Евтините неща, от които сме доволни - 8

  • 106 928
  • 759
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 83
Здравейте,може ли да ме насочите към кой слънцезащитен лосион с висок ф-р да се ориентирам -Евелин,Елеа или Балеа?Досега все по-скъпички съм ползвала и незнам тези евтините дали са качествени или .....?

# 736
  • Мнения: 454
Момичета, оказа се, че съм взела не Гарние за боядисана, а за тънка коса. Грешката се оказа вярна: косата ми НИКОГА не е била толкова хубава- като от реклама ми е- тежка, мека, блестяща, подредена.
Може ли изображение - и аз искам такава коса!  Laughing  Hug

# 737
  • Sofia
  • Мнения: 45
Бихте ли ми препоръчали слънцезащитен крем/спрей с фактор над 30?

# 738
  • София
  • Мнения: 1 914
Здравейте,може ли да ме насочите към кой слънцезащитен лосион с висок ф-р да се ориентирам -Евелин,Елеа или Балеа?Досега все по-скъпички съм ползвала и незнам тези евтините дали са качествени или .....?

На Ейвън са много добри и на промоция излизат по 6-7 лв.
Евелин също стават.

# 739
  • Мнения: 83
Здравейте,може ли да ме насочите към кой слънцезащитен лосион с висок ф-р да се ориентирам -Евелин,Елеа или Балеа?Досега все по-скъпички съм ползвала и незнам тези евтините дали са качествени или .....?

На Ейвън са много добри и на промоция излизат по 6-7 лв.
Евелин също стават.

Благодаря за съвета,ще пробвам с Евелин,но все пак ще се радвам да чуя и мнения за Балеа....А на Ейвън току-що изразходвах един флакон,но няма да повторя.Не съм много доволна,а и 6-7лв. не съм ги виждала,аз го взех за 12.90 намален,но количеството е супер малко и консистенцията е прекалено гъста според мен....

# 740
  • Мнения: 142
Здравейте,може ли да ме насочите към кой слънцезащитен лосион с висок ф-р да се ориентирам -Евелин,Елеа или Балеа?Досега все по-скъпички съм ползвала и незнам тези евтините дали са качествени или .....?

На Ейвън са много добри и на промоция излизат по 6-7 лв.
Евелин също стават.
Благодаря за съвета,ще пробвам с Евелин,но все пак ще се радвам да чуя и мнения за Балеа....А на Ейвън току-що изразходвах един флакон,но няма да повторя.Не съм много доволна,а и 6-7лв. не съм ги виждала,аз го взех за 12.90 намален,но количеството е супер малко и консистенцията е прекалено гъста според мен....
Чувам доста добри отзиви за слънцезащитните на Лидл. Можеш да провериш за тях  Simple Smile

# 741
  • София
  • Мнения: 1 914

А на Ейвън току-що изразходвах един флакон,но няма да повторя.Не съм много доволна,а и 6-7лв. не съм ги виждала,аз го взех за 12.90 намален,но количеството е супер малко и консистенцията е прекалено гъста според мен....

Аз съм ползвала почти всички от слънцезащитните и само един не ми хареса, именно защото беше гъст и не попиваше = този с фактор 30. Да не си оцелила точно него? Другите са си ок.

# 742
  • Мнения: 194
На Балеа е перфектен, вземи си няма да съжаляваш и струва 4 и нещо(за фактор 20 става въпрос) Peace

# 743
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Леле, как съм изтървала цели две теми  ooooh!
Влизам да похваля Body Butter  на Афродита с аромат на шоколад, eто този - мирише повече от страхотно и аромата трае поне няколко часа, прави кожата много хубава, но е доста тежък като консистенция и не става за жегите, поне аз не го усещам добре на моята кожа.

Искам да помоля за препоръки на хубав фон дьо тен. Насочила съм се към по- тийн марките - seventeen,essence и подобни. Иска ми се нещо леко като за лятото, че много мразя да се цапотя в жегите, а работя с хора и се налага  Laughing

# 744
  • Варна
  • Мнения: 448
Прочетох на първа страница че антицелулитен на Евелин е хубав
върши ли някаква работа наистина и кое е по добре да се използва серум или крем в случая ?

# 745
  • София
  • Мнения: 6 435
Прочетох на първа страница че антицелулитен на Евелин е хубав
върши ли някаква работа наистина и кое е по добре да се използва серум или крем в случая ?


Aз от този съм доволна и според мен наистина има ефект Peace

# 746
  • Мнения: X

Искам да помоля за препоръки на хубав фон дьо тен. Насочила съм се към по- тийн марките - seventeen,essence и подобни. Иска ми се нещо леко като за лятото, че много мразя да се цапотя в жегите, а работя с хора и се налага  Laughing

Аз съм доволна от Меибълин афинитон 24часа Wink Много лек  за лятото, въпреки че аз не съм сред хора и много рядко слагам  Laughing

# 747
  • Мнения: 3
Да похваля и аз слънцезащитните на Ейвън. Не съм очаквала да остана доволна, за 15 лева си взех слънцезащитен фактор 25 и масло за след слънце. Много съм беличка, а за 3 дни успях даже да хвана тенче с него!  Blush

# 748
  • Варна
  • Мнения: 448
Etoile ,благодаря още утре ще го търся
каква му е цената ?

# 749
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Предложете хубаво околоочно кремче?
 Вече втора тубичка ползвам от този  http://www.evroskip.bg/index.php?show=browse&prodid=117 ,но ми се иска да сменя. НА 32год съм с комбинирана кожа.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт