SUPERNATURAL - A Very Supernatural Christmas

  • 21 154
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 200
Злата, страхотна тема и уникално заглавие-още ми е пресен епизода  Hug Благодаря за труда   bouquet

Люска как няма да си го пазя като е единственият хубав ангел  Heart Eyes Хихихи тез пера, напомнят ми за едно друго място, друга история, някъде в Бразилия  Joy

Момичета ще изнамеря и на Кас една коледна снимчица да я турнете и нея, да са в пълен състав, става ли?

Много са сладки братята като украсяват, но не забравяйте, че на елхата винаги има поне по едно ангелче  Flutter Heart Eyes

# 16
  • гр. София
  • Мнения: 2 530
И това намерих:

# 17
  • Мнения: 2 040
Наслагах нови картинки в началото, сложих и линк към стихотворението на Розичка за Дядо Коледа. Има и ангелче и един Миша за разкош Laughing. Ако имате забележки - казвайте.

Аз чак сега стигнах да прочета последните страници от предната тема. Голям смях  Joy
Бичито, много-много целувки за грамадните снимки на тримцата   love001  Ами много по-хубави са като не ги фотошопват.  Crossing Arms
А клипчето с Кас и Сами е разкошно  rotfImbo rotfImbo. Напишках се от смях.

# 18
  • Мнения: 2 040
Малко спойлери за по-нататък:
Where's the Supernatural scoop? — Chris
NATALIE: Right here: An angel hitman is coming and he's not a happy camper (think Javier Bardem in No Country For Old Men, Friendo). He'll cross into an alternate universe to catch his quarry, and when he does, the results will be bloody.
Източник
Ай ся и паралелна реалност намешаха  #Crazy

# 19
  • Мнения: 200
Ето нещо Кастиелско от мен, няма да се излагаме, малък тийм сме, но се държим  Hug Mr. Green

Последна редакция: чт, 16 дек 2010, 13:42 от Mupka

# 20
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 382
Злате, нямам думи! Такава празнична темичка си ни спретнала, че не мога да не те черпя един Дженсън  Hug



Ама представете си колко е огромна тази елха, щом Сами не може да й достигне въра  Crazy
Да дойде и у нас да ми помогне с украсата преди понеделник  Mr. Green[/b]

А, той дойде ли вкъщи, друга украса не ми трябва. Ние с детето ще сме доволни, другите да му мислят  Mr. Green

Ето, например, какво се вижда в холът ми, като духна отвън на прозореца.

# 21
# 22
# 23
  • Мнения: 436
 Joy hahaha
Не знам защо ми е толкова весело ...

# 24
  • Мнения: 6 390
Малко спойлери за по-нататък:
Where's the Supernatural scoop? — Chris
NATALIE: Right here: An angel hitman is coming and he's not a happy camper (think Javier Bardem in No Country For Old Men, Friendo). He'll cross into an alternate universe to catch his quarry, and when he does, the results will be bloody.
Източник
Ай ся и паралелна реалност намешаха  #Crazy
Знаех си!!! Знаех си, че има алтернативна реалност, в която да се 'паралелна' Wink с Уинчестърите - поне моята би била такава!!! 'Щото ми писнА Tired да ходя по разни тъмни улички с надеждата да ме нападне някоя свръхестествена гад и да трябва да ме спасяват Whistling .
Злате и останалите, които намерихте страхотни снимки, благодаря   bouquet ! Аз скромничко ще си плюцна да съм елхата, която се канят да съборят Laughing . Имам и идея как да се украся, но само по стратегическите места Joy .

Галче,
Ти си стой отвън и си духай по прозореца, а ние със Сами бързо-бързо ще ти го запотяваме пак Mr. Green .

Последна редакция: чт, 16 дек 2010, 16:18 от Impala

# 25
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
ето ме и мен,прекрасна тема  Hug

# 26
  • гр. София
  • Мнения: 2 530
Аз скромничко ще си плюцна да съм елхата, която се канят да съборят Laughing .

Внимавай само да не затиснеш някого...Нали все в някоя посока ще паднеш като те съборят. Не, че нещо, ама такава елха си тежи като я гледам колко е голяма....Да няма после гипсирани ръце и крака и по средата ти - ни лук яла, ни лук мирисала, невинно оглеждаща се с поглед в стил "Я, ама какво стана пък сега?"   newsm03

# 27
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 382

Галче,
Ти си стой отвън и си духай по прозореца, а ние със Сами бързо-бързо ще ти го запотяваме пак Mr. Green .
Shocked Е хич ли няма да ме пуснете, да позагреете премръзналата ми душа...и тяло Tired Върти ми се в главата нещо като вана, масаж, някоя и друга интелектуална игра  Flutter


Внимавай само да не затиснеш някого...

Прдполагам, че ще внимава да не пропусне да затисне някого  Mr. Green

....Да няма после гипсирани ръце и крака и по средата ти

Ау, сбъдната мечта-съпротивата им ще е невъзможна Laughing

# 28
  • Мнения: 6 390
Розе, Hug
Няма страшно: и като аз аз съм 2 тона и пак се пъхат под мен: . За сметка на това съм много нежна и внимателна.

Галче, Heart Eyes
Холът си е твой, мило – влизай когато пожелаеш. Където двама – там и трима – аз ли не знам Mr. Green .
Познай коя ще е вечната губеща в интелектуалните игри и още по познай защо.

Внимавай само да не затиснеш някого...
Прдполагам, че ще внимава да не пропусне да затисне някого  Mr. Green
Mr. Green

Последна редакция: пт, 17 дек 2010, 13:11 от Impala

# 29
  • Мнения: 630
Предвид предупреждението мислех, че ще липсва долната част на облеклото... но уви Joy

Розе, Hug
Няма страшно: и като аз аз съм 2 тона и пак се пъхат под мен: . За сметка на това съм много нежна и внимателна.

Галче, Heart Eyes
Холът си е твой, мило – влизай когато пожелаеш. Където двама – там и трима – аз ли не знам Mr. Green .
Олелелелеле Дийнннн на тази снимка  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes, щЪ ми спре сърценцнценцето...

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт