Да спиш с шефа.....

  • 57 186
  • 473
  •   1
Отговори
# 450
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Ми той да не е предмет или слабоумен, че да го "вземат". Изобщо, тия жени-героини дето треперкат и бълват змии и гущери срещу "въртиопашките" явно имат доста ниско мнение за благоверните си.

# 451
  • Мнения: 12 473
И за себе си..Wink

# 452
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Е, то по тази логика (една 22 г. ми го "взе")  и аз трябва да не вярвам, ама на - продължавам..Wink)
Някои помним драмата и колко много писа за нея.
Някои женички все се разпознават сред обсъжданите и много държат да ни кажат - аз не съм от тия, Как'Сийке. Разбрахме, че Екс и Антигона не сте от тези, спрете да се припознавате във всяко второ определение дадено в темата. Също както Камъчка в темите за изневери се държите. Тя много държеше да каже на всички, че е била с женен, който после я е зарязал и се появяваше във всяка тема за изневяра, все едно всички теми бяха само за нейния случай и се обясняваше на всеки пост.
Също така не знам дали все още има някой, който да не е разбрал колко са заможни, богати и връзкари близките на Екс.

# 453
  • Мнения: 12 473
Лиляна.. Joy
Никой не се е припознал, завъдихме си раздумка с Кукумицинка.
Иначе - похвално е да имаш такава памет, само дето я ползваш избирателно..Wink

# 454
  • Мнения: 19 144

Представяш ли си? Има и хора с нормални отношения и взели се по любов.
Не, няма как да си го представят. Има една категория женички, дето си мислят, че всички по-хубави, по-младички и по-привлекателни от тях жени са потенциална заплаха и просто няма начин да не са меркантилни и с амбиции да откраднат точно техния скъпоценен мъж, с когото били градили не-знам-си-какво с пот на челата. Тя няма задължения към поувяхналата му половинка и нейните заслуги в семейния му бизнес. Той би следвало да е лоялен към общите им усилия. Ако не е - не е.


Всъщност по-голямата част от мъже са лоялни към общите усилия и постижения със съпругата (особено, ако нелоялността значи мъжът да се раздели с голяма част от имуществото и парите си) и не желят да си развалят комфорта с разводи заради любовница. Ако трябва някой да сменят, сменят любовницата, не съпругата. Любовниците, заради които някой богат мъж се е развел, за да се ожени за тях, са много по-малко, отколкото любовниците, останали с пръст в устата от цялото упражнение по омайването на богатия мъж. То хич не е трудно да поомачкаш чаршафите с някой богат мъж, особено ако е от типа, който смята, че понеже има пари и власт, всичко му е позволено. Затова и в родния ни "хайлайф" известните бръмчалки са минали повечето мъже с пари, а пък и те самите са минали повечето от бръмчалките, по баджанашки. Ама не се развеждат заради бръмчалките и не се женят за тях. Остават си със съпругите, че и имат дългогодишни бракове.

Разбира се, че малко от тия, които са опитали да разведат някой мъж (щото, нека не се лъжем, но са склонни повече жени да оказват подобен натиск върху любовника си) и не са успели, ще си признаят, че са имали подобна "долна амбиция". Дори и да му са родили по някое дете, че да го подтикнат към решителната крачка. Коя ще си признае, че не се е оказала достатъчно привлекателна и важна за мъжа, за който се предполага, че е безумно влюбен в нея, че той да се разведе с жена си заради нея. Че има друга жена, а често и други деца, по-важни и ценени от нея и нейното дете.

# 455
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
"Някоето" дете си е нейното лично собствено дете. 99 % от жените си обичат децата, независимо кой мухльо ги е направил. А по начина, по който ти говориш за децата, все едно всички раждат, за да вържат някой си, говори, че и ти да решиш да снесеш някое детвнце, няма да е щото ти е дошъл майчинския инстинкт. Приеми, че има жени, които "мачкат чаршафите" и за свой собствен кеф, а не със стратегически цели да забременеят от паричкото.
Понеже гледаш "хайлайфа" явно, какво ще кажеш за Диляна Попова, не виждам да си е разплела чорапите или да седи с пръст в устата, че онзи не се разведе. Гледа си детенцето и изглежда по-щастлива и хубава отвсякога. Или викаш, и тя за пари hahaha

# 456
  • София
  • Мнения: 24 839
Защо набъркваш Диляна Попова, като Блатечки не ѝ е шеф, а и двамата са доволно известни и просто си правеха кефа, без да се съобразяват на кого и какви вреди нанасят?
Да твърдиш, че на 99% от жените не им пука от кого ще забременеят и ще обичат детето му, е твърде безотговорно и наивно твърдение.

# 457
  • Мнения: 19 144
А по начина, по който ти говориш за децата, все едно всички раждат, за да вържат някой си, говори, че и ти да решиш да снесеш някое детвнце, няма да е щото ти е дошъл майчинския инстинкт. Приеми, че има жени, които "мачкат чаршафите" и за свой собствен кеф, а не със стратегически цели да забременеят от паричкото.
Понеже гледаш "хайлайфа" явно, какво ще кажеш за Диляна Попова, не виждам да си е разплела чорапите или да седи с пръст в устата, че онзи не се разведе. Гледа си детенцето и изглежда по-щастлива и хубава отвсякога. Или викаш, и тя за пари hahaha

Не казвам, че всички раждат, за да вържат някого, за определен тип жени го твърдя. И не очаквам, че някоя от тях ще си признае в прав текст, обаче никоя от тях нищо не иска, ама по някое време се почва: Аз дете му родих, той е длъжен да плаща издръжка (разбира се, не минималната, защото нали има пари), длъжен е да ме "подпомага", защото гледам детето му. Разбира се, че очакват нещо, щом са родили това дете с чистото съзнание, че те самите дете не могат да издържат и нямат пари дори да си платят покрива над главата, ако не е жененият мъж. За разлика от Диляна Попова...

И всъщност Асен Блатечки беше напуснал жена си, за да живее с Диляна Попова, ако не се лъжа, но просто не съумяха да съжителстват заедно, въпреки детето.

# 458
  • Мнения: 2 850
Не съм родила, за да връзвам бащата на дъщеря си, разделих се  с него по своя воля, нито е бил женен, но твърдя точно същото - длъжен е да ме подпомага и да издържа детето си. Нищо грешно не виждам в това твърдение. Аз това дете не го правих сама, нито мъжете са толкова тъпи, че все ги мамят и им натрисат деца. Какви средства аз имам да гледам детето си - имам такива. Това не го освобождава от неговата отговорност. И сумата от 100лв е отбиване на номера при положение, че бащата не взима 400лв заплата, а 4000лв.

# 459
  • Мнения: 2 789
Осъди го за хикядарка. Не е невъзможно. Има мъже, които плащат толкова.

# 460
  • Мнения: 7 690
Някои женички все се разпознават сред обсъжданите и много държат да ни кажат - аз не съм от тия, Как'Сийке. Разбрахме, че Екс и Антигона не сте от тези

Мен какво ме намесваш? Включих се по темата, защото имах конкретен диалог с Абсурт и Кукумицинка, а след като той приключи не виждам да съм се месила повече? Не помня да съм писала дори буква в тази тема, с която да се разграничавам от който и да е тип жени, камо ли да се припознавам. Смятам, че достатъчно ясно се виждат постовете ми от началото на темата, в които казвам, че съм спала с шефа си и има значение дали мъжът ми ще е с пари или не.

Сега, може ли да си пиша във всяка тема, която пожелая без да е нужно да се припознавам или ще продължаваш да размахваш даскалската пръчка?

# 461
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Разбира се, че може да си пишеш във всяка тема. Аз казвам как на мен ми изглеждате. Ти не помниш, но аз помня, че подскочи не един и два пъти в тази тема, когато някой определи като нещо ненормално да се заиграеш с шеф.

# 462
  • Мнения: 3 058
Ето идвам да го определям! За мен не е нормално да си вадиш оная работа, там където си вадиш хляба. Другото е ала бала.  Mr. Green

# 463
  • Мнения: 7 690
Би ли обяснила как точно се разбира, че някой е "подскочил" и кои са характеристиките, по които се разграничава от "споделил мнение"? По твое желание можеш дори и конкретен пост да ми цитираш.

# 464
  • Мнения: 12 473
Би ли обяснила как точно се разбира, че някой е "подскочил" и кои са характеристиките, по които се разграничава от "споделил мнение"? По твое желание можеш дори и конкретен пост да ми цитираш.

Да, и аз тръпна от любопитство.
То верно човек да не попише свободно в някоя тема..Лиляна бързо-бързо подскача и идва да раздава правосъдие. Такова е моето усещане де.Wink

Общи условия

Активация на акаунт