Нова ин-витро клиника отвори врати - мед. център "Репромед", Плевен

  • 80 142
  • 768
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 453
ino4a,
преди да се отвори клиниката, имаше такава практика. Към днешна дата - нямам информация, не съм питала. Зная обаче, че ембриолозите са обучавани точно в клиника Надежда. Peace

# 16
  • Мнения: 2 343
Извинявам се предварително за това което ще напиша сега, но имам един въпрос - или по-скоро ако може да ми уточните нещо. На много места в интернет с информация за проблемно забременяване пише за тази клиника, че лекарите работят съвместно по някои случаи с д-р Стаменов. Знам, че не звучи логично, но наистина така пише. Много момичета си споделят за това. Някой може ли да ми каже има ли някакво зрънце истина в тази информация?  newsm78
Надежда Репродуктив е мрежа от клиники по стерилитет под шапката на ЦРЗ "Надежда", клиника "Малинов". В Пловдив също имат клон. http://www.invitro-plovdiv.com/index.php?option=com_content& … =48&Itemid=57 Д-р Стаменов е консултант там, инунолозите също.

# 17
  • Мнения: 67
Много успехи на новата клиника и най-вече на др.Пенков от мен. Hug
Благодаря Ви докторе , че ни давахте опора в най- трудните моменти , за това че бяхте непрекъснато до мен -преди и след раждането и  най- вече за прекрасното дете .
Никога не забравих думите Ви- "Доказах ти че можеш да забременееш , ще ти докажа и че можеш да раждаш"- е доказахте ми , убедена съм че ще го докажете и на още много момичета bouquet

Последна редакция: пн, 10 яну 2011, 14:39 от Tонита 6

# 18
  • Мнения: 11
Благодаря за отговорите на Норе и Мира. Ще пробвам и ще си запиша час, въпреки че с моята диагноза - ИЯР - най-вероятно няма да искат и да ме видят повече! Успех на всички пациенти на клиниката, нека видят така желаните две чертички!

# 19
  • Мнения: 483
ino4ka пиши ако се свържеш с клиниката какво са ти казали за ИЯР-ра. И аз съм с ИЯР и 2 несполучливи опита в друга клиника. Blush

# 20
  • Мнения: 11
Разбира се kartiche, щом се срещна с лекаря ще пиша какво ми е казал. Мисля, че вече знам как ще видя незаинтересованост в очите му, но аз очевидно съм някакъв идиот, който продължава да опитва и да се надява някой лекар да му каже - спокойно, ще оправим нещата  Joy! В момента пробвам някакви "бабини деветини" и като свърша с тях, веднага отивам при д-р Пенков. Проверих и има часове, така че само чакам да приключа с друго лечение /след около 2 седмици максимум/ и ще ида.

# 21
  • Мнения: 67
Повярвай ми точно неизаинтересованост едва ли ще видиш Wink.Стискам палци всичко при теб да се нареди Hug

# 22
  • Мнения: 11
Зная Тонита, просто вече толкова пъти виждах как "угасва" ентусиазма на лекарите, при които съм ходила след проведеното лечение, че вече ми е трудно да повярвам, че ще намеря лекар да смята че може да се оправят нещата и да не иска да ме докара до поредния фалит  Money Благодаря за отговора! Дано при всички нас се наредят нещата!

# 23
  • Мнения: 3 453
ino4ka ,
ако д-р Пенков сметне, че няма шанс, ще ти каже. Да си добър специалист, означава да знаеш, кога да спреш или да пренасочиш пациента, когато проблема не засяга компетенциите ти.
Слава Богу, навремето д-р Пенков ни спести време и средства, като директно ни изпрати при д-р Кацаров. А аз добре знам, за какво протакане и "лечение" става дума по други места.  Confused

# 24
  • Мнения: 11
Норе, отново ти благодаря за отговорите и активността. Надявам се точно на това, да не ме размотава, а да ми каже какво мисли! Извинете ме за съмненията, те не са насочени лично към д-р Пенков, просто съм поизгубила вяра в нашите лекари, в следствие на всичко което чух и видях, ходейки от лекар на лекар и от град на град  Blush.  Но живот и здраве, ще пробвам и тук и ще пиша веднага какво е станало. Стискайте палци, а аз ще стискам за Вас!  Praynig

# 25
  • Мнения: 3 453
ino4ka ,
Добре разбирам чувствата ти. Почти всички са ги изпитвали. Ние просто имахме късмет, че бързо попаднахме на точния специалист.
Относно твоите "бабини деветини", които в момента правиш, съветвам те да спреш. Особено, ако става дума за билки. Можеш да си докараш доста бели до главата. От личен опит ти казвам, хормоналния дисбаланс не е шега, а лесно може да се причини от прием на билкови отвари.

# 26
  • Мнения: 67
ino4ka имаш силно стиснати палци от мен Hug

# 27
  • Мнения: 11
Благодаря Tонита 6  smile3525 . Радвам се, че сте успяли да попаднете на светни лекари, които не са ви загубили 5 години от живота да ви мотаят. А относно бабините деветини - не смея да пия билки, не и ако съм си ги назначила сама. Аз също смятам, че може да ми навредят повече, отколкото да ми помогнат в определени случаи. Просто наблягам на храни, богати на растителни естрогени и дано има някакъв ефект  Praynig . Лека нощ на всички и отново много благодаря за хубавите думи. Вие поне не смятате, че съм егоистка, за това че искам да имам собствено дете, колкото и да звучи невероятно  newsm51 .

# 28
  • Мнения: 182
Момичета, МОЛЯ ВИ дайте ми координати на тази нова клиника в Плевен - наистина ли д-р Стаменов също преглежда там?
Дайте някакви телефони да звънна да си запиша час за другата седмица  Simple Smile
Този д-р Пенков добър ли е?
Аз съм се записала в КИРМ Плевен - можете ли да направите сравнение между двете клиники /ако някоя от вас има опит/
Много ви Благодаря  newsm51

# 29
  • Мнения: 327
Нямам честта да познавам д-р Пенков, но правейки сравнение между доц. Стойков и д-р Емин - разликата е като между деня и нощта - нямат нищо общо. Емин си знае една песен, и все нея пее (поне при нас беше така), докато доц. Стойков разглежда нещата доста по-обстойно и подробно.  И със сигурност няма да ви загуби времето и да ви вземе парите (както направиха от КИРМ в нашия случай).

Общи условия

Активация на акаунт