Being human - Къде е Ани? - тема 2

  • 13 835
  • 725
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 558
Айде малко снимки. Не е нова фотосесията, доколкото знам, ама все е нещо.
за тази първата снимка си помислих : тоя пък Джъстин Тимбърлейк какво прави с Ани и Мичъл, а то било Джорджи Mr. Green

 hahaha Как можа!

ТРЕЙЛЪР, хора, трейлъъър! Но не и дата за премиерата, естествено  Close

Оф,аз не мога да го видя... Confused

# 46
  • Мнения: 3 736
Ми той е само 40-тина секунди, Танчик, не е много за яд. Ама е красиво направен, просто.

# 47
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Айде малко снимки. Не е нова фотосесията, доколкото знам, ама все е нещо.
за тази първата снимка си помислих : тоя пък Джъстин Тимбърлейк какво прави с Ани и Мичъл, а то било Джорджи Mr. Green

Бре,бре Sunglasses bowuu bowuu bowuu

Трейлъра е хубав наистина ама е толкос дълъг,че немам думи Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy

И що няма датааааааааааааа Crossing Arms #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out,гледам тука на календарчето-> http://myepisodes.com/cal.php хамериканското ша почва на 18ти,ама нащо няма и следа Twisted Evil

# 48
  • Мнения: 78
Заповядайте на яката снимка   Hug, част от кампанията за 3ти сезон, която още не казва кога започва!  #Cussing out

# 49
  • Мнения: 3 736
Абе тия вече сериозно ме изнервят, кви ги мислят?! То хубаво да държиш в напрежение публиката, ама колко може!  fight

Готина снимка, Ани как се е подстригала?  hahaha

# 50
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Абе тия вече сериозно ме изнервят, кви ги мислят?! То хубаво да държиш в напрежение публиката, ама колко може!  fight

Готина снимка, Ани как се е подстригала?  hahaha
smile3532верно,милата пролича на диско дива от 80-те  Joy

# 51
  • Мнения: 3 736
Ти остави тва, ми как ще го обяснят? Подстригали са я в Ада ли? Нали не може да се променя. Или й се е подкъсила косата от ужасите там.  hahaha

# 52
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Ти остави тва, ми как ще го обяснят? Подстригали са я в Ада ли? Нали не може да се променя. Или й се е подкъсила косата от ужасите тамhahaha
може да се срещнала с батко Дийн и затова така да се подкъсила  Joy

# 53
  • Мнения: 3 736
Ти остави тва, ми как ще го обяснят? Подстригали са я в Ада ли? Нали не може да се променя. Или й се е подкъсила косата от ужасите тамhahaha
може да се срещнала с батко Дийн и затова така да се подкъсила  Joy

Че тя ако го беше срещнала, дали щеше да иска да се връща? Joy

# 54
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Ти остави тва, ми как ще го обяснят? Подстригали са я в Ада ли? Нали не може да се променя. Или й се е подкъсила косата от ужасите тамhahaha
може да се срещнала с батко Дийн и затова така да се подкъсила  Joy

Че тя ако го беше срещнала, дали щеше да иска да се връща? Joy
ами тя е избягала,него като го извадиха от Ада  Joy всичко е измислено  Joy

# 55
  • Мнения: 3 736
Ааа, хитра си ти, хитрааа!  Joy Съвсем логично звучи.

# 56
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Ааа, хитра си ти, хитрааа!  Joy Съвсем логично звучи.
чи къ,знам ги аз всичките в Ада,водя им сводката там  Twisted Evil

# 57
  • Мнения: 78
Ти остави тва, ми как ще го обяснят? Подстригали са я в Ада ли? Нали не може да се променя. Или й се е подкъсила косата от ужасите тамhahaha
може да се срещнала с батко Дийн и затова така да се подкъсила  Joy
Че тя ако го беше срещнала, дали щеше да иска да се връща? Joy
ами тя е избягала,него като го извадиха от Ада  Joy всичко е измислено Joy
Oх, ще ме уморите  Joy  Hug

Сбит преразказ на 1ви епизод от новия сезон (и няма дата, пак  #Cussing out) http://www.bbc.co.uk/pressoffice/proginfo/tv/2011/wk4/unplaced.s … ml#unplaced_human Простете, че само на английски, ама ме мързи  Embarassed

# 58
  • Мнения: 3 736
Абе... не, че нещо, ама тия да не са забравили, че е учтиво и редно да обявят дата, а?

# 59
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Абе... не, че нещо, ама тия да не са забравили, че е учтиво и редно да обявят дата, а?
гадове долни ,чудя се дали да не отидем да ги посетим и да им покажем нашето мнение по въпроса

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт