Ясновидци (врачки) - трета тема

  • 404 131
  • 727
  •   2
Отговори
# 495
  • Мнения: 972
Това Генерал тодоров в кой край на българия се намира и как да се свържем със стефка?някакви координати?след записване ли приема и има ли и тя тарифа?

Това е едно село ,по посока граничен пункт Кулата! Таксата и от край време си е 20 лв.
0888400156-това е телефонният и номер. Приема у дома си.Аз по принцип и се обаждам предварително,но никога не ме е връщала!  Peace

# 496
  • Мнения: 624
Сисссс  Hug Благодаря ти, че сподели! След това което разказа се замислих дали да не закараме и племенницата ми при тази жена.  Thinking
По принцип винаги съм била твърдо против такива неща, но когато човек няма алтернатива започва да се замисля...

# 497
  • Мнения: 273
Село Генерал Тодоров е близо до Рупите, нали?
Не съм ходила, а много ми се иска...

# 498
  • Мнения: 3 118
и аз точно гледам картата, сигурно няма и 5 км от Рупите.

Сиссс, благодаря, че сподели с нас!

# 499
  • Мнения: 5
Сисссс, нямам думи.
Благодаря и аз, че писа.
Не успях да се свържа, обаче на този номер. Дава временно нямате достъп.

Момичета, някой има ли отзиви за Диди от Банишора, че мои познати се интересуват да отидат?

# 500
  • Мнения: 972
Да ви кажа и аз последния път като и звънях заради сестра ми,ми даваше ,че временно няма достъп до този номер! Не знам какво става!  newsm78
А Генерал Тодоров се намира по посока Кулата.Рупите са към Петрич.
Пътува се по главен път Е79 посока Кулата.Малко преди Марикостиново има отбивка вдясно и се стига до Генерал Тодоров.Като се влезе в самото село,първата отбивка в ляво,втората къща .Има звънец на дворната врата.
Стефка е млада жена ,на около четиридесет и няколко години/поне на мен така ми изглежда!/. Мургава и малко смръщена,но иначе е много приятна и разбрана жена!
Аз лично съм много впечатлена от нея! Peace
Веднага щом науча нещо за телефонния и номер ще ви информерам! Peace

# 501
  • Мнения: 23
Елисавета ,или така наречената Маг Ели,никога не е вземала пари и аз преди 1 месец бях там кога се е променила и каква вила има  Rolling EyesХора тази жена е много мила.Къде е лъснала не знам и не ме интересува ,но ако не беше тя до сега да ме няма.За деца съм твърдо против ,че се е опитала да гадае ,аз питах за моето каза,че за дете не гледа.
.Защитавам я защото съм я виждала на живо и не съм съгласна с написаното,а и между другото последния път даже не искаше да ме приеме защото по принцип не и се занимавало с ясновидство така каза но не ме върна.Знам,само,че е психолог и работи като такъв е център за деца .Всъщност тя вече не мисля,че е ясновидка!

Последна редакция: чт, 02 юни 2011, 12:46 от Reza

# 502
  • Мнения: 169
Не разбрах само,какъв е проблема,че някой е питал за Г.Бедников. Нали за това е форума.Не всеки има време да се рови и търси,най малко да има лични впечетления.Напишете,че този човек не става или е мошеник и край.А всеки има правото да пита,нали?
Тук търсим отговори на въпросите си,а не подигравки.

# 503
  • Мнения: 0
Моля,помогнете! Някой има ли информация за Атидже от Ракитово? Някакъв телефон,каквото и да е

# 504
  • Мнения: 48
абе всъщност замислялили сте се,че може да говорите за савсем различни хора-маг ели?може тази маг ели да не психоложката ,за която говори другото момиче и обратно.не си струва да секарате за такива глупости.за мен все са мошеници и е строго индивидуално,но ....всеки си решава.

# 505
  • В сънния Люлин, прибулен...
  • Мнения: 383

Маг Ели, за която аз говорех и която се опита да пророкува за моето дете, имаше телефонен номер към Виваком. Линка към сайта, от който намерих контакт с нея, вече не работи, така че няма как да проверим дали наистина става дума за един и същи човек

Последна редакция: чт, 02 юни 2011, 12:48 от Reza

# 506
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Ще позамета и ще помоля за спазване на добрия тон от страна на всички участници, поне във видимата част на ефира.

Благодаря предварително.

# 507
  • Мнения: 273
Бих искала да питам дали някой има впечатления от Соня Заварчик? Като име ми е много известна, а не съм срещала някой да пише за нея..

# 508
  • Мнения: 273
Наистина ли никой няма отзиви за Соня Заварчик?

# 509
  • Мнения: 520
А някой намери ли читава гледачка в Пловдив? Ако се обадя на тази Стефка от Генерал Тодоров дали ще ми отговори на един - два въпроса по телефона? Наистина в момента имам нужда от такава жена, която да ми разясни някои неща.

Общи условия

Активация на акаунт