Аранжиране на маса - тема 3

  • 167 815
  • 713
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 774
Честита Коледа, мили аранжорки!
Бъдете живи и здрави, и нека любов и разбирателство да държи семействата ви сплотени,
както красота и уют да топли домовете и сърцата ви!   bouquet  bouquet  bouquet



Митонела, да ти е жива и здрава дъщерята! Да бъде много щастлива!   bouquet Много уютна украса краси дома ти! За дъщеря си си направила много любяща маса, личи си, че я обичаш много! Коледната ти маса също е много топла и уютна! Хареса ми, че си използвала и сладките като част от аранжировката!   bouquet
Апр, много красиви 3 маси си направила! Зелената за мен е най-уютна. Много ме развеселиха салфетките!  Grinning Сребърната с лилавия акцент е много официална и стилна! Хареса ми как си обвила бутилката със салфетка!   bouquet
Дина, много красиви, стилни и вкусни маси, както винаги!   bouquet Най-много ме заплени обаче снимката от трапезата на Бъдни вечер с гозбите!  Crazy Crazy Crazy Благодаря ти за милите думи! Аз си пазя всички аксесоари и когато подреждам масата в някакъв цвят, вадя всичко, което имам в него.  Grinning

Ето трапезата ни от Бъдни вечер:



И Коледната маса:

# 31
  • Мнения: 211
Честита Коледа, мили момичета!
Пожелавам на всички много здраве, голям късмет и много поводи за празнуване и аранжиране на маси!

Ще ви покажа една маса за коледна закуска от преди седмица и ще се върна да се насладя на това, което сте сътворили!





Ето ме отново, идвам да изкажа възхищението си от масите ви:

Първо, Меридит, благодаря за прекрасната коледна тема! Много красиво си я аранжирала и много си се постарала да създадеш празнично настроение!   bouquet

Дина, маса след маса поглъщам каквото си сътворила и няма насита! Много разкошни, пищни, изящни аранжировки! Много си добра!  Да ти е жив и здрав съпругът, да те обича и уважава! Масата отново е разкош! С удоволствие се насладих и на коледната ти маса – толкова оригинално предложение само ти можеш да предложиш! Свещите са много хубав цвят! Всичко по масата ти е много красиво!

Ягодка, много ме радваш ти! Толкова маси, толкова идеи, съчетания... От най-мъничкото нещо можеш да направиш красива маса! Всяка си има свой чар и всички са прекрасни и уютни! Ужасно много ми хареса онази със златното въже, много е красива! Масата ти за Бъдни вечер  ми донесоха усещане за топлина и спокойствие и така ми се прииска да седна на твоята трапеза! Много хубави питка си направила! А от коледната долетяха песни и не знам защо, но чувам звънчета    Laughing Малките свещи-мечета, ангелчето и Дадо Коледа са страхотни!

Деси, да е жив и здрав съпругът ти и много да те слуша и да те обича! Масата ти е много строго красива, много класическа! Свещите страшно ми харесват! Като отворих да ти разгледам албума и видях онази романтична и много много красива валентинска маса със сърцата от розови листа... любима ми е, отново и се полюбувах!

Apr, много красива празнична маса! Много ми харесва сребърната покривка и свещите! Малкото подаръче е много загадъчно! Харесах и тази с виното, много е нежна! Мистичната ти маса я нарекох “ирландска” и е много весела! Салфетките и на трите ти маси са страхотни!!! Видях и последната ти маса, много е блестяща и много празнична!

Mitonela, да ти е жива и здрава дъщеричката, много да е щастлива! Масата ти е много красива, почерпката също! Харесва ми сърчицето в средата на масата! Празничната ти маса също е много хубава и особено свещниците от меденки и звънчетата!

Суха Мащерка, страхотна идея! Виж аз на какво попаднах, но нямах време за реализация:

http://krokotak.com/2010/12/ot-izsusheni-portokalovi-kori/

До скоро, мили момичета!

Последна редакция: сб, 25 дек 2010, 22:09 от Леля Ог

# 32
  • Мнения: 847
Здравейте, момичета, влизам специално, за да проверя и се порадвам на празничните маси! Simple Smile Изключително красива Коледа е имало в домовете ви! Още веднъж честита Коледа, с пожелание за много красота и топлина в домовете и семействата ви!!!  Hug

# 33
  • Мнения: 774
Леля Ог, радвам се, че най-накрая се записа в тази тема!   Hug  Много слънчева Коледна маса за закуска си направила! Салфетките и чинийките ми харесват страшно много! Но, нямаш милост с тези сладки! - страхотни са!   bouquet

Предложението ти за изсъхналите портокалови корички е много интересно! Аз пък в темата с манджите попаднах на един много красив блог, с много интересни и нежни идеи за украса с портокалови корички и разни други работи, ето тук: http://luluto.blogspot.com/2010_12_01_archive.html

Ето и нашата следколедна маса днес:

# 34
  • Мнения: 909
Нека да  запазим магията на коледата  през цялата година, за да бъдем по-добри, да се обичаме повече и да имаме силата да сътворяваме по едно малко чудо всеки ден - една усмивка, едно добро дело, един топъл жест. Бъдете живи и здрави и истински щастливи! На Коледа си пожелайте нещо, защото на Коледа стават чудеса!Честита Коледа!


Прекрасни маси сте сътворили за празника,ето да ви покажа и моите,малко скромни,но пък от сърце Embarassed
Трапезата за Бъдни вечер...-

 
   

Трапезата за Коледа...-
 
 

# 35
  • Мнения: 173
                                             Честита Коледа
                            Бъдете здрави,щастливи и усмихнати...и нека да има все повече хубави поводи за подготовката на страхотни маси и посрещането на скъпи гости,които да споделят празничните ни трапези!!!

Последна редакция: пн, 10 яну 2011, 20:13 от Hestiq

# 36
  • Русе
  • Мнения: 410
Честита Коледа на всички!

Идвам набързо само да ви покажа една маса и тичам да посрещам гостите. Утре ще вляза да разгледам всички красоти, които сте показали  Laughing

# 37
  • Мнения: 29
Честита Коледа!
Нека всички ваши мечти се сбъднат!

Прекрасни маси сте сътворили всички! Ето и моята маса от Бъдни вечер

# 38
  • Изомрудения остров
  • Мнения: 107
запис   bouquet

# 39
  • Мнения: 774
Честита Нова 2011 Година, мили аранжорки!
Да сте живи и здрави и много, много щастливи!   bouquet

Меридит, Хестия, Мама1+2, Мираварна, много красиви Коледни маси! С нетърпение очаквам да видя и Новогодишните!   bouquet

Ето нашата Новогодишна маса:

# 40
  • Плевен
  • Мнения: 602
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!
Нека да е изпълнена с много красота и любов, да ви донесе здраве, късмет и успехи!

Ето и нашата новогодишна маса:

# 41
  • Мнения: 909
Честита Нова Година!Бъдете здрави,бъдете щастливи,бъдете добри и много обичани,през новата 2011г.!



Ягодка,Митонела,много красива новогодишна маса.Но аз нямам такава,защото бяхме на вилата с приятели...и нямах време да украсявам много много... Wink
Но и аз с нетърпение ще разгледам всички маси на останалите момичета. Peace

# 42
  • Мнения: 2 266
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!Много здраве,щастие,късмет.

# 43
  • Мнения: 549
За много години момичета.Бъдете здрави!
Отново разкошни   маси сте показали  bouquet

# 44
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 759
Честита Нова година и от мене!
Да е здрава, усмихната и плодотворна на още много такива брилянтни идеи Simple Smile
Поздравявам ви   bouquet

Продължавам да ви следя и само за де не пиша напразно ЗАПИС, ето и една аматьорщина от мене :

Общи условия

Активация на акаунт