Седалка за тоалетна вместо гърне

  • 3 517
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 533
Обикновена е от 2,50 лв, купена в магазин домашни потреби.

Луиза, и аз такава мисля да купя. Не се ли хлъзга насам натам? Гледах в Данет, имаше някакви с приспособления отстрани за по стабилно закрепване, но честно, не ми се дават 10 лв.

# 16
  • Мнения: 1 858
НО един ден (понеже живеем на 1 етаж) страшни звуци от падащи чудеса по тръбите и край!
sashtoto se sluchi i  s nas

# 17
  • Мнения: 1 581
Много бях навита да науча Додето да ходи не в гърне,а да го слагам на такава детска седалка направо върху тоалетната,НО първите няколко пъти никакви грижи, той седи и за мен е екстра и се кефя,щото е високо и не може сам да слезе,а и не напираше, стоеше докато не го махна...
Това ме спасява и мене  Laughing
Иначе с гърнето сяда, става, сяда, става и накрая се изаква на килима  Crazy

# 18
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Аз започнах да го слагам направо на седалката като беше на около годинка и си свикна бързо ,но по стечение на обстоятелствата (местене в друго жилище,разтройство на малкия и т.н.)се отучи и това лято се научи да пишка прав на гърнето и не иска да сяда,а като го сложа на тоалетната-той откри как се пуска водата и само това прави Confused

# 19
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Обикновена е от 2,50 лв, купена в магазин домашни потреби.

Луиза, и аз такава мисля да купя. Не се ли хлъзга насам натам? Гледах в Данет, имаше някакви с приспособления отстрани за по стабилно закрепване, но честно, не ми се дават 10 лв.

Да трябва да се гледа размера (незнам точно какъв е )аз купих 2 една за вкъщи и една да има при свеки.Тази която е в къщи е бяла и някак си по голяма,а тази при свеки е от цветните и определено хълтави насам натам

Общи условия

Активация на акаунт