Таблетки за отслабване???

  • 227 670
  • 221
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 4 176
Аз мисля утре да си купя Ксеникал.Дали става комбинацията Ксеникал + Цефамадар или СИЛ.Имам доста килиграми да свалям но нямам време за спорт.
Най-добре Ксеникал + салати. Ще се стопиш. И не вечеряй.
Азя  знам тази рецепта, но трудно я прилагам:(

# 166
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
какви са тези таблетки СИЛ нищо не намерих за тях в нета newsm78

# 167
  • Мнения: 291
Аз преди 2-3 години пробвах зелени водорасли на прах. Те се разтваряха в мляко или сок и заместваха обедното хранене. Изпих само една кутия, защото нямах финансова възможност за повече, но мога да ви кажа, че са прекрасни, имаше страхотен ефект и се чувствах заредена с енергия. А и не бяха лоши на вкус

# 168
  • Мнения: 4 176
Аз преди 2-3 години пробвах зелени водорасли на прах. Те се разтваряха в мляко или сок и заместваха обедното хранене. Изпих само една кутия, защото нямах финансова възможност за повече, но мога да ви кажа, че са прекрасни, имаше страхотен ефект и се чувствах заредена с енергия. А и не бяха лоши на вкус
Дали от тях или от гладуването си отсалбнала? Все пак си пила чаша вода:)

# 169
  • Мнения: 291
 smile3503  Хе хе, Мамика, мисля че беше от тях, а и аз не пиех чаша вода, сутрин си закусвах и вечер си вечерях нормално, не преяждах де. А на обед разтварях зелени водорасли в кисело мляко. Много засищаха и си спомням че на вкус наподобяваше мляко с бисквити Simple Smile))))

# 170
Хей, момичета, споделете ефекта от Хитозана!
Вчера започнах да го пия. С моите 58 кила аптекарката ме изгледа, все едно съм луда...

# 171
   Една моя позната използва  "РЕДУКТИЛ"  и е доста доволна - той също убива апетита и подпомага разграждането на мазнините в организма. Да и той,както всеки продукт има странични ефекти,но и те са индивидуални за всеки организъм (в приложението към опаковката са изброени повече,отколкото можете да си представите). поява на сърцебиене,ускорен пулс,безсъние или недостиг на сън,изнервеност или завидно спокойствие,пресъхване на устата такива работи. Наистина са доста скъпички от порядъка на 150-200лв.Опаковката съдържа 2 блистерчета с по 14  таблетки всяко.Ами това е от мен...дано да съм ви била от полза  Wink

# 172
  • Мнения: 26
Аз съм пила СИЛ, но не конкретно за отслабване, а за подобряване на храносмилането. Много бях доволна. Другите таблетки за отслабване,които съм ползвала бяха адски агресивни към стомаха ми и не помогнаха никак. Цаката му е да ядеш по 3 пъти на ден и да не забравяш да пиеш хапчето..тоест да си наложиш един навик. Аз например си държах СИЛ-а в оливиерата до масата, за да се подсещам:)
За ефект трябва да се прояви търпение. Този препарат е значително по-мек към организма и няма светкавичен ефект на отслабване. Поне 3 опаковки ( ако пие6 по 6 хапчета на ден с храната ) са нужни, за да се прецени. Поне е евтин (5.60).. Когато пиех СИЛ се чувствах мн по-лека, не ми се подуваше корема и не се запичах. Струва си да се опита! Поздрави!!

# 173
  • Мнения: 4 176
Значи аз съм на диета от доста време. От няколко дена пия "био активен хром" в комбинация с "био активни влакна" убиват апетита и съм доволна. До тук за 1 седмица +диетата съм смъкнала 1 кг. Доволен съм. Т.е. аз си отслабвам от диетата, но тези неща ми помагат да ен усещам глад и подтискат това чувство.

# 174
  • Мнения: 1 183
Аз преди 2-3 години пробвах зелени водорасли на прах. Те се разтваряха в мляко или сок и заместваха обедното хранене. Изпих само една кутия, защото нямах финансова възможност за повече, но мога да ви кажа, че са прекрасни, имаше страхотен ефект и се чувствах заредена с енергия. А и не бяха лоши на вкус
Аз също ги пиех преди 3 години също една опаковка, но тогава ги бях взела защото лекувах мигрената с хомеопатия и незнам защо /вече не се сещам/  newsm78
докторката ме накара и тези да купя
На мен ми бяха много гадни на вкус  #Crazy и нищо не отслабнах  Whistling

# 175
  • Мнения: 903
И аз от вчера пия Биоактив хром и влакно. Малко ми намаля апетита, но не знам със сигурност дали действат.Надявам се, че съм спазвала много диети и отслабвам, но после качвам повече без да се тъпча. Това е прословутия Йо-йо ефект. С тези хапчета се надявам да ми намалее апетита и да намаля обема на храната и да ми се свие малко стомаха, че иначе съм голяма ламя Embarassed
Хайде ще докладвам.

# 176
  • Мнения: 503
Да си призная ,аз пих мазиндол около 2месеца,свалих около17 кг,но дали е от тях или от спорта всеки ден Laughing определено ми подтискаха апетита Stuck Out Tongue Първите 3 дена е кошмар,но след това нямах проблеми.Сега близо 2 мес. ве4е не ги пия не съм ка4ила нити грам,нито тринирам ,нищо само тър4ането по Алекс4е. Grinning

Тези още продават ли ги Rolling Eyes
Това са най-бруталните таблетки ,които някога съм пробвала!!!
Кръвното пада зверски,та дори се препада,а да не говорим колко зле се чувства човек. Stop

# 177
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
А какво ще кажете за "Златно чудо №14"?!?

# 178
  • Мнения: 903
А какво ще кажете за "Златно чудо №14"?!?
Аз почнах да го пия, ама то си замества 1-2 яденета, а не ме засищаше и не издържах. То и без него, ако пропускаш 1-2 яденета ще отслабнеш. Иначе май е полезно. Ще е хубаво за тези които могат да издържат на глад и искат да се попречистят.
Мисля, че чайчетата с мед ще свършат същата работа и не си струва парите, но може и да греша.

# 179
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Смятам да започна с това Златно чудо. Нещо тези таблетки биоактив хром и влакна не ми вдъхват особено доверие...

Общи условия

Активация на акаунт