ПМС и болки в кръста - моля обяснете?

  • 1 467
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 433
Може би това е поредната тема за това състояние, но наистина не мога да намеря обяснение. Имам си ПМС болки почти през цялото време. Нямам кървене. Три пъти бях на преглед. Всичко е наред. Пиех 3*2 нош па, но не помага. Сега съм на дуфастон и папаверин. От второто имам силно гадене, дори понякога го връщам.

В 11гс съм. Нека някой да ми обясни на какво се дължат болките - малка матка, негостопремна или? До кога продължават?

Благодаря ви предварително   bouquet

Последна редакция: вт, 04 яну 2011, 10:28 от o_fortuna

# 1
  • Мнения: 179
И аз бях така с първата ми бременност. ПМС болки постоянно, на моменти направо жестоки. Никакво кървене. Моят доктор ми обясни, че това са контракции на матката. Но-шпа пиех постоянно, не съм лежала, даже напротив, бях много активна. В 13-та седмица болките спряха изведнъж, от раз. Чувствах се чудесно. Стискам палци и при теб скоро да отминат, вярвам, че е въпрос на време!

# 2
  • Мнения: 433
Благодаря за отговора. Доста ме успокоява. Бях на лекар в петък. Отново всичко е наред. Но мен си ме боли. Даже ми казаха за успокоение да отида в болница, но аз не съм сигурна. Ще почакам още седмица две. Сега болката е главно в кръста - целия, все едно някой ме е бил отзад Sad

# 3
  • Мнения: 54
гаденето е от дуфастона- на мен така ми действаше. Лекаря ми беше предложил да го слагам вагинално вместо през устата, каза че е с еднакъв ефект, попитай и ти!

Общи условия

Активация на акаунт