Да спиш с шефа.....

  • 57 185
  • 473
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 177
Аз лично не бих спала с шефа.Най- малкото работата после няма да е същата.Моето лично мнение е :" Там където си вадиш хляба да не си вадиш и други неща."
Ти какво можеш да извадиш ? Тази поговорка не е ли за мъже ?

# 391
  • Мнения: 272
Аз лично не бих спала с шефа.Най- малкото работата после няма да е същата.Моето лично мнение е :" Там където си вадиш хляба да не си вадиш и други неща."
Ти какво можеш да извадиш ? Тази поговорка не е ли за мъже ?

Поговорката не е само за мъже,макар ,че така изглежда.Но съм сигурна ,че смисъла е ясен.

# 392
  • Мнения: 19 143

Е, хайде сега. Все едно пък, ако си чинно женена за първия мъж в живота ти, мислейки че си си уредила старините, няма риск да се окажеш без кола, без хапартамент и на улицата, изритана от благоверния, който го е връхлетяла любовта на 50, с някоя напомпана мацка.

Ако си съграждала и си трупала заедно с мъжа години, че дори и десетилетия наред, това няма как да стане. В такива случаи мъжете не зарязват съпругата заради напомпаната мацка, защото имат много за губене, държат си я като любовница. А напомпаната мацка, ако си мисли, че е гепнала господ за шлифера, защото любовникът ѝ има пари и я е пуснал да живее в жилище на негово име или ѝ плаща квартирата, много се лъже. Още по-лошо е, ако се излъже да роди дете любовницата с мисълта, че ще напусне жена си.

п.п. Гледах едно интервю със Стефан Данаилов, след смъртта на съпругата му,  който може много да е изневерявал, може и дете да има от друга жена, но каза, че винаги е държал на съпругата си и никога не му е минавало през ума да се разделя с нея, защото всичко, което е той, го е постигнал заедно с жена си.

# 393
  • Сф
  • Мнения: 10 698
Явно и на нея не и е хрумвало да го натири.Не знам , има мъже които нон стоп са с някоя , даже и семейни приятели стават.За мен ще е унизително да ми кръшкат така че не търпя забежки, но хора всякакви.
По темата- не си е работа да имаш връзка в работата.За шефа, може и да направя изключение👍

# 394
  • София
  • Мнения: 24 839

По темата- не си е работа да имаш връзка в работата.За шефа, може и да направя изключение👍
Е, за мен това е курвенска работа, без извинение!
Бих спала с шофьора на шефа, ако ми се подкосят краката, като ме докосне.
Но, с шефа, щото е шеф- няма как да стане.
Трябва да се имаш за пълен боклук, неспособен да постигне нищо със способностите и акъла , и сексапила си, за да се подложиш на шефа. #2gunfire

# 395
  • Мнения: 407
А ако и' се подкосяват краката от шефа?

# 396
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Или обратното шефът трябва да е истински боклук, щом налита да спи с някоя своя подчинена. Значи толкова му трябва за работа.

# 397
  • Мнения: 19 143
А ако и' се подкосяват краката от шефа?


Мда, то на такива все от шефове/мъже с пари им се подкосяват краката. Нищо, че са женени, любовта била по-силна от законите и морала. И почти всеки път е еднакво тривиално. Той много обича любовницата, обаче не може да изостави жена си, защото тя има нужда от него/има малки деца/не е добре със здравето (демек, не  му се иска да си изгуби комфорта и голяма част от материалните придобивки заради някаква мимолетна забивка). Любовницата и тя много го обича, просто не може да се въздържи да е с него, иначе е много морална и никога не би била с женен мъж, обаче - любов. И съвсем случайно същата тази любовница, като види, че няма да я огрее да разведе паричкото, а отношенията им вече вървят към охлаждане,  още докато е издържана, "подпомагана", от женения си любовник, в негово жилище и в такова, което той заплаща, се озърта за друг с подходящите финанси, в когото да се влюби "истински". Не смее да пусне клона и да се "влюби", преди да е заковала новия.

# 398
  • Сф
  • Мнения: 10 698
Или обратното шефът трябва да е истински боклук, щом налита да спи с някоя своя подчинена. Значи толкова му трябва за работа.
А! Това твърдение е безумно просто..

# 399
  • Мнения: 5 513
Ако фирмата е с няколко шефа?

То много кофти хем на жена да не случиш,хем на любовница.То хубаво си се объркал един път,ама за любовницата как няма да си отваряш очите.
За жените същото.

# 400
  • Мнения: 7 690
Нещо не разбрах - било неморално да се влюбваш само в мъже с пари?

# 401
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Или обратното шефът трябва да е истински боклук, щом налита да спи с някоя своя подчинена. Значи толкова му трябва за работа.
А! Това твърдение е безумно просто..
Що да е безумно? Само жените ли могат да са боклуци?

# 402
  • Мнения: 7 690
Айде да не си обиждаме мъжете, моля  Simple Smile

# 403
  • Мнения: 19 143
Нещо не разбрах - било неморално да се влюбваш само в мъже с пари?


По принцип е доста странно, ако само в мъже с пари се влюбва някоя, откакто е започнала с влюбването. Ей така, хич пък никога да не се е случвало някой без пари да я привлече с мил жест или нещо подобно. И дълбоко ме усъмнява искреността на любовта при подобни жени.

# 404
  • Мнения: 12 473
Кукумицинке, ако първият е бил такъв, влизаш в подобни среди. А там не срещаш монтьори.

Общи условия

Активация на акаунт