Отговори
# 705
  • Мнения: 135
Жужу, за сега не я взимаме с нас, понеже не може да се впише в „Групата на Шаро” Laughing.

Последна редакция: пн, 02 май 2011, 15:22 от Зимна приказка ♥

# 706
  • Пловдив
  • Мнения: 1 856
♥Люси♥, аз също давам клеева тинтура без прекъсване откакто тръгна на ясла 1г и 10м., значи от година и половина. Слагам 5-6 капки в мляко, или в чай или сок. Ако детето е болно може два пъти на ден по 5-6- капки в течност (така казва д-р Михайлов). Давам и витамини - желирани, но вече свършват и май няма да купувам.
Да чукна на дърво расте здрава, дори и грипа не я повали, не е отсъствала от градина. Факт е обаче, че други деца от групата си боледуват, така че е контактна с болни деца. Може имуностимулантите да я държат, а може и да е до ген.

Еви, много е сладка Ивчето  Hug
В градината не разрешават с памперси, но ти имаш време - цяло лято да се решиш кога ще му го махнеш Simple Smile
Зимна, страхотни снимки  Peace Браво на вас .. много ви се радвам  Hug
Мирка, това че влиза в роли защо те притеснява? Миша и тя ту е едната госпожа, ту другата, ту някое дете, ту животни ... променя гласа, жестове ... От тези игри научавам много неща .. какво се случва в градината, кой какво казва, как се изразява, как се държи .. Когато го играе госпожата най-често аз влизам в ролята на Миша та прекрасно научавам за разни случки и ситуации  Wink Понякога иска да е какичка, аз съм чичко и държи да вървим прегърнати, а не за ръка   Rolling Eyes Редовно се жени за баща си ... и .. така Simple Smile
Духче, бравус за Мариза  Simple Smile Харесвам я, гласът й ме отнася далеч, далеч ... ммм  Heart Eyes

# 707
  • Мнения: 1 268
Здравейте!Ние от известно време сме си във Франция, до Велик ден.Имах да поставям ваксини на каката , а и искам да и подам документи за предучилищна,че нейния набор вече тръгнаха.Ние не сме решили окончателно , дали ще останем тук или ще се приберем за известно време в бг.
Зимна , страхотни снимки Hug
 Hug на всички!

# 708
  • Мнения: 18
Зимна много са хубави снимките, особено последната! Браво на децата за ентусиазма им...определено колкото повече толкова повече.

# 709
  • Мнения: 10
Мирка, моя Боби е влюбен в Стефани от Мързел град Simple Smile Целия апартамент е облепен с нейни снимки и по цял ден и показва какво може, направо лудница прави Laughing

Ewito, честити ви ходещи крачета, а Ивчето е чисто копие на Мърко Hug

Памперси не ползваме отдавна, но се случва по някой път да се напишка през нощта и взех да го будя.

Зимна, чудни снимки и манекените също Hug

Никитали, как мина представлението на Никол?

Мари, как сте вие, кърмите ли се с Алекс, Даная радва ли й се и помага ли ти? Hug
Ние сме добре, кърмим се на поискване, спинкаме и така. Боби след едномесечна почивка ходи 4 дни на ясла и веднага сополи и кашлица. Държах си го още една седмица вкъщи и от понеделник пак тръгва.
Люси аз какво ли не му давам - клеева тинктура в млякото,сребърна вода, желирани мечета Супер мечо, Ескимо кидс, вит. Ц, Осцилококцинум. Разбира се редувам ги избирателно.
Хайде сега лека нощ Hug

# 710
  • София
  • Мнения: 3 688


за вас момичета, днес Лъчезара празнува!

# 711
  • Мнения: 332
Честит Имен Ден на Лъчи! Слънчи, честит празник и много весело изкарване   bouquet

# 712
  • Мнения: 10
Слънчи, да ви е жива и здрава Лъчи  bouquet
Весел празник Hug

# 713
  • Мнения: 180
Честит имен ден на Лъчезара!
Зимна, страхотни снимки  Simple Smile И ние така си ибикаляме, ама из БГ...макар, че с Миша е малко по-сложно, защото е малка и бързо и писва всичко, а и нали е по-дива  Rolling Eyes
Ewito, направо съм забравила тия моменти с прохождането. Браво на малката, усмихната госпожица.
Забелязвам, че и Миша напоследъка си влиза в такива роли-казва нещо, после си отговаря, но с друг глас  Laughing...а като забележи, че е гледам и казва , че не може да си играе сама. Постоянно я улавам да казва или вмъква в игрите, че това или онова животинче си няма майка и татко и че е тъжно  ooooh!...едни драми, интонации...и това заради една книжка в която имаше едно щурче-сираче Sad
Кашля всяка сутрин, носа задръстен...и се тъпчем със сиропи и хапчета...

# 714
  • Мнения: 1 268
Честит имен ден на Лъчезара!Да е здрава, весела и щастлива!!!
Маца, кърмим се на поискване, без режими.Опитвам се да практикувам привързано родителство, нося я и в слинг Simple Smile
Каката не помага , но съм доволна , че и не пречи Simple Smile
Вики спокойно бебе ли е?Приличат ли си с баткото?
Еви, честити ви краченца Hug

# 715
  • Мнения: 377
Честит празник на Лъчи и на всички дечица и мами с цветни имена!

Зимна, благородно ви завиждам за страхотната почивка и добрите деца!

Еви, много е сладка Ивчето Heart Eyes да крачи смело и уверено напред!

Изявата на Никол беше пълно фиаско - започна да плаче още като отидохме в залата и започнах да я обличам.И не спря в продължение на 1 час. Успокои се доста след като беше приключило представянето на нейната детска градина.

И да се похваля - вчера бяхме на цирк Балкански и много ни хареса. Само дето Катрин издържа само първата част от програмата и си тръгнаха с баща и. Но Никол издържа до края и беше много впечатлена и цяла вечер разказваше какво и защо и е харесало.

# 716
  • Варна
  • Мнения: 3 256
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ ДНЕС! БЪДЕТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ!  bouquet

# 717
  • София
  • Мнения: 308
Честит празник на всички малки и големи цветенца и дръвчета!!! Бъдете здрави, щастливи и усмихнати!!! Честито и на Лъчезара, макар и на патерица!


И на свой ред като именничка да ви почерпя


Тези дни Ивана ни изненадва с желанието си да заспива сама. Вечер обикновено заспива на нашата спалня докато се гушкат с баща си, а снощи сама е помолила да си легне в нейното легло и е отказала приказката. А преди малко даже изгони татко си от стаята, да не й пречел.
За влизането в роли имах в предвид, че тя с месеци иска да бъде някой друг. А не обичайните игри, когато се правим на госпожи или продавачки. На мен не ми пречи, защото смятам че е нормално да иска да е по-голяма, по-красива и тн, но баща й се дразни.

# 718
  • София
  • Мнения: 6 201
Честит празник на всички цветенца   bouquet

Nikitali как беше озвучаването в цирка? В смисъл дали не е прекалено силно? Зашото Жоро е чуствителен на тази тема и ако е доста силен звука няма да издържи на напрежението.

Слънчи, да нацелуваш Лъчито със задна дата!

И пешеходката на Ели видях  Heart Eyes И снимки от Флоренция и Пиза разгледах и се размечтах... Зимна страхотно изглеждате с дечицата и браво на тях за поведението и на теб за възпитанието.

Аз днес се замислих, че тотално се провалям във възпитанието на децата си. Жорко е по-послушен, но не знам период ли е това при каката или какво, но капризите са нон-стоп. И днес не видях други деца в цяла София да се държат като моите  Tired

# 719
  • София
  • Мнения: 56
Честит празник на всички със закъснениеbouquet  bouquet

Специални прегръдки на Лъчи и Мирка Hug


МИА - ела да видиш нас и ще се успокоиш. При нас нещата , към които се привързваме стават все повече- една матрьошка, едно гребенче, яйчице и т.н. Проблемът и е ,че забравя много често кое къде е оставила и почва да плаче и да него. Направо ни побърква после да го търсим #2gunfire


Никитали- Сиянка за първи път като излезе на сцената ,само си стискаш одеялчето и се оглеждаше като страхливо зайче. Embarassed После влезе в час, но това си е голям стрес. Hug

Общи условия

Активация на акаунт