Евтините неща, от които сме доволни - 8

  • 106 915
  • 759
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 6 302
Etoile ,благодаря още утре ще го търся
каква му е цената ?
12-13лв  Wink

Иска ли някой да пусне нова тема?
Аз време да пусна самата тема имам, но няма да имам за да прегледам тази и добавя новите продукти Embarassed

Последна редакция: чт, 21 юли 2011, 23:38 от ~Étoile~

# 751
  • Мнения: 194
Предложете хубаво околоочно кремче?
 Вече втора тубичка ползвам от този  http://www.evroskip.bg/index.php?show=browse&prodid=117 ,но ми се иска да сменя. НА 32год съм с комбинирана кожа.
Аз се мажа със зехтинче, и за миглите е добре, може да пробваш, поне докато си избереш кремче.И като процедура съм го срещала някъде 1 седмица мазане със зехтин Flutter

# 752
  • София
  • Мнения: 6 219
Искам да помоля за препоръки на хубав фон дьо тен. Насочила съм се към по- тийн марките - seventeen,essence и подобни. Иска ми се нещо леко като за лятото, че много мразя да се цапотя в жегите, а работя с хора и се налага  Laughing

Аз съм страхотно много доволна от един ФДТ на Буржоа - супер лека консистенция, полупрозрачна някак, но достатъчно покривен, ухае невероятно... Купих си го от дрогерия Лили с червена капачка е, съжалявам, че не мога да намеря снимка. Но не знам дали влиза в категория евтин - 21 лева струва. На мен всички ФДТ са ми много икономични, защото слагам по много малко и поради тази причина цената му е добра.

# 753
  • Мнения: 532
Това визираш, предполагам:



Аз също съм доволна от него, както от консистенцията и цветовете, така и от суперикономичния му дозатор, но според мен по-скоро влиза в средния клас (над 20 лв.).. Вероятно си права обаче, че зависи колко бързо свършва - моя след цяла зима все още е доникъде Peace

# 754
  • София
  • Мнения: 6 219
Същия. Знам, че е по - скъп, обаче Севънтийн, Sh-e и др по - евтини са доста плътни за мен и всъщност това е най - евтиния вариант с тази консистенция и качество. Икономичен е заради дозатора, който всъщност не позволява на човек да разхищава излишно.

Сега се сещам, че съм ползвала и на Орифлейм тийн серията, но след поредната смяна на опаковката не съм го купувала и не знам дали качеството е същото. Иначе и от него бях доволна - пак беше полупрозрачен.

# 755
  • Мнения: 35 985
нова тема?

# 756
  • Мнения: 122
няма линк към новата тема

# 757
  • Мнения: 1 520
Предложете хубаво околоочно кремче? Вече втора тубичка ползвам от този  http://www.evroskip.bg/index.php?show=browse&prodid=117,но ми се иска да сменя. НА 32год съм с комбинирана кожа.
На Гарние от черната серия. С кофеин е, много добре се понася от очите, струва около 13-14 лв.

# 758
  • Мнения: 35 985
няма линк към новата тема

защото няма нова тема
моля, някой да направи

# 759
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 184
НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт