Кокиченцата вече надничат горделиво, очаква пролетта БУРГАЗлийчето нетърпеливо

  • 32 325
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 1 267
Боулинга в Меден рудник работи,но отваря следобяд. Нямам телефони, не съм ходила още тази зима.По-близо ни е в Сарафово,а и работи цял ден.

# 46
  • Мнения: 1 813
А има ли боулинг, от който да изляза без да съм се вмирисала яко на цигари ?

# 47
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Боулинга в Сарафово става ли за детски рожденни дни?

# 48
  • Мнения: 2 577
Боулинга в Сарафово става ли за детски рожденни дни?
за по-големи деца става, да ... моя син е ходил 2 пъти на РД там

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 1 267
Мисля,че точно този в Сарафово не се е умирисал на цигари-помещението е голямо и има добра климатизация. Веднъж гледах подготовката за детски рожден ден, стори ми се неудачно да заделят две писти за децата, наредиха по масичките картонените чашки, малко тесничко ми се стори. Децата дойдоха с майките си, тях ги изпратиха на масите на кафето, и вярно-бяха поне на по 7-8 години. Но нито музика специално подбрана може да им се пусне, нито да се танцува.

# 50
  • Мнения: 58
Боулинга в Сарафово става ли за детски рожденни дни?

Седмият рожден ден на големият ми син празнувахме там. Децата много се забавляваха. Нямаше задължителна консумация или някакво ограничение за време и др. Цените на безалкохолни,сокове и кафе ми се стори, че са както на други места. Предлагат се превъзходни сандвичи- препоръчвам клубния. Цената на писта за час е 20 лв. Аз бях ангажирала 2 писти, но децата не ги ползваха ,а се разпръснаха и по другите атракциони. Най- приятната изненада беше дружелюбния боулинг инструктор, който с уникално търпение събираше децата и на всяко отделно обясняваше правилата  Peace


Редактирам се, за да допълня, че ми се струва удачно място за рожденни дни с по- многобройна мъжка аудитория.

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Бряяяххх че писане изписали момите, че то за цяло лято не сме изписали толкова.  Crazy

измръзнала съм  Crossing Arms искам сняг ама да съм пред камината, с червено вино ииииии.......  Mr. Green

Я каква хубава идея сте дали. А къде е този боулинг в Сарафово, простете невежите  Embarassed

# 52
  • Мнения: 1 813
В хотел "Атлантис" е.  Simple Smile

# 53
  • Мнения: 139
Честит ви сняг, лед, на мен потрошена кола. Карайте внимателно, че идиоти колкото искате по улиците.

# 54
  • Мнения: 2 465
Само да не затворят пътя за Слънчев бряг иначе ще се наложи да спя в офиса. Crazy
Има ли снегорини в този град,защото днес нито един не видях? Thinking
Получих сърцепляс докато се преборя с преспите на път за работа.
Поне шейните ще влязат в употреба и децата ще се наиграят. Peace

# 55
  • Мнения: 1 813
Ама моля ви се, как няма да почистят в и около най-добрият град за живеене.  Flutter

По закон на мърфи, винаги някой идиот, иска да имаме среща точно в най-големия сняг, втора година поред.

# 56
  • Мнения: 723
Ето,че моделът"руска тройка" ще се окаже най-доброто превозно средство за този сезон....
след като днес мой познат не е успял да се придвижи дори с джип....

# 57
  • Мнения: 1 813
Ние с нашия успяхме, но ...

Искам сега да ми се покажат всички членове на групата за втори мандат на Д.Николов . Понеже това се повтаря втора година вече...

# 58
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Аз минавам да споделя че останах много доволна от покупките си от благотворителния коледен базар. Много красиви неща Simple Smile Браво на малки и големи които така са се постарали!!!   bouquet

# 59
  • Мнения: 723
Аз минавам да споделя че останах много доволна от покупките си от благотворителния коледен базар. Много красиви неща Simple Smile Браво на малки и големи които така са се постарали!!!   bouquet
Ех,страхотно е ,че си отишла,
въобще не се съмнявам в красотата на направеното,
там творят страхотни момичета,

Общи условия

Активация на акаунт