Таблетки за отслабване???

  • 227 334
  • 221
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 809
Смятам да започна с това Златно чудо. Нещо тези таблетки биоактив хром и влакна не ми вдъхват особено доверие...
Хайде започни го ,че да кажеш резултати Peace
Аз съм на хром и влакна вече 20тина дни и съм минус 2,5 кг Wink,като искам да отбележа,че си хапвам от всичко,но по малко,защото нямам такъв вълчи апетит вече Laughing

# 181
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Мога да кажа не от собствен опит, но от опита на майка ми. Тя пие това Златно чудо №14 и вече е свалила 4 кг. А го пие от седмица. Всъщност майка ми има малък проблем с кръвното затова най вече пие сиропа, но казва, че се чувства по-добре. Наистина, има схема по която се пие, като се замества едно или две храненета, но пък е поносимо според мен. Ще опитам и ще "докладвам".

# 182
teq hap4eta za otslabvane ksenikal moga li da piq s tqh alkohol i ako ne treniram ni6to 6te mi pomognat li ako moje da mi kaje nqkoi

# 183
  • Мнения: 125
А как се казват хапчетата дето ги е пил Азис и беше доста отслабнал? Доста се шумя около тях, но като не помня newsm78

# 184
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
А как се казват хапчетата дето ги е пил Азис и беше доста отслабнал? Доста се шумя около тях, но като не помня newsm78
Аз Азис незнам да е пил хапчета за отслабване. Той нали липосукция си беше направил...

# 185
  • Мнения: 3 372
А как се казват хапчетата дето ги е пил Азис и беше доста отслабнал? Доста се шумя около тях, но като не помня newsm78
Аз Азис незнам да е пил хапчета за отслабване. Той нали липосукция си беше направил...

Азис е пил Златно чудо 14 и е отслабнал 12 кг. за месец, така пише във рекламите по вестниците Wink

# 186
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Цитат
Азис е пил Златно чудо 14 и е отслабнал 12 кг. за месец, така пише във рекламите по вестниците Wink

И аз пия това Чудо, пък ще видим дали ще отслабна с 12 кг. за един месец... Между другото наистина съм отслабнала, но чак 12 кг...?!?!

Последна редакция: чт, 30 мар 2006, 18:40 от MiRa_55

# 187
  • Мнения: 3 372
Цитат
Азис е пил Златно чудо 14 и е отслабнал 12 кг. за месец, така пише във рекламите по вестниците Wink

И аз пия това Чудо, пък ще видим дали ще отслабна с 12 кг. за един месец... Между другото наистина съм отслабнала, но чак 12 кг...?!?!


А колко си отслабнала съгражданке? Ако не е тайна, разбира се Wink

# 188
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Цитат
Азис е пил Златно чудо 14 и е отслабнал 12 кг. за месец, така пише във рекламите по вестниците Wink

И аз пия това Чудо, пък ще видим дали ще отслабна с 12 кг. за един месец... Между другото наистина съм отслабнала, но чак 12 кг...?!?!


А колко си отслабнала съгражданке? Ако не е тайна, разбира се Wink
Килограми незнам. Съдя за това, че съм отслабнала само и единствено по дрехите си и от огледалото... Не обичам да се меря...

# 189
  • Мнения: 327
И аз вече разчитам на таблетки за отслабване, че тия 20 кг от раждането нещо не мога да ги сваля. Друг е въпроса че и един глад ме гони.... а и волята ми де се загуби не зная  newsm78
Та и аз се чудя много мнежду Златно чудо 14 и Биоактив хром и влакно.... newsm78 че то мнения много - при кой помогнал, при кой - не, пак до индивидуалността опираме  Crossing Arms
Май ще заложа на Биоактива за сега, пък ако не стане - и чудото ще пробваме , няма как, лято идеееее..

# 190
  • Мнения: 6 417
Драго-Чая беше отслабнал преди 2 г. с Ксеникал. Mr. Green

# 191
досега не съм писала във този форум, но искам да ви кажа да не пиете КАЛОРЕКС , изпих 6 опаковки и ефект няма Wink

# 192
  • Варна
  • Мнения: 1 792
а някой пробвал ли е инулин-таблетите "Нова фигура" на д-р Тайс?

# 193
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
а някой пробвал ли е инулин-таблетите "Нова фигура" на д-р Тайс?

Да, сестра ми пи такива таблетки, но резултат никакъв...

# 194
  • Мнения: 597
Искам да ви питам,някои пил ли е таблетките "Трим Спа"? Тия с,които Анна Никол Смит отслабна?4е колкото и да съм противничка на хапчетата,днес си ги взех и пише,4е до 10 дни трябва да имам резултат...знаете ли нещо по въпроса?

Общи условия

Активация на акаунт