Оризова диета

  • 29 086
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 456
Аз съм чела за диети в които се яде предимно ориз и предполагам че трябва да се отслабва от него. Сещам се за една с ориз и ябълки и една според която се ядеше три дни ориз, три дни ябълки и три дни варено пиле - и двете обещаваха светкавични резултати. Моя опит с оризовите диети - не съм издържала и един цял ден и честно казано съм се чувствала доста подута. Иначе количеството от 1 ч.ч ми се струва наистина страшно много (и аз слагам толкова като правя пиле с ориз и тавата се пълни), вероятно е имала предвид 1 кафена чаша Thinking Относно продължителноста наскоро попаднах и то в този подфорум на житен режим, където в продължение на 10 дни се яде жито, ябълки и орехи, но 10 дни само на ориз без никакви плодове или зеленчуци и то посоченото количество, сготвен по-този начин ми се струва че ще е доста нездравословно, а и се съмнявам в резултата Thinking

# 16
  • Мнения: X
Може свалянето да идва точно от това,че калорииният прием е около 1500 калории.Което е под препоръчителната доза,а иначе съм правила диета на аткинс,дюкан,90-дневна и общо взето аз доста бързо си смъквам килограми,индивидуално си е.Начинът не е особено здравословен,но ако се нуждаеш от бързо сваляне на някой друг килограм действа безотказно. Heart Eyes

именно
сваляш вода и разграждаш мускули
нищо друго
после след края на тази "диета" свалената вода и разградените мускули се заместват от сланини
честито

а с прехвърчането от режим в режим след време ще си докараш такова хубаво йойо, че даже и при пълен глад ще качваш

пречистването с ориз се прави за един ден само
преди това оризът се накисва във вода за седмица, като водата се сменя всеки ден
и накрая май оризът се ядеше суров, накиснат, без нищо друго

# 17
  • Мнения: 3
Относно продължителноста наскоро попаднах и то в този подфорум на житен режим, където в продължение на 10 дни се яде жито, ябълки и орехи, но 10 дни само на ориз без никакви плодове или зеленчуци и то посоченото количество, сготвен по-този начин ми се струва че ще е доста нездравословно, а и се съмнявам в резултата Thinking

Вариантът с жито,ябълки и орехи звучи много по-добре. Аз съм го пробвала за един ден само. Калориите са около 900,но по-важно е ,че са от качествена храна.  Peace Между другото в нас имам 2 книги на Дънов,едната от тях съм я чела няколко пъти. Има доста вярни неща. Подкрепям го за повечето неща,макар,че аз не съм вегетарианец и няма и да стана. Така,че ако имаш нужда от пречистване избери Житния режим на Петър Дънов пред "Оризова диета".

# 18
  • Мнения: 2 275
според мен зависи какво "чистите" Laughing
КАТО ЗНАЕТЕ КАКВО ТЪСИТЕ е по-лесно да го намерите.
Житната е супер за прочистване на червата,но мен ме интересуват други органи и части сега Joy
  bouquet

# 19
  • Мнения: 106
Чувала съм, че оризовата диета помага за премахване на целулит. Дали е вярно? Аз мисля да я направя 5 дни, но да ям ориз три пъти на ден. newsm78

# 20
  • Мнения: 2 275
защо искаш да се изтезаваш Thinking
ориз,прдварително накиснат и след това сварен и изяден без нищо е добре един ден,но не повече
ако искаш прави този ден веднъж седмично
ще "изтегли" едно кило вода Mr. Green
формулата против целулит е:протеини,спорт и масаж
успех

# 21
  • Мнения: 106
защо искаш да се изтезаваш Thinking
ориз,прдварително накиснат и след това сварен и изяден без нищо е добре един ден,но не повече
ако искаш прави този ден веднъж седмично
ще "изтегли" едно кило вода Mr. Green
формулата против целулит е:протеини,спорт и масаж
успех
При мен не помагат. В смисъл закъсняла съм, а и целулита ми е съчетан с отпусната кожа. Направо за тигопластика съм си, но викам да се пробвам и с ориза все пак... Laughing

# 22
  • Мнения: 2 275
а,не Naughty
не си закъсняла
аз съм на 58 г и успях да променя тялото си в положителна посока Grinning
никога не е късно,но не трябва да бързаш,защото тялото мрази шок,стрес и подобни
трябва ти само един добър план (храна,спорт и екстри като масажи Grinning) и постоянство
и не си давай срокове

# 23
  • Мнения: 106
tania6, аз съм слаба. В смисъл не толкова слаба, но за 173 см, вече тежа 67 кг, ама целулита и отпуснатата кожа  Sad. Спортувам, ходих на фитнес-от много кардио на пътеката прасците ми наедряха, горе в бедрата станах като Синди Крауфорд. После интензивно плуване, разви ми се гърба, половината горни дрехи ми отесняха и ги раздадох. Сега ще започвам да ходя на аеробика. Вегетарианец съм и се храня много здравословно, с много течности, плодове, зеленчуци. Макар, че съм на 30 се замислям за пластична интервенция, но това да си я направя толкова млада ме плаши...

# 24
  • Мнения: 2 275
е,то си е за страх да се оперираш за красота Confused
аз не бих го направила,но съм коренно противоположна на теб:месоядец съм,а плодове не ми се прияждат (с малки изключения,като малини,боровинки и ягоди)
и аз мисля,че се храня здравословно Mr. Greenщом съм в отлична форма (за годините си),а и съм доволна от фигурата си bowuu

# 25
  • Мнения: 106
Целулита го натрупах в периода на месоядството и пушачеството  Peace. Вегетарианството ми пречисти доста кожата, подмладих се. Спрях и пушенето...
Браво, че имаш хубава фигура. Виждала съм доста жени от по-горната възраст без целулит и в добра форма. Моето тяло също не е за изхвърляне, в смисъл с много добри пропорции е, но този целулит....особено лятото смятам, че ме загрозява.

# 26
  • Мнения: 2 275
хе,хе
а аз отимах целулит като спрях цигарите и минах на здравословно високовъглехидратно хранене (по съвет на лекар,който реши,че холестерола ми е твърде близко до горната граница)
успях да оправя положението,но ми бяха нужни близо 3 години
опитай ръчен антицелулитен масаж,ако имаш финанси
предупреждавам:боли Laughing

Общи условия

Активация на акаунт