Спечелете си ново тяло за Коледа!

  • 2 274
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
ААА и с бой се отслабвало казват кампетентни Mr. Green Но не мисля да пробвам... А ако е липосукция - аз се отказвам щото ме е шубе.  Sick

# 31
  • Мнения: 2 759
   И за мен единствения верен отговор е "с глад", ама нейсе.. Добре, че случайно прочетох "верния" отговор тук във форума преди да пусна смс-счето и бързо-бързо се преориентирах...

# 32
  • Мнения: 3 861
Айде няма да ви правя калабалък, това дето го имам за махане ще го стопя с коремни пресички Crazy пожелавам ви успех Wink

# 33
  • Мнения: 218
Мамиа, печелихте ли си тяло на манекенки? Wink

# 34
  • Мнения: 1 999
Нямам нужда от липоСМУКЦИЯ аз,няма да ви подбивам шансовете да спечелите Crazy
нито пък аз smile3521

# 35
  • София
  • Мнения: 5 828
Не ми се преписва от вестника, затова преразказвам:
Определената с жребий Веселина Сугарева (24) спечели седмична награда - почистване на лицето с ултразвук, процедурата обикновено струва 60 лв. в клиника Малинов.
Искам и ааааааааааааз  Sad

# 36
  • Мнения: 49
Айде няма да ви правя калабалък, това дето го имам за махане ще го стопя с коремни пресички Crazy пожелавам ви успех Wink

"ЗА"  коремните преси съм  Rolling Eyes А дали книжката на Лиди Резен може да помогне в този случай (ако не друго поне звучи доста добре "Плосък корем за 10мин на ден!!!!!!")????

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Айде няма да ви правя калабалък, това дето го имам за махане ще го стопя с коремни пресички Crazy пожелавам ви успех Wink

"ЗА"  коремните преси съм  Rolling Eyes А дали книжката на Лиди Резен може да помогне в този случай (ако не друго поне звучи доста добре "Плосък корем за 10мин на ден!!!!!!")????

То 10 мин на ден хубаво, ама за колко дни иде реч Mr. Green

# 38
  • Мнения: 49
Айде няма да ви правя калабалък, това дето го имам за махане ще го стопя с коремни пресички Crazy пожелавам ви успех Wink

"ЗА"  коремните преси съм  Rolling Eyes А дали книжката на Лиди Резен може да помогне в този случай (ако не друго поне звучи доста добре "Плосък корем за 10мин на ден!!!!!!")????

То 10 мин на ден хубаво, ама за колко дни иде реч Mr. Green



Порових се малко .... и за моя много приятна изненада намерих доста добри отзвуци за тази книга    Sunglasses
Мацката, която я хвалеше толкова много, си я е закупила от книжарница "Перун".  Обаче никъде не мога да я намеря въпросната книга! Може ли някоя (ма)дама  да даде инфо или линк, от където да си я дръпна Praynig
Не се споменава колко е продължителността, но предполагам поне две седмици .... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт