Да спиш с шефа.....

  • 57 218
  • 473
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 2 650
Леле, Заяц, това звучи  като някакъв трилър, ама от  нискобюджетните  Laughing

# 376
  • Мнения: 1 365
Даже не е и трилър, а трагикомедия и е едно поведение, което не подхожда на човек, още повече с внуци.

Скрит текст:
Още търся за себе си обяснението как може да изневеряваш най - нагло, да се възползваш, да направиш 100 магарии, ВУДУ и накрая пак да се изкараш жертва. Но това са едни въпроси, които не са най - подходящите за тази тема.

# 377
  • Мнения: 2 650
Жената може би  си е била  куку още в началото, ама и този дето е бил с нея, явно си заслужава нея и последиците ѝ

# 378
  • Мнения: 307
Заяц, потресох се! Ама то този.. сигурно ще му е урок за цял живот да не се занимава вече с други жени  Laughing

# 379
  • Мнения: 7 690
Е, да де, аз не говоря за хвърлена сума, а за неща, които  не провокират толкова интерес като недвижимото или движимо имущество.  Повечето шефове /ако са такива на сериозни фирми/ си правят сметката, че любовницата е нещо временно и  всяко несериозно мръдване, обезпечено с материални доказателства, може  да им навреди. Да не говорим пък за тези дето  ще се намърдат да обяснят как знаят какво са правили миналото лято Laughing
Пак казвам, че става въпрос за предпазливост  на шеф, имал връзка с подчинен. Иначе  богати мъже с обгрижени любовници - бол


Случаят, за който аз говоря е точно такъв - женен шеф с подчинена. Дали имаха и година заедно. Мадамата обаче е оправна и знае как да си поиска, че да й бъде дадено.

# 380
  • Мнения: 2 650
Браво тогава на мадамата Laughing Тя  колко време след като си получи нещото си, продължи да му е подчинена? Че  те оправните обикновено не си остават подчинени, ами  си се женят за шефа, после ревят представително по телевизиите как им срутили неправомерно хотела на морето...примерно де Laughing

# 381
  • Мнения: 7 690
Браво тогава на мадамата Laughing Тя  колко време след като си получи нещото си, продължи да му е подчинена? Че  те оправните обикновено не си остават подчинени, ами  си се женят за шефа, после ревят представително по телевизиите как им срутили неправомерно хотела на морето...примерно де Laughing

Още е в същата фирма, но на друга длъжност и ръководството е друго. Grinning

# 382
  • Мнения: 1 288
Тази, дето аз я знам отблизо, май не е намазала имоти, чувала съм само за кешови разплащания и разните му дрънкулки/парфюмчета. Но те са задължителни реквизити на любовниците.

# 383
  • Мнения: 177
Тази, дето аз я знам отблизо, май не е намазала имоти, чувала съм само за кешови разплащания и разните му дрънкулки/парфюмчета. Но те са задължителни реквизити на любовниците.
зависи колко е богат шефа, лакомията на любовницата нищо не може да я задоволи, Моника Люински докато не си прибра милионите не млъкна и развяваше из цял свят роклята си с петно от сперма .....за едно фелацио прибра доста пари.

# 384
  • София
  • Мнения: 24 839
Уцелила е точното време и точното място Mr. Green

# 385
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239

Е, не си ли виждала разните миски и пишман- моделки, родили от чичко- паричко, помислили че са си уредили и старините, как в един момент остават без колата, без хапартамента и само с една скромна издръжка? Mr. Green
Правят поредното напомпване и хукват на лов..
Е, хайде сега. Все едно пък, ако си чинно женена за първия мъж в живота ти, мислейки че си си уредила старините, няма риск да се окажеш без кола, без хапартамент и на улицата, изритана от благоверния, който го е връхлетяла любовта на 50, с някоя напомпана мацка.

# 386
  • София
  • Мнения: 24 839

Е, хайде сега. Все едно пък, ако си чинно женена за първия мъж в живота ти, мислейки че си си уредила старините, няма риск да се окажеш без кола, без хапартамент и на улицата, изритана от благоверния, който го е връхлетяла любовта на 50, с някоя напомпана мацка.
Защо за първия мъж в живота си?
Ще се оженя за този, когото обичам най- много и с качествата си се явява най- правилния, а не най- богатия.
И не, няма да се окажа на старини без нищо, защото всичко ще постигаме заедно и ще бъде общо.
Разликата е от земята да небето.

# 387
  • Мнения: 12 473
От "изтрещяването" никой не е застрахован..

# 388
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239

Е, хайде сега. Все едно пък, ако си чинно женена за първия мъж в живота ти, мислейки че си си уредила старините, няма риск да се окажеш без кола, без хапартамент и на улицата, изритана от благоверния, който го е връхлетяла любовта на 50, с някоя напомпана мацка.
Защо за първия мъж в живота си?

Разликата е от земята да небето.
Примерно.
Разлика за кого?

# 389
  • Мнения: 272
Аз лично не бих спала с шефа.Най- малкото работата после няма да е същата.Моето лично мнение е :" Там където си вадиш хляба да не си вадиш и други неща."

Общи условия

Активация на акаунт