Подсъзнанието може всичко 34 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 75 254
  • 714
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 034
Аз открито си признавам, че това с Х=1, 2, че и 3, се случваше когато бях сама. Откакто съм майка не го намирам за уместно. Не защото ме е страх, че ще останем без, а защото всеки + мога веднага да го наместя в едно по-добро бъдеще на детето си. И ако на дадени хора е удоволствие да помагаш, защото виждаш че и те се борят, то за определен тип, за който говоря и които нямат против да паразитират и на гърба на деца - не. Категорично нито Х+1, нито просто Х. Има някаква граница, която при мен е премината, и все пак ми отне почти година да схвана, че сме отвъд приемливото вече. Дотогава само се тресях от нерви, неразбираща защо ми е толкова некомфортно. Убедена съм, че и Дънов не е визирал точно такъв тип даване - вземане. А Бог... в моя живот Бог ми е давал, но когато и аз съм се потрудила. Ей така, за лежането, не мисля че и той е склонен много-много да дава.

darena , благодаря.  Hug А ти защо не споделиш техниката? Щом не вреди никому...  newsm78

# 706
  • Мнения: 1 280
Така е, абсолютно съм съгласна, трябва да се постараеш, за да ти се помогне и да ти се даде шанс....Ето  сега, аз съм без работа ..много искам да си намеря работа и правя каквото мога...и днес ми писла една мадама ,  че ме иска 1-2 пъти в месеца  да работя за нея. Аз знам,че там не е сигурно,може сега да и трябвам,ама после да каже,  че ще ми звънне,  по натам... Но това,което не ми харесва , е че ми е много далече....на 42 км , от нас...заплащането е доста малко, от друга страна си викам : добре де, нали искам работа? , а сега си мисля, че не ме устройва....  и се чуствам раздвоена, хем искам работа, дава ми се, а аз се дърпам..... newsm78

# 707
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Pinkito Wink
ako  обърнеш км. във  време за път и разход за него ще си прецениш най добре  Hug Даром не бих работила  Crossing Arms ако не е за мен или за някоя кауза  Wink В моите очи 42 км са нищо  Wink прецени си  Hug

Последна редакция: сб, 08 яну 2011, 02:53 от Desss

# 708
  • Мнения: 3 034
Зависи. Аз от доброволстване за арт галерия, минах на доброволстване за филмовия фестивал в Торонто (за където пак се минават интервюта, защото желаещите са минимум десет пъти повече от нуждите, но ме взеха анти всякаква логика, но пък аз вярвах, че ще ме вземат 100%) и оттам закрепих положението тук, макар и само на частни договори, но все пак с платежоспособни клиенти. И това е много в духа на темата според мен, бях го писала и преди - за мен беше най-трудно да приема каквото ми се предлага в момента и да видя положителната страна. Бях с малко бебе, работех за без пари... Но с времето видях къде е бил тънкия промисъл. Оттогава си отварям очите на осем и съм се зарекла да не пропусна възможност. От всякакво естество.  Peace

# 709
  • Мнения: 1 280
Десс, и за мене са нищо  30 мили в едната посока , принципно ! Правила  съм го години наред ,дори и на доста  по-голямо разстояние, но ако има защо... а в случая  парите са малко на час, а часовете са не повече от 3 ...  ще го мисля...но факта,че нещо ме дърпа назад....И аз съм работила за нищо ,работила съм и за много добри пари, но вече не ми се работи за нищо ,искам постоянна работа,сигурна, да не ми е далече,точно защото ми е писнало да пътувам, и да е за поне прилични пари....  Ще взема да си накачоря цялата страна до печката с пеликани,пеликански  семейства, пеликанцки стада,заедно с братчедите и шуренайките им.... Crossing Arms

Последна редакция: сб, 08 яну 2011, 05:07 от Pinkito

# 710
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Pinkito Hug

Нещата от сайта твои ли са  Hug Страхотни са  Peace

# 711
# 712
  • Мнения: 13 512
Приемах, прегръщах, прощавах.
  Не приемам,не прегръщам. Готова съм да откъсна част от себе си и да ги отблъсна,за да запазя по голямата част чиста,когато усетя такова присъствие.
eдинственият начин да отработиш е да приемеш.Може да не разбираш, да не си съгласен, но трябва просто да приемеш .за да продължиш напред. Да  откъснеш,да отблъснеш- с това само задълбочаваш проблема,създавайки си илюзия,че си го изхвърлила от живота си.

# 713
  • Русе
  • Мнения: 11 920
Приемах, прегръщах, прощавах.
  Не приемам,не прегръщам. Готова съм да откъсна част от себе си и да ги отблъсна,за да запазя по голямата част чиста,когато усетя такова присъствие.
eдинственият начин да отработиш е да приемеш.Може да не разбираш, да не си съгласен, но трябва просто да приемеш .за да продължиш напред. Да  откъснеш,да отблъснеш- с това само задълбочаваш проблема,създавайки си илюзия,че си го изхвърлила от живота си.
   Излязох от доста критични ситуации по този път. Въпреки критичната ситуация, след това нещата си дойдоха на мястото и дори поднових отношенията си на друго ниво. Обикновено тези ситуации, в които се иска помощ, става въпрос, че не приемат теб. В такъв случай трябва да намериш по категоричен начин себе си и да се заявиш. Изхвърлих от живота си приятел и близки. В последствие този приятел ми стана един от най добрите, прие семейството ми и мога да разчитам на него. Нещо, което в даден момент ми изглеждаше невъзможно. Близки, които ме задушаваха, успяха да намерят начин да живеят самостоятелно.

# 714
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Момичета, благодарение на sv_harmony имаме прекрасна НОВА ТЕМИЧКА! ЗАПОВЯДАЙТЕ В НЕЯ!

Общи условия

Активация на акаунт