Целутрон

  • 3 184
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 18 679
На корем и талия може да се прави и целутрон, и ендермология.За ръчен - аз лично не си го представям как ще стане ThinkingАнтицелулитният масаж е изключително силов и болезнен, а коремната област е мека и все пак там се помещават вътрешни органи ThinkingНе бих дала на някого да ме бъхти по корема, а то едва ли и се прави де...Аз поне не си го представам Naughty

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 779
слънчева мама, а какви ти бяха резултатите от дермосоника?

# 32
  • София
  • Мнения: 18 679
Според мен трябва да се ходи постоянно за тези неща, в началото както писа Белинда по-интензивно, после 1 или 2 пъти в седмицата.

Ей, това е истината!Постоянство му е майката.А такива като мене, дето се сещат от дъжд на вятър BangheadСега щом кача 2-3 кила по Коледа и си знам, че задника ми ще стане като гидюрия #Cussing outПосле, давай с начале running

# 33
  • Мнения: 397
Слънчева мама къде ходиш но целутрон? Аз живея в Стрелбище обиколих всички салони за красота ( а те тук са мноого ) Но никъде нямат?!! Иначе аз съм страшно доволна от това нещо. По принцип съм кльощава, но от кръста нагоре. Когато спазвам диета ставам със залепен корем и щръкнали кокали, Но ДУпето не мърдааа  Naughty
Единствено целутрона е успявал да го намали. Масажистка ми е казвала, че 20 мин се равнявали на 2 часа фитнес  Shocked

# 34
  • Мнения: 524
Моля ви кажете в кой салон ходите?? в София кой бихте ми препоръчали за подобни процедури???

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
Слънчева мама къде ходиш но целутрон?
отговарям вместо нея: В Пловдив  Laughing

# 36
  • Мнения: 76
Понеже не съм савсем наясно, питам дали не се постига същия ефект и със спортуване (джогинг, скачане с въженце и гимнастика), или целутрона е с по-друг ефект. 

# 37
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Аз посещавам ето този салон - http://www.beautyface-bg.com/ -
Имат 2 уреда и най-важното е, че виждам ефект. След петата процедура, вече бях минус 2 см, честно! Аз по принцип нямам много целулит, но имам нужда от стягане. Сега ми остават още 3 от 10-те процедури, но за съжаление и аз като повечето от вас нямам възможност (от към време) да бъда редовна, всеки ден. А трябва, защото е добре за да има видим ефект, поне 20 да се направят интензивни, всеки ден. Става въпрос само за целутрона, без масаж. Естествено, ако има и масаж ефекта ще е много по добър.

# 38
  • Мнения: 3 576
Кифла,
точно в този салон ходихме аз и една приятелка миналата година.
Нямаше никакъв, ама никакъв ефект, при положение че направихме по 15 процедури, всеки ден и както виждаш не съм особено дебела, за да кажеш, че в мен е проблема, че не е подействало.
Правихме и антицелулитни масажи веднъж седмично по тяхна препоръка, и освен че много болеше друг резултат нямаше.....

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 779
Nadia, а пробвала ли си нещо, което да можеш да похвалиш?

# 40
  • Мнения: 3 576
Оф, за съжаление не.  Cry

Единствено антицелулитните кремове имат някакъв временен ефект и преди морето ме спасяват.
Със сигурност на Гарние и Виши действат, на Дева пробвах веднъж че са без пари - нищо не стана.

# 41
Моля ви кажете в кой салон ходите?? в София кой бихте ми препоръчали за подобни процедури???


Аз ходя в KMN beauty center - 9620173 на дермосоник, антицелулитни масажи и някакви процедури с червени водорасли. Имам много добри резултати, но истината е че трябва постоянство, а постигнатото трябва да се поддържа. Просто се примирих, че ще трябва да отделям по още 20-30 лв и за тези процедури месечно.

Общи условия

Активация на акаунт