На море в Гърция - 3

  • 225 287
  • 724
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 70
Привет!
Не намирам актуални мнения за къмпинг Thalatta Kalamitsi и по-специално за бунгалата (mobile homes). Моля някой да се включи ако има впечатления. Планираме за втората седмица на юли, горещо ли ще е? Как са условията за бебе и малко дете?

# 691
  • Мнения: 138
Привет!
Не намирам актуални мнения за къмпинг Thalatta Kalamitsi и по-специално за бунгалата (mobile homes). Моля някой да се включи ако има впечатления. Планираме за втората седмица на юли, горещо ли ще е? Как са условията за бебе и малко дете?

Здравей mikka j, миналата година спирахме там, за да видим дали има свободни бунгала и да огледаме. Имаше свободни само от mobile homes. Отвориха ни едно , за да го видим , от тези ,които се водят за 4 души. Двете "спални", които се водят, са невероятно малки, няма никакво място за никакъв багаж, видя ни се ужасно потискащо да се заврем там за няколко дена и се отказахме. Само да кажа, че ние сме с едно дете и да спомена, че около 15год. поред съм ходила на къмпинг и много обичам този тип почивка. Иначе къмпинга, сам по себе си , изглеждаше доста добре и уреден, но тези т.н. бунгала не ни харесаха и мисля, че ще ви е доста трудно с бебе и малко дете. Peace

# 692
  • софия
  • Мнения: 9 590
привет, можете ли да ме насочите къде най-близо от софия можем да направим едно бързо двудневно плажуване. в гърция сме ходили само до солун по работа. знам, че има хубави местенца и около солун, но там ли е най-близо? нямам особени претенции за настаняване, може квартира да е, по-важно е да има хубав плаж и места за хапване наколо.  дали биха ни стигнали едни 200-300 евро за две нощувки и храна? благодаря предварително!

п.п. двама сме  Simple Smile

# 693
  • Мнения: 70
Привет!
Не намирам актуални мнения за къмпинг Thalatta Kalamitsi и по-специално за бунгалата (mobile homes). Моля някой да се включи ако има впечатления. Планираме за втората седмица на юли, горещо ли ще е? Как са условията за бебе и малко дете?

Здравей mikka j, миналата година спирахме там, за да видим дали има свободни бунгала и да огледаме. Имаше свободни само от mobile homes. Отвориха ни едно , за да го видим , от тези ,които се водят за 4 души. Двете "спални", които се водят, са невероятно малки, няма никакво място за никакъв багаж, видя ни се ужасно потискащо да се заврем там за няколко дена и се отказахме. Само да кажа, че ние сме с едно дете и да спомена, че около 15год. поред съм ходила на къмпинг и много обичам този тип почивка. Иначе къмпинга, сам по себе си , изглеждаше доста добре и уреден, но тези т.н. бунгала не ни харесаха и мисля, че ще ви е доста трудно с бебе и малко дете. Peace

Мерси, Liuliu!  Hug
Препоръчайте тогава къде. Ще ми се в бунгало на къмпинг, но искам да е хубаво и функционално. Някой друг къмпинг с къщички?

# 694
  • Мнения: 3 641
Здравейте, наближава  и нашата почивка, Избрах този хотел на Халкидики http://www.greek-hotels.ltd.bg/05-Halkidiki-Kasandra-012.htm
Искам да Ви попитам към края на юни дали става голяма лудница, хубав л ие плажа ,пясъка и всичко друго за района което трябва да се знае  bouquet
Благодаря предварително! Hug

# 695
  • София
  • Мнения: 6 722
....Препоръчайте тогава къде. Ще ми се в бунгало на къмпинг, но искам да е хубаво и функционално. Някой друг къмпинг с къщички?
какво ще кажеш за това, ако не се лъжа, виждала съм го на живо, но през зимата, къщичките изглеждаха ок отвън, имат климатик, а плажа беше много хубав, с басейн и игрища точно преди плажа. Според мен за децата ще е рай. При условие, че точно това видях зимата, намира се вдясно преди отбивката за Каламици:
http://kalamitsi.com/dolphin/index.php?option=com_content&ta … =17&Itemid=60

# 696
  • Мнения: 70
....Препоръчайте тогава къде. Ще ми се в бунгало на къмпинг, но искам да е хубаво и функционално. Някой друг къмпинг с къщички?
какво ще кажеш за това ....
http://kalamitsi.com/dolphin/index.php?option=com_content&ta … =17&Itemid=60

Благодаря, Olive! Гледала съм този сайт. Тези бунгала нещо не ме грабват дори на снимка Confused

# 697
  • Мнения: 278
Може ли инфо за корабчетата от Ормос Панагиас до Атон?Колко струва билета?Колко време се пътува?Има ли почивка и къде?

# 698
  • Мнения: 2 255
Може ли инфо за корабчетата от Ормос Панагиас до Атон?Колко струва билета?Колко време се пътува?Има ли почивка и къде?
Ние бяхме с тази фирма 2009, но екскурзията беше чрез хотела - съответно цените бяха по 25е/възрастен, за големия платихме 15 или 20е не помня  newsm78, а за малкото - безплатно, не знам дали имаше разлика с цените директно от агенцията  Thinking
Иначе си е цял ден разходката - корабчетата тръгват в 9.30, слизат надолу покрай Ситония и после обръщат и минават покрай Атон и манастирите, на обяд спират в Уранополи за почивка около 1,5-2ч. и после обратно към Ормос, където са някъде към 16ч.
На връщане имаше програма на кораба и занимания и игри за децата.
Друго не се сещам май.

# 699
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 490
Може ли инфо за корабчетата от Ормос Панагиас до Атон?Колко струва билета?Колко време се пътува?Има ли почивка и къде?
Ние бяхме с тази фирма 2009, но екскурзията беше чрез хотела - съответно цените бяха по 25е/възрастен, за големия платихме 15 или 20е не помня  newsm78, а за малкото - безплатно, не знам дали имаше разлика с цените директно от агенцията  Thinking
Иначе си е цял ден разходката - корабчетата тръгват в 9.30, слизат надолу покрай Ситония и после обръщат и минават покрай Атон и манастирите, на обяд спират в Уранополи за почивка около 1,5-2ч. и после обратно към Ормос, където са някъде към 16ч.
На връщане имаше програма на кораба и занимания и игри за децата.
Друго не се сещам май.

ако не е чрез хотела цената е 30 евро, билети се продават точно на пристанището.

# 700
  • Мнения: 685
Здравейте, наближава  и нашата почивка, Избрах този хотел на Халкидики http://www.greek-hotels.ltd.bg/05-Halkidiki-Kasandra-012.htm
Искам да Ви попитам към края на юни дали става голяма лудница, хубав л ие плажа ,пясъка и всичко друго за района което трябва да се знае  bouquet
Благодаря предварително! Hug
Жени, цената от таблицата за стая ли е или за човек...не мога нещо да се ориентирам аз последно време с тия цени.  Blush
Примерно тройна стая от 10.07 нататък е 100 Е ... за човек или за 3-мата и съответно 128 за ОИ?

# 701
  • София
  • Мнения: 3 890
Привет!
Не намирам актуални мнения за къмпинг Thalatta Kalamitsi и по-специално за бунгалата (mobile homes). Моля някой да се включи ако има впечатления. Планираме за втората седмица на юли, горещо ли ще е? Как са условията за бебе и малко дете?

Ние резервирахме за там, но за тези, които са за 6 човека,а ние сме трима.Надявам се да не ние твърде тясно Laughing
Инак аз вече писах, миналото лято бяхме ето тук  http://www.areti-campingandbungalows.gr/bungalows.php . Тези stone-building bungawols са си истински къщички, както е описано 65 кв.м. с две спални, всекидневна с кухненски бокс и баня с тоалетна,а отпред голяма веранда с маса с 4 стола.Нещата са едно към едно със снимките, къмпинга е много чист и не е пренаселен, вечер е супер тихо и спокойно.Ние изкарахме 10 дни и това ни е първата супер неангажирана и спокойна почивка в Гърция.Под неангажирана имам предвид,че дори на хотел със закуска трябва да се съобразявам кога да ставаме,а тук  имахме пълна свобода.Цената на къщичката беше 130 евро на ден.

# 702
  • Софето
  • Мнения: 622
Тази година за първи път ще сме на Ситония и ако в Кротири плажа не ни харесва, моля да ми препоръчате кои са най-хубавите плажове на Ситония, само да не са диви че сме с деца, баби, дядовци... и всеки с претенциите си, та да има чадъри, ресторант/бар...

# 703
  • Мнения: 3 641
Ani,на стая е,обадих се изрично да питам. All Inclusive 73 евро края на юни.

# 704
  • Мнения: 685
 Hug Мерси Жени!

Общи условия

Активация на акаунт