Да спиш с шефа.....

  • 57 163
  • 473
  •   1
Отговори
# 465
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Ето идвам да го определям! За мен не е нормално да си вадиш оная работа, там където си вадиш хляба. Другото е ала бала.  Mr. Green
То и това е ала бала. Бас държа, че повече от половината щастливи бракове и връзки са между колеги, или шефове и подчинени. И какво от това? Нормално е да се случват тези неща на мястото, на което човек прекарва 2/3 от времето си.

# 466
  • София
  • Мнения: 4 878
Повече от нормално и естествено е. Тия, които не са се взели с "колега" в университета или още в училище, го правят по-късно на работното си място, а и къде другаде? На улицата и по кръчми е доста по-ала бала.

# 467
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
В интернет - още по-яко.

# 468
  • София
  • Мнения: 4 878
Да, там е за любители на руската рулетка, не че някои не им е излязал късмета и в интернет.
Но това са редки изкючения, правилото е - с колега, независимо на работа или в училище/университет.

# 469
  • Мнения: 177
защо не на лятна ваканция, или командировка
а варианта жена шеф обсъден ли е ?

# 470
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Би ли обяснила как точно се разбира, че някой е "подскочил" и кои са характеристиките, по които се разграничава от "споделил мнение"? По твое желание можеш дори и конкретен пост да ми цитираш.
Например това
Айде да не си обиждаме мъжете, моля  Simple Smile
е подскачане, след като съм казала това:
Или обратното шефът трябва да е истински боклук, щом налита да спи с някоя своя подчинена. Значи толкова му трябва за работа.
А! Това твърдение е безумно просто..
Що да е безумно? Само жените ли могат да са боклуци?
Никъде не съм написала, че мъжът на Антигона е боклук, ти що подскачаш? Особено, след като знаеш, че не е.

# 471
  • Мнения: 7 690
Смятам, че емотиконът в края на поста ясно показва тонът, с който е написан.

Стратегията, която прилагаш я намирам за доста долна. Хвърляш думи в пространството целящи да уязвят или обидят, а после разчиташ всички да замълчат, защото ако не го направят значи са се припознали и "Ха-ха, 'начи е вярно инак нямаше да "скачаш".".

# 472
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Точно в този случай не съм целяла да обидя никого. Имам наблюдения и някакво мнение изградено за шефовете и жените около тях, споделям и коментирам напълно общо, без да имам някого предвид или да целя да обидя конкретен човек.
Не съм казала, че щом скачаш е вярно, напротив, посъветвах да не се разпознавате във всеки пост, защото не е конкретно към вас. Точно този вид подхвърляници никога не съм ги прилагала - или казвам какъв е някой конкретно или ако говоря общо, не очаквам някой конкретно да се разпознае. Това много обичаше да го прави Мери_Ан - говори завоалирано, но достатъчно конкретно, че да се разбере за кого става дума и после само чака някой да клъвне и да се изсмее - ти що се разпознаваш. Такива долни и наивни похвати не са мой начин на изразяване, Антигона.

# 473
  • Мнения: X
 но всъщност от тези,  които останаха в България, повечето са добре платени специалисти, някои са мениджъри на средно ниво и единици са "богаташи". В последната група влизат именно синчетата на бившата червена номенклатура и новобогаташите на 90-те.
Напълно споделям това мнение!  Peace
Новобогаташите са "създадени" точно с протекцията на бившата чн с цел прикриване на следи.
Масовата приватизация с фондовете какво беше? (узаконено ограбване)
Вписаните юридически лица, вършещи черната работа получиха трохи,
но ги отбелязваме като богати, понеже си "завъдили" любовница,
която водят по екзотични дестинации. Евентуално я осигуряват с жилище.
68 набор съм, всичките "герои" ги познавам. 1988-1992 учих в СА "Д.А.Ценов"-Свищов.
Ако можеше да "говори" гр. Свищов, то всичко ще "блесне" като ясно слънце.
Също така не знам дали все още има някой, който да не е разбрал колко са заможни, богати и връзкари близките на Екс.
ПП Истинските не ги познаваме, каквото и да значи това.

Общи условия

Активация на акаунт