Тихо се сипе първия сняг, февруарче, обаче, дивее си пак!-24

  • 20 787
  • 725
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 817
Ники, мерси за темата душко! НЕкой път ако си много заскучала и без работа, моЕ и мен да ме светнеш как се пуска "заглававната публикация" та да не се чудя кой какво и как   bouquet
Сил, не се ядосвай  Hug Важното е да сте живи и здрави   bouquet
За разликата в годините да кажа - моите деца са с разлика 26 години и на моменти едвам издържам. Вярно, че по-голямото (т.нар. ми мъж) е сравнително самостоятелно, ама и то си иска внимание (и да ходиш подире му, най-вече)  Mr. Green .
  hahaha  Юху, номинирВам те за изказване на темата. Много ме развесели!   bouquet
Пина, душко, пак ти казвам, недей се ядосва, няма смисъл... Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 6 011
Пухче, нямам идея, май това са вносителите.  newsm78
Иначе като напишеш в гугъл излиза играчката в нет-магазини, ама на високата цена  Mr. Green
http://www.toytownbg.com/?toy=10.3.67.0
http://www.kidsworld.bg/catalog/viewProduct/item:kiddieland-akti … s-pletenica-43000
http://www.detskidrehi.com/kiddieland-aktiven-kubpletenica-p-346 … 6ps4qbvkiue8neaj5


Ако искаш разгледай каталога с промоциите на Хиполенд
http://hippoland.net/tmp/koleda_1010.pdf
сравни цените с други магазини, ако нещо ти хареса, ще ти го пратя по пощата, за Неви също важи  Hug Hug мисля, че пак ще излезне по-евтино

# 17
# 18
# 19
  • Мнения: 307
Ники благодаря за предложението HugЗЛАТНА СИИИ!
Другата седмица ще се опитам да стигна до Стара Загора,да разгледам и там,ако не харесам нищо може и да се възползвам от твоето предложение Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 209
Първия сняг ни'къв го нема но моето февруарче яко дивее.

Юхуу, ама вие ли сте три деца. Браво! Много ме развесели със "сериозния" си пост Laughing Дано имаш поне 3 дечица Hug

Аз понякога изпадам в разни умопомрачения и си мисля за 1 момиченце, но след ден като този си викам "никога повече".Ако трябваше да се реша да имам дете щях да чакам докато не ми затиктака биологичния часовник, ама така е трябвало да стане. Господ си знае работата.

Нещо се разболявам и хич не ми е добре. Ясен ме побърка. Сутринта трябваше да му слагат ваксина, но докторката отказа, като разбра, че не съм в перфектно здраве. Освен това го мъчат зъби яко, подсичането стигна до кръв и селия е цъфнал в пъпки по лицето краката и ръцете. Според педи  кожата му е реагира на мръсотията с която се сблъсква ooooh! Не сме го държали в стерилна чистота, но откакто пълзи активно е така. И май ще ми се наложи да чистя всеки ден основно вместо 2 пъти в седмицата Thinking Голяма веселба е при нас Sick

# 21
  • София
  • Мнения: 6 011
Пухче, насреща съм, знаете!  Hug Дори сега видях, че онова тъй популярно из нашата тема куче на ФП също е "намалено" на 67 лв.  ooooh! Леле, мислех си аз, че е скъпо, ама чак пък толкоз... Ако го види мъжо, ще лае цяла зима, само и само да не го купим.  hahaha
Ел, разбирам те, душо, с Борис чистех ежедневно в продължение на месеци докато проходи и не се влачи толкова долу.  Mr. Green Сега с Максим една прахосмукачка на ден му стига.  Blush

# 22
# 23
  • Мнения: 172
Добра вечер!

Ника,   bouquet

Днес доооста студенко и Александра реши да заспи час и половина след като излезнахме (точно се бях заприбирала) и спа два часа и половина Shocked, а аз я чаках...на студа (бяхме с колата и сърце не ми даваше да я будя)...та в тия температури повече от час не е оферта навън, за нас не за бебетата  Thinking

За дечинята - аз си мисля, че 10 и 14 години разлика са чудни, нооо знам ли...сега съм на 31...ще видим как ще стане.

Подаръци - пф още не съм измислила даже  Blush Ама ще се постарая да има за всекиго по нещичко, а за Александра и племеницата ми по нещо по-така  Mr. Green

Лека и спокойна нощ момичета   Flutter


# 24
  • Мнения: 4 187
Добър Вечер !

Стас хапва твърдо 5 пъти на ден, понякога има и бонус , мляко през ноща  Whistling, значи 6 !


Ника , за темата  Hug ! Неви , За заглавието    bouquet!

# 25
  • Мнения: 1 067
Цоп и аз в новата тема!
Ника,Неви  Hug
Ех момичета чудни подраци показвате,чак малко ме е яд,че Явкото нищо такова няма да получи  Confused
За анкетата гласувах с 6,въпреки,че Явор май опитва да мине на 5...нямам нищо против  Grinning
Вече 4 вечер си ляга в 20:30 и по се ядва тоз режим,става към 6 :15,но най-ме устройва обедния сън който за сега е от 14 до към 17  Crazy Mr. Green
Времето беше отврат,ние се разходихме до сестра ми и сутринта и следобед  Laughing Наложи ми се да изляза за малко до магазина и се  изтърсих като куче  Joy Хем ме беше срам,че се извъргалях като 3 годишно дете ,хем така ме заболя  Blush
Оставям ви,че яденето ми май ще да е готово  bowuu

# 26
  • Мнения: 157
Ника, мерси за каталога, още повече за предложението  Hug . Единственото, което малко ме възпира, са звуците, щото Змейчето е малко чувствително и не всички пеещи играчки приема (разбирайте плаши се от тях и ревееееее)! Но ще мисля  Thinking.

ЮхууJoy, умори ме душа... Но е много верно казано, но моето трето вече е на 35  Mr. Green.
За съжаление, за себе си мога да кажа, че не обичам деца  Shocked. Моите ги обожавам, но никак не си падам да се заигравам с чуждите (прощавайте ме, но това си е самата истина...), харесвам ги само да им се любувам отдалеч. Докато има хора, които принципно обичат децата (баба ми например е такава, тя се прехласва пред всяко детенце от сърце, евала). Та, ако на миОто заплатата му е тройна, ще се прежаля да си поседя у дома и до 3 годишна възраст на Деа (или поне сега така си мисля  Mr. Green)!

МикиHug само последствия да няма от падането, срама отминава  Mr. Green.

Ника, а на Макс дупето как е?

Ел, как така целия Ясенчов пъпки и рани бе, не мога да си представя как го боли детенцето само...

Не било лесно цял ден да си седиш у дома...(кой го казва само, дето почти цяло лято си проседя в апртамента  Twisted Evil)... Но поне изчистих, изпрахосмучих, наготвих и др. такива, дет за един ден не се справям иначе...А и до кухнята ходих...

Днес, да ви призная, по се ядва НЕяденето на Дейка. Пи поне по малко мляко 4 пъти и вечерта хапна малко пюренце...
Засега ви оставям, че съм изтърбушиила целия шкаф изпод мивката, че течеше и сЯ обратно трябва да подреждам...

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Набързо минавам...
Мерси за нова темичка!   bouquet

Каквото четох последно...
Ника, майка ми смята да купи същата играчка (то някакъв активен център се води) за Ванко.  Laughing
А аз му избрах за Коледа Зебрата Райън на K's kids. Чакам я тези дни да пристигне.
Кате, ти хич не се оплаквай от свекърва, че аз какво да кажа...  ooooh! По-добре да не почвам, че това ми е болната тема, знаете, а и напоследък още други теми, свързани с това. Но, сега не ми се пише, да не си вгорчавам животеца преди лягане.  Laughing

Който иска да бременее, аз скоро не се хващам.  Simple Smile

Ох, днес си мислех, че съм ужасно неорганизирана. Все не ми остава време да лъсна къщата до блясък, все не ми остава време за нещо хубаво за хапване, все не ми остава време за мен, ми то как да остава? Детето рядко иска да стои само, в кошарата за игра, общо взето само като спи. Ама той и толкова спи. През деня му се събират общо 2 часа май.

Столче за кола... Взехме Britax. Онзи ден го получих, изглежда ми супер. Но, още не сме го пробвали.


# 28
  • Мнения: 210
Цоп цоп цоп  Mr. Green
Ника, жива здрава душата  Hug
Всичко прочетоф, хилих са кат сивлиевска тиква, ма е ся на, не мога да коментирам Tired шса върна утре и дано в празната ми глава е настанала някаква хармония на завихрянията  Rolling Eyes
Тъй ма фана яд че загубих говор и картина, на Нова Година ще има 3 деца в къщи, и се разбрахме да им купим подаръци до 30 лв. и се разбрахме да купим дрехи, че да не си хвърляме парите на пусто . Амаааа едното дете искало пластелин бионик и още нам кво си, купих му четерите налични цвята на пластелина и една блузка (че за другите има блузки да не се натъжи, а на другите пък купих по нещо дребно да не се скофтят те)за общо 35 лв. като още тогава се обадих от магазина да питам ко да купувам, че тоз пластелин е колкото орех Tired е ся ми звъни на патето майка му (патката #Cussing out) и ми вика, "ма аз видях,че има още цветове, ай да ги вземете вие, или ако не кажете да ги пишем на някой друг #Crazy. Аз че не съм много умна- не съм, ма чак толкоз тъпа ли изглеждам, не моа да разбера Tired Ма  Миото все такива ми ги натриса  ooooh!
Вчера етърва ми ми звъни да ме пита какво да ми купи , а аз "блеснах" пак "Уф, де да знам, децата плачат, аз не знам къде съм... сапун ми купи парфюм недей купува, че имам към десет и не ги ползвам"  Blush Blush Blush А те миналата година ми подариха парфюм, на мен пък ми става лошо от силни миризми Mr. Green о***х се кат карпатски вълк  Whistling
Сори за спама Blush Ама требваше да си кажа Embarassed
Божееее, а исках само да кажа, че вече ми идат в повече проклетите суетни около коледното даруване  Mr. Green

# 29
  • София
  • Мнения: 6 011
Баси, Любезна, хич не ти завиждам!  #Cussing out По празниците не обичам ни патета, ни майките им, искам си само моята напаст.
Единствените хора, дето обичам безкрайно, включително и да празнувам с тях, са двете мои приятелки от провинцията, ама тази година ще пропуснем заради Максо, за да не вгорчи празниците на цялата група. Никой друг ми не требе.
Неви,  Hug ще проверя как са му звуците и ще пиша, щото аз не понасям шумни играчки.  Blush
Колкото до любовта към чуждите деца - и аз съм от ония темерутест тип, дето не се заиграва с други деца, нито очаквам и с моите някой да се занимава. Blush Моите наблюдения са, че повечето майки са като нас - всеки си гледа гарджето и то всъщност за толкоз ни стигат силиците.
Когато Борис беше бебе, в компанията имахме една майка над 35г. - абе златна жена, веднъж не я чух да е нещо крива, все добра дума ще ти каже и ще си предложи услугите. Тя много се радваше на всички деца, ама така го правеше от сърце... Спомням си, че веднъж беше наредила 7 колички с бебоци около годинката и им пееше и танцуваше, а дребните се заливат от смях като играчки, половината майки пускаме по някоя сълза отстрани умилени.  hahaha
За мен самата беше безкрайна изненада да установя, че обожавам племенниците ми от деня на раждането им, тях букално ги чувствам като мои деца.


Мики, я да те питам - колко време мина между изправянето и прохождането на Явор?
При Борис беше 3 м. и 17 дни, ся ще видим дребния как ще бъде.
Сори за падането.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт