонда, ти гледай да нее скоро ващо, тогава ептен ще умра от яд!
(На мен за коса винаги ми е жал)

# 36
  • Мнения: 256
Целувки за двамата сладури.Ама като я гледам Бандитката каква е Света Богородичка на снимките...........Мисли му.

# 37
  • Мнения: 2 195
Дебс,на малката сладурана всичко й отива,тъй че няма страшно и друга прическа ако измисли  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт