Отговори
# 690
  • Мнения: 20
ДА Е ЧЕСТИТ ПЪРВИЯ РОЖДЕН ДЕН НА
МИХАЕЛА на мама krasita1,САМУИЛ на мама wola, ВАЛЕРИ на мама Марисса,БОЖИДАРА на мама rali_bt  newsm59  bigdance2
Да растете здрави,щастливи и безгрижни деца!Да радвате мама и тате и да имате много късмет в живота!

# 691
  • Мнения: 68
здравейте

ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА МИША,САМИ,ВАЛЕРИ И БОЖИДАРА.НЕКА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ,ДА РАСТАТ С МНОГО УСМИВКИ И ВЕСЕЛ ПРАЗНИК

 smile3525 newsm51 newsm59 nbirthday  Gift  party023 newsm38  bigdance2 Tada Gift  ura  party006

# 692
  • Мнения: 3 246
Честит първи рожден ден на
МИХАЕЛА на мама krasita1
САМУИЛ на мама wola
ВАЛЕРИ на мама марисса
БОЖИДАРА на мама rali_bt

да са живи и здрави, да растат весели и щастливи, да радват всички,  безгрижно и много щастливо детство и на четиримата пораснали бебоци Hug  bouquet

# 693
  • Мнения: 27
Майчета, които сте от София и които сте на държавната кухня - кажете ми от къде точно да си купя бурканчетата и капачките и колко струват? Знам, че на женския пазар се продават, но къде точно? Нещо тая частната доста солено ми излиза, въпреки че са адски вкусни манджичките им, а и нещо не ми дават никакъв документ за това, че вземам от тях и не ми искаха такива като се записвах. Това не ми допада особено.

# 694
  • Мнения: 1 809


благодаря момичета за пожеланията, почерпете се за здравето на моите рожденници  Grinning

Честит първи рожден ден и на останалите от бандата от 17-ти - Михаела, Божидара и Сами! Да растат здрави, щастливи и заобиколени с много любов и грижи!

# 695
  • Мнения: 11
Честит рожден ден на Валери, Миша, Сами и Дара!
Нека са здрави и щастливи!

# 696
  • Мнения: 87
ЧЕСТИТ ПЪРВИ  РОЖДЕН ДЕН  newsm59 НА 

ВАЛЕРИ на мама Марти,
МИХАЕЛА на мама krasita1
САМУИЛ на мама wola
БОЖИДАРА на мама rali_bt

както и на всички, които пропуснах тези дни.  Hug

Честито и на месечинките да са живи и здрави!

Ние бяхме болни и нямах време да пиша. Нямам и скайп и там не мога да влизам. Така, че всеки да се чувства поздравен.   bouquet

# 697
  • Мнения: 6
Благодаря на всички за прекрасните пожелания тук,във фейса и в скайп  Hug Hug Hug
Направихте празника ни още по празничен.
Ние ще празнуваме тази неделя за заведение с родата.Вчера си поръчахме тортата ,тоалета ни е купен от преди няколко седмици и сега сме в очакване.
Искаме да кажем и едно голямо БЛАГОДАРЯ  на мама ВИВА 123 и на нейното семейство за подаръка който си получихме днес.Мишето много го хареса и вече си играе с него   bouquet
Много  Hug за всички ви.

# 698
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Честит рожден ден   newsm38 и от нас с Елена на
МИХАЕЛА на Краси
САМУИЛ на Гери
ВАЛЕРИ на Марисса и
БОЖИДАРА на мама rali_bt!
Да са живи и здрави, да растат големи за радост и гордост на мама и тати!

# 699
  • Мнения: 73
Хайде още един Първи Рожден Ден да е честит на Карина на мама Susalinda и на Кръстиан на мама feniks10!   newsm59  bigdance2
Да растат здрави, усмихнати и щастливи дечица, а на мамите Наздраве! и много цветя -



# 700
  • София
  • Мнения: 332
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на патеричка НА Самуил, Михаела, Валери и Божидара. Съжалявам, че пропуснах вчера да ви честитя, но чак сега видях, че днес е 18, а не 17.
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН без патеричка НА Карина и Кръстиан!!!
На всички пожелавам щастливо детство и много мечти!!!   bouquet  bouquet  bouquet

# 701
  • Мнения: 1
Честит рожден ден на Карина на мама Susalinda и Кръстиан на мама feniks10 да са живи и здрави много да радват и слушат своите родители  newsm51 честит празник и на техните мами  newsm44
 
 

# 702
  • Sofia
  • Мнения: 336
Честито на всички пораснали мъничета.
За съжаление все по-малко време имам за компютъра, така че пропуснах да поздравя първите рожденици...
Направо не мога да повярвам колко бързо мина една година.

Да сте живи и здрави, мили майчета, както и мъничките принцове и принцеси...

# 703
  • Мнения: 6
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК ДНЕС НА КАРИНА И НА КРАСТИАН,КАКТО И НА ТЕХНИТЕ МАЙКИ СУСАЛИНДА И ФЕНИКС newsm59 newsm38  ura-МНОГО ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ.УСМИВКИ И БЕЗГРИЖНО ДЕТСТВО ИМ ЖЕЛАЯ.
НА МАЙКИТЕ И ТАТКОВЦИТЕ ИМ ПОЖЕЛАВАМ ДА ОТГЛЕДАТ С МНОГО ЛЮБОВ ДЕЦАТА СИ.


ЧЕСТИТО И НА ДНЕШНИТЕ ПОСЛЕДНИ МЕСЕЧИНКИ-ЗДРАВИ И МАЛКО ПАЛАВИЧКИ ДА СА ВИ ДЕЦАТА.

# 704
  • Мнения: 100
Честит рожден ден на Кристиян и Карина нека бъдат живи и здрави и много послушни дечица!Да носят много хубави моменти на родителите си!!! newsm51 smile3510

Общи условия

Активация на акаунт