Коледа наближава, ЛЪВиците елхички украсяват - 44

  • 16 384
  • 752
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 699
Ауууууу, пак съм неразбрала.

Честит Рожден Ден на Вики и на Велизар. Много здраве им желая и много радост и игри.

Баси тук не се седи от смрад. Фирмата ще дойде чак към 3 ч. Чак се чудя дали да не изляза с колегата. Ама пусто бюрото ми е с връх и е време да го оправя. Дремах седмицата м/у празниците и сега зоооооооооооооооооор.

Пол, не се ли оправихте, да кажеш после как е минало и какво е положението.

Реа, не мога да се сетя сега за марката, но знам, че НЕ трябва да е "Щибел елтрон", много са смотани. И да не е хоризонтален, задължително вертикален, защото при хоризонталните реално ползваната вода е 50%. Демек 100л. бойлер, топлиш 100 л., а ползваш 50л. Но ще питам татко тия дни, че ние се захващаме с банята сериозно и ще напиша какво ми е препоръчал.

# 736
  • Мнения: 6 274
Момичета, гледам, че е време за нова тема.
Идеи за заглавийце?  Rolling Eyes
На мен ми хрумна ей това (на първо четене Mr. Green):

Нека Новата Година донесе здраве, щастие и късмет на ЛЪВската дружина!


 newsm78

# 737
  • Мнения: 11 442
Оки Хаясче като разбереш някаква марка, сподели, щото ние сериозно до ден - два ще трябва да го сменим  Peace

Джу - супер е Peace

# 738
  • Пловдив
  • Мнения: 5 029
За Много Години! Успешна Нова 2011! Heart Eyes

Честит празник на всички, които празнуват нещо. Здраве и късмет!  Hug
/...не съм чела назад.. Blush/

Реа, взех ти мурсалец. Ще се опитам утре да ти го пратя...

Пуснала съм снимки във ФБ... Wink

# 739
  • Мнения: 577
newsm67Честит празник на  Велизар и Вики  newsm67Да са ви живи и здрави юнаците!Много късмет  им желая!



Умрях от смях с Вучков при Гала:
Едно е да МЪКНЕШ бебето 9 месеца,друго да хвърлиш семето за 1-а минута

# 740
  • Мнения: 9 776
Ей ме на. Crazy

Ходихме на лекар. Ник ще пие сега гентамицин, щото продължава с разстр. 1-2 пъти на ден. Вече цяла седмица ooooh!. И нощем повръща по веднъж след зверска кашлица - всяка нощ по едно и също време и еднократно, да се чудиш Thinking. Та така.

Довечера съм на работа и сега се надявам да поспя. Напоследък, щото трябва, и нещо не ми се получава със следобедният сън Whistling.

Болничките как сте? Норче, Люско, Кико на Кам? Други има ли, че малко ви изпуснах? Вени се загуби нейде newsm78.

Хайде до скоро! Hug

# 741
  • София
  • Мнения: 6 210
Здравейте, тук съм!
Честита нова година на всички! Желая ви много здраве и късмет!  Hug
Честито и на всички, чиито дечица празнуват РД и ИД, че ви изпуснах тия дни.   bouquet

# 742
  • ПЛОВДИВ
  • Мнения: 210
Привет лъвички, как сте?  Hug
Джули, имам следната идея за заглавие на следващата тема.
С Лъвска стъпка влизаме в Новата Година

# 743
  • Мнения: 11 442
Добър вечер  Thinking

Кво стаа тук?
Що никой не пише днес?

Бенджи ще ти пиша на ЛС да се уточним. Благодаря ти много, че не си ме забравила.  Peace

Пол аз горе долу се оправям, ама това, че са ми запушени ушите ме убива.  Crossing Arms
Как е Ник? Дано вече да се подобрява, сигурно е отслабнал, толкова дни с тоя тъп вирус  Hug

Днес пак не отидох на тренировка, щото половината болни и нямало да се състой, така ми се стегна пак шапето, че ми иде да избягам нанякъде  Mr. Green

Иначе колата е готова.
Вали само в нашият квартал сняг който натрупва сериозно.
Студено е.

# 744
  • Мнения: 3 978
Писах-брисах и... си го изтрих. Исках да кажа... бе къФ тоя нов имидж на бгмамата? На вас вижда ли ви се променено?

Аз току що се прибрах от работа. Всъщност още в 6 си дойдох, ама таман седнахме да ядем и ми звънна телефона, че не се засичало нещо и аз се върнАх. Та до сега.

Видях, че Жу ми е писала докато ме е нямало на scype-а с въпрос що така не й се отваряла бгмамата. Не знам. На мен ми се отваря ама с нов имидж, дето не ме кефи.

Рейчо, вече си с возилце, а? Браво. А за бойлера какво измисли? Аз нарочно те питам, че ако случиш на някакъв много качествен да споделиш марка и модел.

Пък в Пловдив, както винаги, не вали сняг. То пък и изтрябвало ми е вече тепърва след като мина Коледа и Нова година. Минат ли тези празници веднага започвам да мразя снега. И да чакам лятото. По тоя повод поръчах си две летни неща от интернет днеска. Ми... на лятна вълна съм пък. Crossing Arms А зимата всъщност тепърва предстои.  Tired

Полинко, как издържаш на нощните смени? Малкият плаче ли за теб като те няма?

# 745
  • Мнения: 2 274
  Благодаря ви, момичета за поздравите за моя хубавец! Да ви се връщат! Той маминия днес повърна, явно от притеснение, защото започва пак училището, а аз се стреснах дали не е вируса и го оставих в къщи. Решихме утре да почерпи децата, така и така сме взели бонбоните Simple Smile. Дано само утре е добре!
Да почерпя:
  За бойлер да си кажа и аз тежката дума - никога Елдоминвест. Това са невероятни боклуци. Купихме си един за времето, когато правят профилактика на ТЕЦ-а. Още като го поставихме даде някакъв дефект на релето. Как не гръмна да ни утрепе - не знам. Сега все треперя като ми се налага да го ползваме. Да не говорим, че ръждяса. В квартирата имахме Аристон на поне 5 години без грам ръжда. Говорим, когато бойлерът е поставен в банята. На свекитата за апартамента взехме Теси. От доста познати чухме добри отзиви. Много ме е яд, че като купувахме нашия не взехме Аристон както аз исках  Confused.
  Стефи и на мен не ми допада новия имидж на форума, много е дразнещо  Rolling Eyes.
  Поли, на Боил за това му изписаха Суметролим. Просто много продължи разстройството. Дано Ник се оправи бързо! А защо изписаха точно Гентамицин? Той е ужасно вреден за малки деца  Rolling Eyes.
  Лека нощ, красавици! Аз ще лягам, че утре ще скокна пак в 6:30. Уфффффф, толкова хубаво беше да спя до 8-9 часа  Laughing!

# 746
  • Мнения: 668
Благодаря за поздравите, момичета. Утре ще чета по подробно, че днес много не ми остана време. Сега трябва да вдигам масата, да мия чинии и ....

Рени, да ти е жив и здрав Вили. Само хубави неща да му се случват.   bouquet

# 747
  • Мнения: 2 274
Ками, и на теб да ти е живо и здраво момчето   bouquet! Да ти е добро и съзнателно като мойто и дано и двамата проядат най-после  Joy!
Аз уж щях да лягам, ама тоя Фейсбук...  Embarassed

# 748
  • Балчик
  • Мнения: 754
Добро утро  Hug
нито ми е кеф , нито ми е оздравяло , кашлицата ме убива  Cry
Стеф и на мен не ми харесва този имидж на бг мамата Mr. Green
Поли що така това хубаво детенце , еййй аман от гадни болести , нацелувай му
хубавите бузки от мен , да оздравява по - скоро  Hug
Реа направо ти се възхищавам в тоя студ да ти се ходи на спорт , аз съм като зимните мечки , у дома - на работа.
От мен мнооого хубав ден желая принцеси , и днес ниикой повече да не се е разболял  Peace

# 749
  • Мнения: 6 274
Я, и аз У ранобудните (като никога Mr. Green).
Да кажа по кафенце?  Wink
Имам малко работа, та за тва съм се надигнала.
И аз не харесвам новия вид на Форума.
То май никой не го харесва.  Rolling Eyes
Хайде хубав ви ден, милички.
 Hug



П.С. Ох, тоя моя мъж не е добре.  ooooh!
И мен не ме слуша главата, ама той е по- зле.  Laughing
Станахме в 6.00ч., то се оказа, че трябвало да станем в 7.00ч.
Тъкмо реших да палим едната кола, то се оказа, че ще ходим с другата.
Ако и работата я свършим като събуждането, не знам...
  Laughing

Последна редакция: вт, 04 яну 2011, 07:05 от Джуличка

Общи условия

Активация на акаунт