Подсъзнанието може всичко 34 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 75 436
  • 714
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 6 810
Аз също не се вписвам в общата енергия. От началтоо на годината съм абсолютно нов човек. Имам чувството, че съм свалила най-малко един тон от гърба си. 2011 е моята година, защото личното ми число е 11 (рожденна дата, лично число и първа буква на името и изобщо е 11).

Изпращам положителна енергия на всички, които не се чувстват стабилни! Hug Hug Hug

# 646
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Честит имен ден на празнуващите и техните близки!

Здравето и настроенията са в главата, моля не се оплаквайте от студа, следновогодишния стрес, отминалата еуфория и навлизането в делника и всичко ще си дойде на мястото Peace

Чудя се също, ако някой иска нещо много силно, а друг иска толкова силно този човек да не получи желаното, какво се случва? Една постоянна борба?

Като се вкопчиш в нещо много силно, не можеш да го пуснеш и си оставяш в сферата на желаното. Ако постоянно си мислиш за единството и борбата на противоположностите /за втори път цитираме Маркс  hahaha/ сама се омагьосваш и започваш да се въртиш като хамстер в колело. Приеми, че имаш божествено предназначение и, каквото и да става, нищо не може да те отклони от него - нито трети човек, нито времето, нито мястото, на което си дошъл на този земя. Въпрос на настройка и на работа във връзка с личностното усъвършестване и израстване Hug
В тази връзка на семинара на Кехоу му задават въпроса - дали използва предпазни средства, за да не попива чужди енергии при такива големи семинари, а отговорът беше, че , ако отива с нагласата, че нещо лошо ще му се случи, то непременно ще се случи, но той вярва в предназначението си и не слага никакви защити.

Така че, дали ще отвориш вратата за неканени гости, или те сами ще я разбият, според мен, е въпрос на настройка Hug Ако я разбият - "И това ще мине" , "Какъв урок трябва да науча?!?" , Вселената е подготвила нещо по-добро за мен и в момента разчиства терена за него Heart Eyes

Изпращам Ви  Two Hearts Two Hearts Two Hearts за балансиране. И, пробвайте, да се заземите Hug   http://vbox7.com/play:91523040&start=145&r=emb  

Ще помоля пак Лени ако може да прати файла на първа страница, за да е по-лесно да се оформи и пусне новата тема. Може и на мен да го прати.

П.П. По въпроса за темата - като отидеш на 1-ва стр. и дадеш цитат, цялата тема е пред теб с всички картинки и линкове, няма нужда от ЛС Peace

Последна редакция: пт, 07 яну 2011, 10:52 от lenny_pld

# 647
  • Мнения: 1 280
Честит Празник на  всички именяци !  Бъдете здрави, щастливи, изпълнени с много положителна енергия ! Късмет и Сбъднати мечти !  newsm78 

# 648
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
Виртуали мои приятели, искам да ви почерпя за здравето на детенце, което днес навършва 7 и е и именник Simple Smile

Желая му да е по търпелив към себе си и към другите, а на себе си - да имам очи, уши и душа да го разбирам.

# 649
  • Мнения: 3 929
Честит празник на именниците! Да сте живи и здрави, да са светли имената ви!
Лени, благодаря за линка, който си пуснала за успеха! Имах нужда да си напомня някои неща.
Барабарона, аз тогава гледах предаването с Еленко Ангелов и медитацията, спомням си добре. Искаше ми се и днешното му участие да гледам, но съм на работа.
Искам да споделя нещо с вас, което си мислех тия дни по празниците. Получих много, много подаръци. Но в един момент се чувствах, че сякаш не ги заслужавам. Някакси, така съм била възпитавана, да бъда скромна, и сега, когато получих толкова много подаръци, се питах, с какво съм ги заслужила. После си спомних, мисля, че тук, в темата съм го срещала - благодарност към Вселената, изразена чрез думите "Благодаря Вселено, че животът ми е изпълнен с изобилие! Благодаря Ти, че ме научи да приемам и да живея с това изобилие!"... нещо такова беше. Направи ми впечатление втората част - "че ме научи да приемам това изоблилие". За себе си направих извода, че никога не трябва допускам мисълта, че не заслужавам нещо - независимо дали ни изглежда лошо или добро. Щом се случва, щом идва при мен, значи така трябва да бъде.

# 650
  • Мнения: 1 346
Чистито на всички празнуващи днес и имащи повод за празнуване покрай дечица и любими хора!
Обичам ви  Hug Hug Hug
Zuki и аз като теб имах нужда от време да преборя вътрешната си скромност, за да се науча да приемам изобилието!

Прекрасен празничен ден на всички!  bouquet  bouquet  bouquet

# 651
  • Мнения: 1 422
Честит празник, феички и роднини и приятели на феички   bouquet

Замислих се за нещо. Има една работа, която чакам чакам, вече ми омръзна да чакам. Даже особено не ми е и тема за размисъл или действие (или дори отношение) със същата жар, с която беше преди. Сякаш приех, че каквото е, това е. И най-доброто за мен в цялата ситуация е да я приема и да харесам така, както е. Дори не ми се занимава особено много вече по въпроса. Някакси до нова година все се връщах, а сега изведнъж нямам потребност дори да го правя.

И друго - решихме с един приятел (който е голям почитател на Италия и е ходил вече сигурно 10 пъти на пътешествие там) да отидем в края на лятото на един от островите на юг от Сицилия просто за откъсване от всичко. И двамата искаме да си починем от разни нещица в момента и дори и да е след месеци сегашният план ни помага да се настроим за пясък, топло море и искрящо слънчице. Тази година ми тръгна на пътувания - лични и служебни. Има едно до Ню Йорк сега в най-скоро време, което ми е по работа и е много важно лично за мен, за него искам подкрепа и добра сила от вас, феички любими, да стане по най-добрия начин - лесно, плодотворно за всички по сделката и да имаме още много възможности за развитие в резултат от него!

Последна редакция: пт, 07 яну 2011, 14:27 от Рози и рози

# 652
  • София
  • Мнения: 1 724
Рози и рози, всичко ще се нареди по най-добрия за теб начин в Ню Йорк, ще видиш. Ти ГО ЗАСЛУЖАВАААААААШ  и вече си го постигнала, сигурна съм!  bouquet
Другият път ме вземи и мен, плс. Joy

# 653
  • Мнения: 1 346
Рози и рози, чудесно сте го решили!
Приятно изкарване и на двете места! Айде да падат визите, че голямо разтакаване и събиране на документи, дано тази година това вече да е факт, че и ние мислим да се разходим до братска Америка  Grinning

# 654
  • София
  • Мнения: 161
Крен да е много здрав сина ти, нека да е усмихнато, спокойно и търпеливо дете, както мама пожелава! На много хубав ден се е родил, дано да е благословен!
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!   bouquet

# 655
  • Русе
  • Мнения: 11 925
  Крен да ти е живо и здраво наборчето. Дошло си е с името, и сигурно с хубавия си късмет.  Hug

# 656
  • София
  • Мнения: 6 810
Kren, пожелавам на детето хубаво и безгрижно детство, а на мама прекрасен празник! Hug

Искам да споделя това с вас:
http://soundcloud.com/ishafoundation/wave-of-bliss-ananda-alai

# 657
  • Мнения: 90
Ще помоля пак Лени ако може да прати файла на първа страница, за да е по-лесно да се оформи и пусне новата тема. Може и на мен да го прати.

П.П. По въпроса за темата - като отидеш на 1-ва стр. и дадеш цитат, цялата тема е пред теб с всички картинки и линкове, няма нужда от ЛС Peace

Пробвах, проблема е че по този начин визуално е много неподредено и е трудно човек да прави промени, затова с файл, който е по-подреден щеше да е по-лесно. Както и да е като няма файл, няма и по този начин ще се оправи човек.

Кой ще пуска темата между другото. Реши ли се? Ако я пускам аз всичко мисля да променя като реорганизация на линкове и тн и тн и накрая да няма недоволни. Така че ако има някой, който има желание да си каже.

# 658
  • Мнения: 1 422
sv_harmony , ако някой няма да се труди по новата тема, да не дудне към този, който е вложил старание, време, желание и отношение по изработката й!! Ако някой все пак ръмжи/ църка/ бръмчи или издава други фауно-подобни звуци и не ти се иска да си цапаш хубавите ръчички, да го набиеш, можеш да повикаш мене за тази фейо-полезна дейност.....  Embarassed

# 659
  • Мнения: 90
sv_harmony , ако някой няма да се труди по новата тема, да не дудне към този, който е вложил старание, време, желание и отношение по изработката й!! Ако някой все пак ръмжи/ църка/ бръмчи или издава други фауно-подобни звуци и не ти се иска да си цапаш хубавите ръчички, да го набиеш, можеш да повикаш мене за тази фейо-полезна дейност.....  Embarassed

Май не разбрах много какво искаш да кажеш, но дано някой да си каже далик му се занимава, защото аз ако подхвана ще има много промени, просто да предупредя.  Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт