Ясновидци (врачки) - трета тема

  • 403 704
  • 727
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 48
хайде някой от Варна кажете къде се намира Слава,адрес,телефон ако има?

# 706
  • Мнения: 0
С годините установих, че при ясновидците всичко е много относително и затова не бих си позволила да казвам, че някой е най-добър. Пак ще подчертая обаче, за себе си в последните близо две години съм много доволна от Камелия Евстатиева от София. Каквото ми е казала се е случило на 90%, знаече, че на 100 никой не познава. Каквото ми е направила като ритуал, най-вече за бизнеса, всичко е станало и то в много бързи срокове. Камелия е много силна като маг. Ученичка е на Елена Вакуленко. Работи и преподава висша магия и е изключително наясно с окултната материя. И работи на изключитлено приемливи цени, най-скъпият и ритуал е 180лв...а на много вечеста вече тръгват от 300 и стигат 1500...че даже има и по-фрапиращи случаи.

# 707
  • Мнения: 0
Истинските ясновидци не би трябвало да имат фиксирани цени, а да работят на принципа колкото им се остави.

# 708
  • Мнения: 48
Присъединявам се към мнението на Нели Иванова, написано по-горе за Мария Асенова. В по-стари мои постове също съм я засягала. Пак искам да напиша и да предупредя всички, че Мария е изключителна шарлатанка и мошенничка и наред с това много лош човек. Преди години бях много заблудена, затънала в проблеми и за разлика от Вас Нели аз ѝ гласувам доверие. за което после горчиво съжалих и си платих много солено. Взе ми близо 2000 лева за разваляне на уж 4 магии направени върху семейството, обещаваше ми чудеса. Няколко месеца по-късно, когато нямаше никакво развитие и отидох на ''контролно гледане''- тя връща всичко за такова- ми каза, че едва ли не аз била виновна че не ми се нареждат нещата, защото съм искала всичко много бързо да се оправи...Само че тя ми каза, че ще се оправи до 20 дни най-късно, а аз отидох след повече от 2 месеца....Нарече ме дори ''малоумница'' и каза, че не искала да ме вижда повече в нейния кабинет. Защо ще иска, нали си взе свойто. Пак ви казвам, не ходете при тази измамница!!! Няма да остането доволни, само ще се разделите с хиляди или най-малкото 50 лв за консултация, която трае 10-15 минути!!!
Добре бе хора ,не мога да ви разбера?Как може при такива мошеници,които да ви вземат толкова пари да ги оставите така просто да си продължават с игрите?Защо не помогнете да спре да мами и други хора?Има си полиция,има си скрити камери,както много хора направиха с други мошеници.Точно пък тая заслужава най-много да е в затвора!

# 709
  • Мнения: 0
Аз лична ходих при Камелия Евстатиева, след като прочетох положителното мнение за нея от stenli23. Бих казала, че не съм доволна, за мен тази жена въобще не разбира от ясновидство, нито пък да ти направи някакъв ритуал, от който да има ефект.

# 710
  • Мнения: 0
Моето мнение е, че всички които се рекламират в Интернет и медиите са шарлатани.

# 711
  • Мнения: 56
Май някои използват и подставени лица,колко много еди кой си им помогнал,та заблудата да е по пълна.Не мислите ли?

# 712
  • Мнения: 0
Май всички са шарлатани,поне до момента не мога да дам положителен отзив,а за половин година ходих не малко. И наистина е крайно време да се направи бял и черен списък,за да не се лъжат поне тези, които още не са ходили на дадено място. В крайна сметка нали целта на този форум е да обменяме информация и да си помагаме. Защото всяко едно ходене е свързано не само с 20-те лева,които оставяш
(в случай,че не ти поискат много повече за "разваляне на магия"),в повечето случаи основния разход е транспорта до конкретния ясновидец,който при тези цени на горивата е определено немалка сума. Така че аз ще изброя тези, при които съм ходила, и според мен са просто шарлатани и продавачи на надежда:
Елена(Джамиле) от Столипиново в Пловдив(там не се разминава само с 20-те лева,за различни ритуали по разваляне на магия при всяко ходене оставяш още по 50-60лв. минимум,а те вика и пак да ходиш),иначе явно вижда някои неща от миналото,но дотам; ходжата Ейваз Чакър от Долни Воден(при него си минаваш и заминаваш с 20лв,полза никаква), Али Шуган от Копринка(този е абсолютен мошеник,нищо не прави,при това таксата му е 50лв.)ходжата Сабри Мурад от Айтос(два пъти ходих при него,той ми каза да отида втори път,не знам пиян ли беше или не,но ми говори абсолютни глупости, точно обратното на това,което ми каза при първото ходене,а в случая говорим за две поредни недели), Стефка от Сливен( нищо не познава,говори пълни глупости,дотам,че чак изкара една от съфорумките тук за любовница на мъжа ми,при положение че аз съм виждала въпросната особа,заради която той ме напусна)Десислава от Казанлък(действително точно видя проблема ми,как стоят нещата в семейството,вкл. и с децата ми,каза ми че това което ме интересува ще се случи през август,септември,викаше ме втори път за някакво разваляне на магия,не можах да отида,така че за нея категорично мнение не мога да дам),Роси от Стара Загора(много груба и брутална жена,нищо съществено не каза,а и какво да ти каже за няма 10мин.,претупва те набързо и си взема 20-те лв.),Ангел от Дианабад(за него също не мога да дам категорично мнение). Много искам да посетя Стефка от Ген.Тодоров,колкото и далеч да ми е,ще го направя. Надявам се да съм била полезна. Искам да поясня,че това което споделям като мнение,не е само мое. Във форума се запознах и сприятелих с две жени,с едната сме ходили заедно на някои от местата,но така или иначе се оказа че в период от 6 до 12 месеца и трите сме минали през въросните ясновидци.

# 713
  • Мнения: 0
Моя черен списък се оглавява от Гюкчен Чаушева, пълна мошеничка. Посетих я заради здравословен проблем, а тя започна да ме пита защо съм се развела / аз изобщо не съм омъжена  /. За 10 мин. ми взе 30 лв. и каза, че трябва да отида пак. Била съм и при Валерия Христова, за минало и настояще беше много точна, за бъдеще - времето ще покаже. Нейната такса е 20 лв. Бих отишла при Стефка от Генерал Тодоров моля ви, споделяйте впечатления за нея, ако ходите.
 
 
 

# 714
  • Мнения: 2 495
трябват ми координати на някоя гледачка в Стара Загора и околността,да работи без фиксирана тарифа

# 715
  • Мнения: 0
За черния списък- на едно от първите места е  Ивелина Христова от Пловдив.

# 716
  • Мнения: 4
Някой има ли впечатления от Ангел Илиев?

# 717
  • Мнения: 1 037
трябват ми координати на някоя гледачка в Стара Загора и околността,да работи без фиксирана тарифа
Незнам в Стара Загора да има добри гледачки. Ако имаш възможност отскочете до Хасково-жената се казва Емилия /разговаря с ангелите/ и според сестра ми,която е ходила не един път при нея, познава всичко Hug

# 718
  • Мнения: 2 495
трябват ми координати на някоя гледачка в Стара Загора и околността,да работи без фиксирана тарифа
Незнам в Стара Загора да има добри гледачки. Ако имаш възможност отскочете до Хасково-жената се казва Емилия /разговаря с ангелите/ и според сестра ми,която е ходила не един път при нея, познава всичко Hug
Благодаря, но финансите ме спират да отида до там.Аз затова и написах без фиксирана тарифа.Даже бих се радвала да говоря или по телефон или mail, интересува ме само един въпрос и имам нужда да чуя от някой окуражителни думи  Rolling Eyes

# 719
  • Мнения: 51
трябват ми координати на някоя гледачка в Стара Загора и околността,да работи без фиксирана тарифа
Незнам в Стара Загора да има добри гледачки. Ако имаш възможност отскочете до Хасково-жената се казва Емилия /разговаря с ангелите/ и според сестра ми,която е ходила не един път при нея, познава всичко Hug
Благодаря, но финансите ме спират да отида до там.Аз затова и написах без фиксирана тарифа.Даже бих се радвала да говоря или по телефон или mail, интересува ме само един въпрос и имам нужда да чуя от някой окуражителни думи  Rolling Eyes
http://kaballa.wordpress.com/%D0%B7%D0%B0-%D0%B2%D1%8A%D0%BF%D1% … 0%B8%D1%82%D0%B5/

Общи условия

Активация на акаунт