Евтините неща, от които сме доволни - 8

  • 106 948
  • 759
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 4
от тези шампоани На Гарние не съм доволна от червения, който е за боядисана коса. Неприятен ми беше като консистенция, а и не разбрах как предпазва цвета.  ooooh! Може би на по-светли коси би имало някакво въздействие, не знам. Даже балсамчето си ми седи на рафта неизползвано .
Този с авокадото, ползвала съм балсама, добър е, поне за моята коса. Ще се пробва и шампоана.
В момента съм с добрият стар Head 'n shoulders, никога не съм имала пърхот, но с удоволствие си го ползвам, при него лабаво нема  Flutter (или поне знам, че е по-малкото зло  Grinning )

# 661
  • Мнения: 5 104
twisted_smile, ех, че гадно! Точно този си взех днес от Карфур, и то 400мл. Но поне цената беше жестока- 3.79лв за 400мл и 2лв и нещо за балсама.

А иначе за пърхота да похваля един серум май се води, на Рубела. Струва под 2лв, но прави чудеса. В синьо пластмасово шишенце е, с издължено гърло и се нанася директно. Ще потърся снимки  newsm78

# 662
  • Мнения: 30
blackisback, аз съм ползвала шампоана и балсама за боядисана коса. Не е лош, не знам дали защитава цвета по някакъв начин, но пък ми харесваше как изглежда косата ми след като ги ползвам. Наистина е малко странна консистенцията, но не ми беше неприятна - шампоана е доста гъст и кремообразен, а балсама е с по-лека консистенция от него, може би малко по-рядък дори. Аз съм доволна, защото шампоана не ми пресушаваше косата, а балсама ми се отразява добре на заплетените краища.
Сега ползвам шампоана с манго, честно казано си го взех, защото ми хареса как мирише Simple Smile Също не е лош.

# 663
  • Мнения: 4 195
Търся възстановяваща маска с масла и с маслини на дева има ли я в Карфур, не съм я ползвала но искам така че ще се радвам на мнения?

# 664
  • Мнения: 66
Крем "Здраве" май няма нужда да го споменавам, мисля, че всички знаят за чудотворното му действие!!!

# 665
  • Мнения: 44
Бих искала да ви попитам дали сте ползвали нещо за кожички (онези дразнещите по ноктите  Simple Smile ), от което сте останали доволни  и е имало ефект.

# 666
  • Мнения: 3 191
Бих искала да ви попитам дали сте ползвали нещо за кожички (онези дразнещите по ноктите  Simple Smile ), от което сте останали доволни  и е имало ефект.

Аз използвам на Golden Rose - зеленикава е на цвят течността вътре и съм доволна, макар, че моето обработване на кожички е малко афиф - мажа ги с това, изчаквам малко  и ги понадигам и после много леко ги минавам с резачката  (змийското езиче)- не ги задълбавам навътре, само това което е щръкнал.

П.П. За кожите по доволна съм от Golden Rose отколкото от Перфект, но топ лака и заздравителя на Перфект са уникални.

# 667
Крем "Здраве" май няма нужда да го споменавам, мисля, че всички знаят за чудотворното му действие!!!

Нобелова награда за крем "Здраве"!  Laughing
Скоро си взех леката формула, която е специално за проблемна кожа. Цапотя по цялото лице, няма наранени участъци, няма здрави - всичко наред мажа. Мисля, че не е нужно да казвам, че тази инвестиция от два лева остави на заден план в грижите за проблемната ми кожа козметиката за стотици левове, с която все си ходех лъщяща.  Peace

# 668
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 183
Значи е и за мазна кожа? Супер, значи и аз ще си го взема- аз също лъщя особено през лятото и това много ме изнервя!

Има ли го в ДМ ? Вчера го търсих, но имаше само онзи за бебета и стандартния -  не намерих този на който пише "лека формула" newsm78

Последна редакция: пт, 01 юли 2011, 17:17 от Deathcrush

# 669
E, важно е да не очакваш като се намажеш да не лъщиш.  Simple Smile Тя формулата е лека, но пак си е крем "Здраве" такъв плътен и тежичък. Затова казвам по-скоро проблемна кожа - т.е. - такава, която е склонна да се възпалява.
Обаче е много,много добър, така че давам идея - мажеш се едно хубаво вечер, преди да си легнеш, а сутрин слагаш нещо друго. Така той си работи през нощта, а като за през деня сложиш нещо матиращо, го слагаш на хубаво успокоена кожа и работи по-добре.  Simple Smile

# 670
  • Мнения: 5 104
Момичета, оказа се, че съм взела не Гарние за боядисана, а за тънка коса. Грешката се оказа вярна: косата ми НИКОГА не е била толкова хубава- като от реклама ми е- тежка, мека, блестяща, подредена.

# 671
  • Пловдив
  • Мнения: 40 960
А онзи дето коментирахме пак Здраве,но в голямата кутия??? Rolling Eyes Че тъкмо го купих...

# 672
  • Мнения: 66
А онзи дето коментирахме пак Здраве,но в голямата кутия??? Rolling Eyes Че тъкмо го купих...

Страхотен е и той, и него го имам. Simple Smile Но е по-скоро крем за ежедневно ползване, не толкова за пъпчици или някакви други проблеми, както малкият. Като го сложа да лицето си, все едно кожата ми се отваря и диша, много е добър!  Peace

# 673
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
С този крем Здраве се обърках  #Crazy
Може ли да покажете и двата за които споменавате?  Praynig

# 674
X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт