Подсъзнанието може всичко 34 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 75 279
  • 714
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 6 810
sv_harmony , ако някой няма да се труди по новата тема, да не дудне към този, който е вложил старание, време, желание и отношение по изработката й!! Ако някой все пак ръмжи/ църка/ бръмчи или издава други фауно-подобни звуци и не ти се иска да си цапаш хубавите ръчички, да го набиеш, можеш да повикаш мене за тази фейо-полезна дейност.....  Embarassed

Май не разбрах много какво искаш да кажеш, но дано някой да си каже далик му се занимава, защото аз ако подхвана ще има много промени, а незнам дали това ще се хареса.  Laughing Laughing
Според мен не би трябвало да има сърдити.  Peace
Аз честно да си кажа мислех, че може би е добре да си направим един отделен сайт, в който да слагаме всички линкове и полезна информация, а тук да си остане обсъждането. Иначе има опасност по някое време първите 2 страници от темата да са само линкове. Crazy Но не знам дали има някой, който би се заел с направата на сайт... newsm78

Последна редакция: пт, 07 яну 2011, 14:51 от Klemy

# 661
  • Мнения: 90
Klemy, сайт би бил полезен. Моята идея е да реорганизирам/прегрупирам линкове и дори да махна повтарящи се ако има де. После на база това прегрупиране може по-лесно да направим сайт. Чакам зелена светлина от повече пишещи. Мисля че имаше и други хора, които искаха да пускат темата, ако има още казвайте, Ако не да запретвам ръкави.  newsm53

# 662
  • Мнения: 439
sv_harmony,няма място за чудене и чакане на зеленото...Мижка преди Коледа ми писа,че ще отсъства и няма да може да събира линкове,така че не знам там до къде са нещата...
тя няма да пуска темата и аз няма да съм, Klemy също...така,че запрятай ръкавите Mr. Green

# 663
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Saйт за какво , за "чуждите" споделени линкове ли  Rolling Eyes


sv_harmony Hug заемай се  Hug
само да не търсим после дълго  Wink че все пак някои са свикнали със сегашната подредба на линкове и инфо.  Hug

# 664
  • Мнения: 90
Амииии прехвърлих всички линкове в един документ и се оказаха познайте колко! 27 страници с линкове Simple Smile Това е направо рекорд за тема.  Simple Smile

Добре при условие, че сме на 45 страница и след 5 страници трябва да се пусне тема, ще помоля някой да мине по тази тема да събере линковете във формат подобен на първа страница. Аз ще се заема днес с темата. В началото може да я пусна същата, само и само да има тема. Кой ще помогне с тази задачка за линковете?

# 665
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Пиши ЛС на МиЖ  Peace тя има събрани ,ако е на линия ще ти ги прати  Grinning

# 666
  • Мнения: 3 034
Аз като писах за кошмарите, имах предвид реално присъствие в живота ми - хора, не сънища. И не мога, и не мога да ги разкарам тези хора с тоновете им отрицателна енергия. Лошото е, че винаги досега съм успявала да се отърва само временно и те се връщат. Още по-лошото е, че когато съм им тръшвала вратата съм се чувствала виновна. И се въртя в един омагьосан кръг. А тяхната злоба след тръшната врата ми е съсипвала не едно нещо в живота и съответно го има и страха от ново отмъщение. Просто не знам какъв е начинът да се отървем от вредни хора, без да ни навредят. Ако някой има опит, моля да сподели.  Rolling Eyes

За разлика от материалните ми желания, които се изпълняват, това е една дълга и засега с променлив и временен успех битка.  Sad

# 667
  • Мнения: 90
Мижка щом е писала, че ще отсъства значи не е и събирала всички линкове.  Thinking

simplyaven, в момента чета Loving what is... преди да се оттърсиш от нещо трябва да можеш да го приемеш, иначе се получава постоянна борба срещу нещо/някой - така само даваш повече енергия на проблемите.

# 668
  • Мнения: 3 034
Това стил ЛУиз Хей ли е? Защото оттам минах. Приемах, прегръщах, прощавах. Ама не. Все така са си проклети и злобни, и аз все така завися от благоволението им да не ми отровят отново живота.  Rolling Eyes

# 669
  • Русе
  • Мнения: 11 924
Приемах, прегръщах, прощавах.
  Не приемам,не прегръщам. Готова съм да откъсна част от себе си и да ги отблъсна,за да запазя по голямата част чиста,когато усетя такова присъствие.

# 670
  • Мнения: 439
Мижка ми е писала на 22.12...най-вероятно от там нататък нищо не е събирано...
извинявам се за спама Blush

# 671
  • Мнения: 1 422
simplyaven , ако това са роднини и то такива по права линия (чиято кръв носиш), приеми, че ги има и са такива, каквито са. Те са част от теб самата и борбата е срещу нещо в тебе. Отричането на самия себе си е унищожително. Щом си станала добър човек, значи чрез теб родът е научил урока, но приеми какъв е бил преди да се заемеш ти с цялото си старание и вложено време, за да бъде кръвта след тебе чиста от "лошото". Приеми тези хора. Аз го направих за някои хора и събития и много неща ми се измениха след това за добро. Можеш да приложиш някои от техниките в книгата "Излекувай миналото си! Излекувай живота си!". Аз чрез нея прозрях какво нося от единия си род, а изобщо не се бях замисляла по въпроса. беше ми много полезно практически.

# 672
  • Мнения: 3 034
Благодаря ви, момичета, но те не ме оставят да си живея живота и вредят на всичко около мен. Как да ги отдалеча без вреда за никому? Трябва да ги хрантутя, ако ги оставя без подкрепа, ходят и разказват какво ли не, околните им вярват, а моята професия не търпи такива неща и съм губила и работа заради това. Да не говорим, че детето ми все пак е по-важно, но не срещам разбиране, нито за пари, нито за спокойствие. Ужасна работа. Чудя се ако им пожелавам пари, любов, щастие, дали ще им се изсипе небесна благодат, та да нямат време за мен? То хубаво приемам миналото, обаче не ги искам в настоящето.  Rolling Eyes

# 673
  • Русе
  • Мнения: 11 924
 simplyaven, никой не е длъжен на никого. Ако само пилееш енергия, а не получаваш нищо под формата на радост,облекчение,хармония и спокойствие. Тази енергия те напуска и те унищожава. Запиши на един лист всички причини,които те држат обвързана. Има част от теб, която не можеш да освободиш. Преживяла съм го. Когато обърнах погледа към себе си, нещата се промениха. Оказа се,че хора,които изглеждаха съвсем безпомощни, зависими и обременяващи имат потенциал, колкото и парадоксално да ми изглеждаше.

# 674
  • Мнения: 105
simplyaven Първият проблем е приемането,приеми ги такива каквито са.Вторият-приеми и себе си,такава каквато си.
Пожелай си да имат  разум и щастие да продължат пътя си без да те натоварват,а на себе си-разум и воля-да си независима и да не приемаш всичко лично.Пожеланието да са в миналото ,но не и в бъдещето ти -едва ли ще се сбъдне толкова бързо,ако беше готова,нямаше да се налага толкова силно да го искаш  WinkТо просто щеше да се случи. Flutter

Общи условия

Активация на акаунт