Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век" ( Muhteşem Yüzyıl) тема 3

  • 80 233
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • планетата Земя и по точно до морето
  • Мнения: 6
Свалям филма и почвам с превода  Party
Е какво да кажа, освен огромно благодаряяяяяя ! Да си жив и здрав и дано се включат и други да помагат !  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes newsm20 newsm20 newsm20

Как разкошно почна Новата година  ! Ще гледаме още един разкошен филм с пълен превод от добри души !
 newsm44 newsm68 newsm44

# 721
  • София
  • Мнения: 5 334
Марманче, благодаря ти много за частите, слънце! Hug Hug Hug Запаметявам ги и утре на спокойствие ще се просна да гледам серията! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 722
  • Мнения: 0

sara_bri, и тук не става. Благодаря за усилието!  Kader!  Hug

Аз успях да го видя целия с прекрасно качество на yiliz

http://www.ddizi.com/diziler/779/Muhtesem-Yuzyil

е тука не може да не става.
enjoy!

Супер!  Сърдечни благодарности!   Hug   Hug   Hug

Тук можеш да гледаш всичко, каквото пожелаеш, дори сериали от времето на баба си  Simple Smile под eski diziler, е шегувам се, но има много материал и с добро качество...  Simple Smile

# 723
  • Мнения: 459
Благодаря на всички, които помогнаха с преводи, разяснения и коментари!  bouquet
Очертава се страхотно шоу по Шоу ТВ! Party

# 724
  • Мнения: 683
Много ме впечатли момента по приготовлението на Роксолана и на Сулейман. Толкова драматично го показаха. Той се вълнуваше все едно му беше за първи път да е с жена  hahaha





# 725
  • до най слънчевия бряг
  • Мнения: 1
Свалям филма и почвам с превода  Party

Ей това е най великолепната новина тази вечер  newsm68 newsm44 newsm68 newsm44  love001

# 726
  • Мнения: 0
А на мен ми харесва най-много, когато разпъва картата и забива меча, искайки да бъде като най-големите владетели в света по онова време - Карл V, император на Свещената Римска Империя, Франсоа I, крал на Франция и Хенри VIII Тюдор, крал на Англия.

# 727
  • Югозападна Българя
  • Мнения: 24
Страхотен филм.Невероятна игра.Благодаря,на всички за превода и коментарите. newsm10 newsm51.

# 728
  • Мнения: 72

Невероятен е!!!!Този образ ще ни подлудява в срядите!!
stereо hz  Предварителни благодарности!!

Последна редакция: ср, 05 яну 2011, 23:16 от stefanniq

# 729
  • Мнения: 683
Момичета сега пуснах новата тема  Peace

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=554588.0

Ако имате идеи за анкета споделете и ще я прибавя. Имам още малко работа по темата но ще е по късно.

# 730
  • Мнения: 13 507

marman, penda, anna3com - признателна съм ви за линковете  Hug Hug Hug
Отивам отново да гледам. А ако имаме късмет до края на седмицата да го изгледаме и с превод (предварителни благодарности на sterео_hz), удоволствието ще е пълно!  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 731
  • Мнения: 9 760
Много ме впечатли момента по приготовлението на Роксолана и на Сулейман. Толкова драматично го показаха. Той се вълнуваше все едно му беше за първи път да е с жена  hahaha

Че те другите жени с наведени глави- гледат само в краката си , а Алекс го гледа право в очите Peace

# 732
  • Мнения: 31
Много ме впечатли момента по приготовлението на Роксолана и на Сулейман. Толкова драматично го показаха. Той се вълнуваше все едно му беше за първи път да е с жена  hahaha
  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 733
  • Мнения: 31
А на мен ми харесва най-много, когато разпъва картата и забива меча, искайки да бъде като най-големите владетели в света по онова време - Карл V, император на Свещената Римска Империя, Франсоа I, крал на Франция и Хенри VIII Тюдор, крал на Англия.

точно това забиване на меча в сърцето на Европа ме наведе на мисълта, че никога няма да видим този сериал по наша телевизия   Confused  Rolling Eyes

# 734

Общи условия

Активация на акаунт