фотосесия с малки момиченца във ВОГ

  • 19 051
  • 412
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 3 677


В тази връзка, аз мисля че темата е поднесена много некоректно, защото прочетох броя и Форд съвсем черно на бяло е обяснил каква е концепцията на целия брой, не може да се вади една фотосесия от контекста. Той казва: "Уморих се от култа към младостта, все по-млада, в модния бранш

     Вчера си мислех да напиша, какво още пише в броя във връзка с т.наречения "youth cult" , който всъщност е концепцията   на броя,  пластичната хирургия, а и мнението на Форд по въпроса, но понеже, е по-лесно по няколко снимки да рисуваме,педофилски фантазии в главите си, и да крещим "педераст", реших, че е безмислено да се обяснявам.

  Мое мнение е ,обаче, че не му прави чест точно на Mr. Форд, с опънатото си от ботокс лице, да говори против пластичната хирургия Simple Smile Иначе, броят не е нищо особено, но и не е вярно ,че в чужди форуми няма негативни отзиви за снимките, има.

# 271
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
В тази връзка, аз мисля че темата е поднесена много некоректно, защото прочетох броя и Форд съвсем черно на бяло е обяснил каква е концепцията на целия брой, не може да се вади една фотосесия от контекста. Той казва: "Уморих се от култа към младостта, все по-млада, в модния бранш". И нататък има и още. И, разбира се, има връзка и с 15-годишния наклепан жестоко модел на корицата, и с редакторския материал за пластичната хирургия, и накрая с възрастната двойка правеща секс.

Продължавам да смятам, че подобни материали, както и целия брой, са далеч по-полезни от захаросаните фотосесии на ЕВА, примерно.

След това, темата май вече няма смисъл.
 Wink

# 272
  • Мнения: 3 034
  Мое мнение е ,обаче, че не му прави чест точно на Mr. Форд, с опънатото си от ботокс лице, да говори против пластичната хирургия Simple Smile Иначе, броят не е нищо особено, но и не е вярно ,че в чужди форуми няма негативни отзиви за снимките, има.

Аз намирам голяма разлика между това, което един възрастен индивид намира за нужно да прави със себе си и налагането на все по-млади модели в модата. Лично мнение. И аз бих си сложила ботокс, все пак съм минала отдавна възрастта, в която това би имало нужда от чуждо одобрение, както и той, пък и не виждам с какво моят ботокс (или неговият) вреди някому, за разлика от това, срещу което той се изправя в конкретния случай.

За чуждите форуми, не претендирам да ги знам или чета всичките, тези, които аз чета, част от тях модни, друга част филмово-клюкарски, не са отразили моралния упадък на броя. Вероятно има значение и факта, че са го чели целия или поне могат да го разгледат, ако не друго. Срещнах много теми за нивото на фотографията и доста критики е отнесъл за това, че се правел на фотограф, пък не ставал за такъв, но аз не разбирам от фотография.

Василиса,  Hug

# 273
  • Мнения: 12
На ръка си гледате, пътя си не виждате...  Confused

# 274
  • Мнения: 3 677
  simplyaven ,да и ти си права, но на мен ми изглежда малко, като да се изправя пред света и да заявя, колко ужасно е да се носят кожи и какво нещастие причиняваме на, бедните животинки, а като си приключа речта да си облека палтото от норки и да си ходя...
   

# 275
  • Мнения: 364
концепцията на целия брой, не може да се вади една фотосесия от контекста. Той казва: "Уморих се от култа към младостта, все по-млада, в модния бранш

Радвам се, че не съм се заблудила първоначално! Благодаря ти, че поясни!  Hug
Значи темата е излишна.

# 276
  • София
  • Мнения: 3 099
концепцията на целия брой, не може да се вади една фотосесия от контекста. Той казва: "Уморих се от култа към младостта, все по-млада, в модния бранш

Радвам се, че не съм се заблудила първоначално! Благодаря ти, че поясни!  Hug
Значи темата е излишна.



Да. Да го канонизираме за светец... Човекът се бунтувал, пък ние заподозряхме таланта му... Хубаво знаме си е избрал да вее!

# 277
  • Мнения: 364
Рядко бягам в двете крайности... Не влагам силни емоции в тази фотосесия/ тема.
Светците и демоните ги търся на улицата.  Simple Smile

# 278
  • Бургас
  • Мнения: 372
Фотосесията не е лоша и постига желаният ефект,а именно провокация.Сега като разгледах снимките и разбрах каква е била идеята ги виждам по различен начин.Не ми допаднаха само 2 снимки-първата с момичето в леопардовите завивки и пак същото момиче седящо на стол и разголило бедро.В тия снимки красота не виждам аз.Но осъзнавайки идеята на фотографа започвам да разбирам и тях. Peace

# 279
  • Мнения: 4 586

Абе светнете ме ме най-после за тази провокация, за втори път ви моля
На мен ми звучи като повод, оправдателна причина, или нещо такова
Списанието с тая сесия да ме провокира да облека дъщеря си така ли?

# 280
  • Мнения: 9 814
Списанието с тая сесия да ме провокира да облека дъщеря си така ли?

Мисля точно обратното, но някои упорито твърдят това, което ти си написал.

# 281
  • Мнения: 15 268

Абе светнете ме ме най-после за тази провокация, за втори път ви моля
На мен ми звучи като повод, оправдателна причина, или нещо такова
Списанието с тая сесия да ме провокира да облека дъщеря си така ли?

Виж това /не е пряко свързано с темата, но дава светлина/
http://www.fashion-lifestyle.bg/scandals_broi22

Иначе простичко казано идеята на цялата патаклама е: Това не бива да се случва. Зов към родителите, към хората, от които зависи какви ще/да бъдат моделите.

# 282
  • Мнения: 5 940
Било нещо като - вижте на какво приличат децата ви- уморени, натруфени и тъжни.
Само, че най-напред в темата фотосесията май  не се харесваше, заради това. А  защото представяла  съвсем наивната мечта на всяко момиче да бъде голямо като мама.

# 283
  • Мнения: 824
защото разсъждаваха ,като на времето,какво мисли писателя.Другарката ми ,винаги казваше след моите разсъждения ,че писателят не е мислил така  JoyОще тогава се чудих,как тя знае какво е мислил.

# 284
  • Мнения: 364
Абе светнете ме ме най-после за тази провокация, за втори път ви моля

Идеята е следната. Шефката на френското издание Carine Roitfeld е уволнена- казва, че напуска, но слуховете говорят друго. Това е последният брой под нейна редакция. Поканила е Том Форд, който открито се възмущава от младостта в модния бизнес, да направи сесия. Целта, както се разбира от интервюто, е да възмути обществото, а не да покаже колко красиви са децата, когато се облекат като лели. Това е.

Само в български сайтове намирам обаче реакция. Май на другите не им пука много, много...  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт