Заведения в Бургас

  • 110 709
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 280
 Карма или Бар Боса  Peace Първият е в първата пресечка в ляво като тръгнеш от Ботева по Фердинандова, вторият е в Трия, в страни след ресторанта е входа.

# 31
  • Мнения: 49
А може ли някакви отзиви за Китайския ресторант, който е зад Биллата в Изгрев?
Мога да кажа с две ръце за този р-т че едно от малкото хубави неща в изгрев и винаги е пълно.Относно обслюжване и храна просто без забележки Peace

# 32
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 450
Така както сме я подкарали, я кажете нещо и за ресторант Черно море - този който е на ул.Лермонтов, отстрани на х-л България.

Благодаря за отзивите за китайския. Аз също съм чувала само положителни неща, но все пак друго си е да се потвърди инфото.

# 33
  • Мнения: 850
  Започвам по ред , според моите впечатления:
1. Ресторант Стария Созопол , такъв сач правят , чее страхотен , като цяло кухнята е добра
2. Хепи
3. При Шопа , пробвах го преди Коледа , оказа се чудесно място с много добра кухня
4. Силвър /срещу общината/ най-добрия фреш и приятно за пиене на кафе
5. Карма , също приятно , но само в градината , прекалено бързо вътре се задимява.
6. Китайския , в пряката на Богоридий , много добра кухня , помня я все същата още от 2001год.
7. В Инканто ходихме с едни дружки малко след като го откриха и определено бяхме разочаровани от менюто с общо има няма 10 ястия /става дума за янури 2009/
8. Бирария Океан в морската и в Пикадили

 Ами май за това се сещам в момента , ще допълвам  Hug

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 341
Не знам дали за тук е въпроса ама я да ви попитам за Малибу. Мъжът ми каза, че като отишъл преди Коледа било забранено пушенето  Shocked от 15 януари щяло да е навсякъде така и те започнали от сега , за да свикват клиентите.
Някой посещавал ли го е тия дни и дали все още е така....извън града сме до 3-ти януари и лично не мога да проверя а ми е любопитно  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 850
Не знам дали за тук е въпроса ама я да ви попитам за Малибу. Мъжът ми каза, че като отишъл преди Коледа било забранено пушенето  Shocked от 15 януари щяло да е навсякъде така и те започнали от сега , за да свикват клиентите.
Някой посещавал ли го е тия дни и дали все още е така....извън града сме до 3-ти януари и лично не мога да проверя а ми е любопитно  Mr. Green
ами това си е закон за цялата страна , другия им вариант е да направят нещо като аквариум и в него да се пуши , но конкретно за Малибу незнам.

# 36
  • Мнения: 49
Много ще се радвам ако е така Peace

# 37
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 450
Китайският в Изгрев, дали прави разнос по домовете?

Бяхме на коледно парти в Инканто и да ви кажа, че пак има суши! Peace
Не мога да разбера защо в това заведения са толкова променливи нещата, един път всичко е наред и е страхотно, друг път същите неща , които сме поръчвали преди, нямат нищо общо! Като цяло обаче на мен ми допада и като обстановка и като обслужване!

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Да, има разнос - телефоните са 522 686; 0882 296 651; 0879 387 968; 0892 774 758 Peace

Да ни е честита новата 2011 и нека да е по-хубава от предишната Wink

# 39
  • Мнения: 539
Честита Нова Година!
В половината заведения не съм била откакто съм с две деца...Но темичката ми е  много полезна,благодаря на вписващите в нея.
И за да не е спам,аз много харесвам кухнята в Триата,и пиците на Red Foxa,кафенце-в Океана,барче-скоро не ми се е налагало да ходя,но приятели ходят в това новото Бар Боса(има DJ доколкото разбрах и хаус музика)

# 40
  • Мнения: 3 621
А отзиви за пицария Каристо в Славейков някой има ли?  Rolling Eyes
Къде е тази пицария в Славейков?

# 41
  • Мнения: 2 883
Nefertity зад Сара, в един от новите блокове, малко е забутана. Близо е до бл. 48-ми от високите, за ориентир. И тъй като бях там, да дам отзиви  Mr. Green готвят много вкусно, и цените им са доста ниски, обстановката е добра, чисто е, но е задимено от цигарен дим. Сега не знам покрай новия закон, дано да спре да се пуши в заведенията, че е много неприятно  Peace

# 42
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 450
Знаете ли вече за заведения, в които със сигурност няма да се пуши!

# 43
  • Мнения: 27
Днес бях в Малибу и наистина не се пуши вече там.Чак ми беше трудно да повярвам,но аз съм много доволна от този факт Grinning Мисля че и в другото заведение до Малибу което е на същите собственици също не се пуши.

# 44
  • Мнения: 25
Ани в кафето на Свободния не се пуши!!!Вчера бяхме,беше чудесно!

Общи условия

Активация на акаунт