Могат ли да познаят пола още в 12 г.с.?

  • 16 595
  • 98
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 53
Току-що се прибирам от ранната фетална морфология и ми казаха че 75% е сигурно, че ще си имаме момче. Искам да питам на колко от вас са съобщили толкова рано пола на бебето и дали в крайна сметка познаха?

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 4 489
Мдааа, на мен ми го съобщиха без изобщо да питам, че виждат пишка Mr. Green Много бях разочарована, не съм си и помисляла, че мога да имам нещо различно от момиче Sick Но д-р Марков беше сигурен. Момчетата по-лесно се разпознават.

# 2
  • Мнения: 779
 И на мен тогава ми казаха и не сбъркаха. Сега вече (21 г.с.) толкова ясно се вижда, че дори на обикновен месечен преглед и аз с очите си се уверих, че е момче Wink

# 3
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
При 1-вата ми бременност, д-р Марков каза в 12г.с., че е момче с вероятност 75%-позна.
Сега пак в 12г.с. каза момиче 100%. Вече съм 29г.с., още е момиче Grinning.

# 4
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
На мен ми казаха в 12 г.с. ,че чакаме девойка! Но...какво да ти кажа, докато не се роди не може да си сигурна  Hug

# 5
  • Мнения: 399
В 12 г.с. доктора на 2Д каза момче и позна. Simple Smile Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 39 801
Според мен е напълно възможно.
Лично на мен на обикновен видеозон 1вият път ми казаха към края на 16та г.с. А вторият път в 19та, на ФМ прегледа.

# 7
  • Мнения: 764
И за сина ми и за дъщеря ми познаха рано - за момчето към края на третия, началото на 4-я месец (на обикновен екограф), а за дъщеря ми на ФМ в 12 г.с. ми казаха, че най-вероятно ще е момиче.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 057
Да.
Доктора, при който раждах и двата пъти позна пола на първото бебе в шести месец, защото беше с гръб. Втория път видя момче в 13 г.с. Сега отново в 13 г.с. видя и третия ни син.

# 9
  • Мнения: 3 932
И на mен mи познаха пола (70%) в 12-та седmица, а на ехофрафа в 21-ва предположението се потвърди на 100%.

# 10
  • Мнения: 180
И на мен АГ - то ми каза на обикновен видеозон, струва ми се че е момиче.Наистина беше момиче.

# 11
  • София
  • Мнения: 265
Супер, момичета Hug. Аз много се вълнувам, след 2 седмици имам час при д-р Марков и се надявам да види бебо Flutter. Имам един въпрос извън темата към момичетата ходили на ФМ при Марков. Казаха ми, че БХС при него се прави, ако той ми го препоръча, т.с. ако всичко е ок на прегледа може и да няма нужда Praynig. Как протече при вас прегледа   bouquet?

# 12
  • София
  • Мнения: 5 079
Още в 11 г.с. ми казаха момиче, на обикновен уз и познаха.
Баткото не се показа на първата ФМ. Чак към 18 г.с. се видя пишката. Mr. Green

# 13
  • Мнения: 1 054
В 12г.с. д-р Врагалева във Фемина каза 100% момиче... така остана до края и до днес  Grinning

# 14
  • Мнения: 802
На мен ми казаха момче, но началото на осми месец взе, че изчезна пишката и стана момиче. Mr. Green
Явно пъпната връв е объркала докторите. На приятелка до края И казваха момче, на самия преглед преди раждането също и накрая ражда момиче. Така, че нищо не е на сто процента сигурно, грешки винаги стават.

# 15
  • Мнения: 348
Супер, момичета Hug. Аз много се вълнувам, след 2 седмици имам час при д-р Марков и се надявам да види бебо Flutter. Имам един въпрос извън темата към момичетата ходили на ФМ при Марков. Казаха ми, че БХС при него се прави, ако той ми го препоръча, т.с. ако всичко е ок на прегледа може и да няма нужда Praynig. Как протече при вас прегледа   bouquet?

Била съм при него ,но само на фм м/у 19-23 г.с .Иначе наблюдаващата ми лекарка ми препоръча(защото не е задължително) БХС -11-14 седмица, ранна фм в 15-16 г.с ,ФМ в 19-23 г.с и ако реша една около 30 г.с . Това което аз разбрах ,е че ранната ФМ и БХС се припокриват ,но аз предпочетох да направя и двете за всеки случай.

Иначе-той пита първо дали искате да знаете пола на бебето.След това гледа главата,сърцето,крайниците,корема,лицето(очите,дали се е затворила цепката на устната и т.н),теглото,разположението на плацентата и др.важни неща.Пита ако има въпроси и така... Аз не съм медицинско лице и ме интересуваше накрая да каже с прости думи,дали аз и бебето сме добре и дали има някакви аномалии.Накрая дава снимка на лицето на бебето(стига да не е срамежливо и да се крие зад ръцете си като моето Simple Smile и епикриза.На мен лично ми каза ,че ако проследяващата лекарка няма някакви притеснения,че няма нужда да ходя на късна ФМ,ама аз пак ще отида ,че предпочитам да видя дали всичко е ок. Embarassed

Последна редакция: чт, 06 яну 2011, 15:14 от lizi_beti

# 16
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Мдааа, може, може, познаха ми.  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 86
Да може,знам го НЕ от личен опит,но от много други момичета за един лекар който работи с видеозон от преди новата ера,но познава ли човек няма значение какъв е видеозона,но по стечение на обстоятелствата откакто този доктор вече работи и на частно "спря да познава" на този кабинет,а казва само на частния на 3Д .  Mr. Green

# 18
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Е, това е странно...
Каква е ползата, да идеш пак ли?  Thinking

# 19
  • Мнения: 79
Да, и на мен доки ми каза в 12г.с. че ще е момче. Той ме гледа на 3D и ми обясни,че при 70% от бебетата,които са момченца "нещо си" (не помня какво точно каза) било по-опънато отколкото при момиченцата и по това се познава толкова рано. А иначе оттам нататъка се вижда много ясно, даже си имаме няколко снимчици!  Laughing

# 20
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
На атрибучето ли?  Mr. Green
Абе познават хората, то като ми разясниха и на мен кое, какво е, и аз взех да познавам.  hahaha

# 21
  • София
  • Мнения: 53
То и на мен ми показаха кое точно било пишката, но аз още се взирам в  снимката и не съм много убедена, че виждам нещо, но пък моя мъж е на седмото небе и вече нищо друго не го вълнува освен, че ще има наследник. Laughing

# 22
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Нашето... ъъъм... цветенце, много добре се различаваше.  hahaha

# 23
  • София
  • Мнения: 139
Може, може...
Нас ни "познаха" в 12-та седмица на първата ФМ Simple Smile

# 24
  • Мнения: 3 932
Нашето... ъъъм... цветенце, много добре се различаваше.  hahaha

Аха, и при mен беше така, но mе досраmя да си поискаm сниmка за доказателство  Embarassed

# 25
  • София
  • Мнения: 4 564
И аз бях много учудена, когато за 2-рата бременност още в 12г.с ми казаха, че ще си имам момче.
Бях останала с впечатление, че може няколко седмици по-късно да се види пола. И до 2-рата ФМ в 22г.с. не се връзвах много, но се оказа, че предположението е вярно.
А каката ни до 21-22г.с. - тогава някъде с нея беше ФМ - се криеше и не искаше да се покаже Simple Smile

# 26
  • Мнения: 86
Е, това е странно...
Каква е ползата, да идеш пак ли?  Thinking

 Не просто ако си толкова нетърпелива за пола толкова рано те подканва да идеш там защото плащаш-не важи направлението за ЖК или поне аз така си го обяснявам,защото няма друго обяснение на цял Несебър да познае рано и изведнъж откакто работи и на другото място обяснява че  на този етап и на този видеозон неможе да каже.

# 27
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Не просто ако си толкова нетърпелива за пола толкова рано те подканва да идеш там защото плащаш-не важи направлението за ЖК или поне аз така си го обяснявам,защото няма друго обяснение на цял Несебър да познае рано и изведнъж откакто работи и на другото място обяснява че  на този етап и на този видеозон неможе да каже.

Ееее, браво бе!  #Cussing out

Аха, и при mен беше така, но mе досраmя да си поискаm сниmка за доказателство  Embarassed

Ааа, хич не ме е било срам, поисках си я!  hahaha

# 28
  • Мнения: 1 277
Могат Simple Smile На мен точно в тази г.с. АГ по ЗК ме гледа на 2Д и ми каза, че ще момче, без да го питам, и позна.

# 29
  • Мнения: 3 675
На мен ми познаха чак на 6 месец, но вече съм забравила коя седмица се пада това.Познаха ми на обикновен ехограф, а после в 21 г.с. потвърдиха и на 3 д.

# 30
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
При мен се позна на 2D, даже като дойде 3D апарата (нямаше преди това) не можахме да видим пола.

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 907
Може, но все пак има известна доза съмнение.

# 32
  • Мнения: 714
milena_st   Hug,в 12+1 седм ми казаха категорично ,че е момче!Напълно е възможно,разбира се,зависи от „благосклоността “ на бебо да се покаже,качеството на ехографа и къдърността на лекаря,който те гледа!С близначките едва с 20 седм.на втората ФМ се видя пола,но там имаше друг проблем,срещан при еднояйчните близнаци!
Честито,лека и безпроблемна бременност!  bouquet

пп.За всички,които ще им е интересно,пускам линк към тест за определяне на пола още след 6гест.седмица!Аз го открих доста късно,за да го поръчам и изпробвам,но чувам доста положителни отзиви относно познавемостта от мамйчетата в чужбина!
http://www.gendermaker.com/  , можете да го откриете в ebay! Peace

# 33
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821

А стига бе!  Shocked
Това дали наистина върши работа?!?  Thinking
Аз си признавам, че не бих се доверила и за секунда!  Tired

# 34
  • Мнения: 3
Здравейте,
На мен в 11+5 седмица д-р Павлова от МЦ Марковс ми каза , че бебето е момиченце 90%, след това на 2-рата ФМ потвърди на 100%.  В 19-та седмица правих и амниоцентеза и резултатът потвърди казаното от нея.
Правих и БХС, но мисля че е излишно изследване, още повече, че не се поема от здравната каса.
Сега съм в 26-та седмица и чакаме нашата госпожица  newsm03
ФМ са 3, ранна 11-14, следваща в 19-22 и после в 32-34. Аз правих първите 2, мисля да направя и третата.

# 35
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Току-що се прибирам от ранната фетална морфология и ми казаха че 75% е сигурно, че ще си имаме момче. Искам да питам на колко от вас са съобщили толкова рано пола на бебето и дали в крайна сметка познаха?
Първият път в 12г.с. ми казаха с 70% вероятност. Познаха.
Вторият път в 13г.с. процентите бяха 55, но след това станаха 100 Simple Smile

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Напълно възможно е да се види пола в тези седмици!

# 37
  • София
  • Мнения: 598
Мен точно в тази седмица ме объркаха - казаха момче, а впоследствие всички прегледи показваха момиче. Е, още не съм родила де, та не с знае Laughing
Първия път ме гледаха на 3Д ехограф.

# 38
  • Мнения: 86

А стига бе!  Shocked
Това дали наистина върши работа?!?  Thinking
Аз си признавам, че не бих се доверила и за секунда!  Tired

 хах и аз много не вярвам според мен ако беше вярно отдавна да бяха започнали да изследват чрез урината пола не да чакат незнам коя си седмица да ти кажат какво ще е,но може и да не съм права

# 39
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Да, малко научно-фантастично ми звучи.  Rolling Eyes

# 40
  • Мнения: 714
 Незнам до колко може да се вярва,но споделих за този тест,защото и на мен ми е интерсно! newsm78Мамчета,които пишат в чужбибнския( предимно  от САЩ)споделиха,че са го пробвали и е верен! Peace

# 41
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Е, разбира се, че ще споделиш!
Ето, научих нещо ново.  Mr. Green
Иначе бих го купила и бих го пробвала само от експериментално любопитство.  Blush

# 42
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 437
и на мен толкова рано ми казаха, че ще е момченце и познаха Wink

# 43
  • Мнения: 14
Ако бебо иска да се покаже и лекарят който наблюдава може да види - може !

# 44
  • Мнения: 39
При 1-вата ми бременност дори и в 15 г.с. не можа д-ра да определи пола на бебето.В 19 г.с. ходих на фетална морфология и ми казаха със сигурност..
Но съм чувала,че на много бременни им казват още към 12-14-та г.с.,но всичко си зависи от бебчето и от лекаря..

# 45
  • Мнения: 6 713
На мен не ми познаха пола в 12 г.с., но самият лекар ме предупреди, че позата не беше подходяща и все пак аз настоях да каже нещо.  Mr. Green В 16г.с. вече лекаря видя пишката от раз. Simple Smile

# 46
  • София
  • Мнения: 12 554
На теория в 12 г.с органогенезата е завършена т.е полът е определен. И с един добър 4Д ехограф би могъл да се види. Но не всеки лекар би могъл да го направи.

# 47
  • Мнения: 6 713
http://baby2see.com/gender/external_genitals.html

Ето тук се вижда, че до 11г.с. на практика няма разлика. Също така зависи от това в каква позиция е ембрионът, защото колкото и да е добър специалиста, ако плодът се е врътнал с гръб, няма как да стане.
А пък точно на 2Д се виджа най-най-добре полът, на 4Д точно може да има объркване.

# 48
  • Червено знаме 11:)
  • Мнения: 57
В 12 г. с. д-р Ставрев ми каза без грам съмнение че имаме пишка...сега вече си се вижда,дори на последния УЗ бебчо си играеше с нея Laughing Grinning

# 49
  • Мнения: 9 450
При мен и двата пъти го познаха в края на 3-я месец.
Така,че по въпроса ти-може,да.

# 50
  • Мнения: 5 253
Бях точно в 12 г.с., когато доктора ми разби надеждите за женско  Laughing Гледа ме на обикновен ехограф и отсече : "Бебето ще е момче"  Peace

# 51
  • Мнения: 12
Е, а на мен в края на 3-ти месец ми казаха, че по всяко вероятност е момче, следващия път "по-скоро момиче", а сега съм със "100%-ва жена"  Mr. Green

така, че при мен не познаха от първия път.

# 52
  • Мнения: 1 420
На мен точно в 12г.с. ми казаха пола и познаха  Mr. Green

# 53
  • Мнения: 822
Не помня точно в коя седмица /11 или 13 седмица/ на първата ФМ д-р Марков 100% беше сигурен в пола на бебето ми с най-обикновен ехограф. Grinning

# 54
  • Мнения: 333
Може, да  Peace
На мен докторката в 12 г.с+ 3 дни ми каза на 2D че е момче, след това потвърди в 14 г.с  пак на същия ехограф, след това на феталните морфологии си беше категорично пишка  Grinning
Живот и здраве тук до няколко дни го чакаме и ще разбера дали всички са грешали  Joy

# 55
  • Мнения: 1 131
Явно вече е възможно да се види пола и в по-ранни седмици.Приятелка е в 13 г.с и вчера на ФМ докторът е бил 95% сигурен в пола,видян от него Peace

# 56
  • София
  • Мнения: 293
Могат, могат. На мен точно в 12 седмица ми казаха момиче, от тогава до сега  още двама лекари потвърдиха пола  Peace

# 57
  • Мнения: 1 054
В 14та седмица д-р Врагалева във Фемина каза, че "от това по-добре оформени срамни устни няма" ... И позна Heart Eyes

На 2Д. 3/4Д са по-скоро забавление за мама и тате.. Добрите лекари си правят ФМ или ранния скрининг на 2Д Wink

# 58
  • Мнения: 304
на nas в 12г.с. ни казаха момче и то доста категорично....е,сега имаме най-прекрасното момиченце на света Grinning

# 59
  • София
  • Мнения: 180
При първата бременност на обикновен ехограф проследяващия бременносттта ми лекар беше категоричен, че е момче в 12 гс и след това се потвърди. Сега със втората бременност се надявах на момиче, но пак ми казаха, в 12 гс, че е момче, пък ще видим

# 60
  • Мнения: 2 456
На мен също в 12г.с  доц. Димитрова ми каза момче, а по-късно потвърди. До колкото знам момчетата по-лесно се показват.

# 61
  • Мнения: 14
При първата ми бременност в 12 г.с. д-р Марков ми каза момиче и позна.
При втората ми бременност в 11 г.с. доц. Томова ми каза момче и тя позна.

# 62
  • Мнения: 39
Сега с 2-рата ми бременност отново не ми казаха пола на бебче в 12 г.с.  Cry Д-рката каза,че било раничко и евентуално на следващата консултация,която е след месец,би казала..  Naughty А ме гледа на 3Д..  Thinking

# 63
  • Мнения: 1 677
Сега с 2-рата ми бременност отново не ми казаха пола на бебче в 12 г.с.  Cry Д-рката каза,че било раничко и евентуално на следващата консултация,която е след месец,би казала..  Naughty А ме гледа на 3Д..  Thinking
Имай търпение, ще ръзбереш какъв ще е полът на бебчо Simple Smile

# 64
  • София
  • Мнения: 128
На мен ми казаха момче и познаха

# 65
  • Мнения: 11
ДА! В МД  в 14 г.с. момче!

# 66
  • Мнения: 166
Аз доколкото съм чела окончателното образуване на половите органи става в 16 г.с. Така, че в 12 ми се струва адски рано и малко предсказания.

# 67
  • Мнения: 2 478
Още през 2006г д-р Давидков ясно разпозна полът на бебето ми още в 12г.с.

# 68
  • Мнения: 181
Да,могат...На сина ми пола му го познаха ва 12 г.с. на ФМ,след това към 13 г.с ми го потвърди и моя АГ...

# 69
  • Мнения: 4 187
Могат да "познаят" пола разбира се , просто е по -голям процента, на възможната грешка !

# 70
  • Мнения: 2 478
Могат да "познаят" пола разбира се , просто е по -голям процента, на възможната грешка !

Да, но все пак зависи от ехографа. Не говоря с добро за д-р Давидков, но в 12 г.с.  и аз ясно видях полът на бебето. Не ставаше въпрос за налучкване. Имам CD, за който не вярва.

# 71
  • Мнения: 451
На мен Кръшков още в 12-13г.с. ми каза момче и оттогава още 2-ма лекари го потвърдиха, в 17г.с. и в 23г.с. ако не се лъжа,така че може и да са се научили да познават вече  Mr. Green
Но както беше писал някой момчетата наистина по-рано се показвали и там било почти невъзможно да сбъркаш.

# 72
  • Мнения: 655
Днес ми каза, че ще е момче. Ще видим на следващия преглед какво ще каже, но май най-томно ще разберем когато се роди. Peace

# 73
  • София
  • Мнения: 328
Ей, обнадеждихте ме, аз съм на ранна ФМ след 2 седмици, значи имам шанс да разбера пола  Heart Eyes

# 74
  • Мнения: 71
И на мен ми казаха момиче, но дали са познали ще разбера през май Simple Smile

# 75
  • Мнения: 16
На мен на ранната фетална морфология 13 г.с. седмица ми казаха Simple Smile момиченце Simple Smile Hug  при д-р Марков

# 76
  • София
  • Мнения: 272
Според мен да, особено, ако "има какво да се види"  Mr. Green Mr. Green т.е. ако е мъжко

# 77
  • Мнения: 2
На мен ми каза докторката " А май е момче, ама не може да му е толкова голям още . Е може и да е пъпната връв." И така и не разбрах какво е Sad А съм в 14 седмица

# 78
  • София
  • Мнения: 39 801
teia_s, имате много време да научите пола.
На мен ми го съобщиха в 19 г.с. на ФМ.

# 79
  • Мнения: 19
Може да се радвате, че толкова рано (3-4) месец ви казват пола на бебето. В някои държави не искат да ти го кажат въобще и разбираш чак като се роди (това за мен е непонятно да става в 21 век, но става уви). В най-добрия случай ако им се примолиш ти го казват към 5-6 месец.

# 80
  • Мнения: 4 335
На мен сьщо много рано ми казаха,че май е момче,после потвьрдиха,указаха се прави Laughing

# 81
  • Мнения: 136
С баткото не съм ходила на ФМ, но видяха атрибутчето му доста рано  Grinning При втората бременност ходих на ФМ при доц.Димитрова във Фемина и в 12г.с. ми каза,че има шансове да е момиче. Когато и казах,че на баткото видяха много рано пола на обикновен ехограф, тя каза, че момченцата се виждат много по-лесно и много по-рано може да си сигурен за пола. При следващите 2 ФМ потвърди,че е момиче, а и лекарката, при която ще раждам, всеки месец ми казва,че е момиче - съвсем скоро ще разберем дали са познали и двете лекарки  Wink

# 82
  • Мнения: 2 456
Кристалка, аз също ходя при Димитрова и тя ми обясни същите неща. Момчетата се виждали по-рано.
На теб леко и безпроблемно раждане и незабравима среща с малката принцеса Simple Smile

# 83
  • Мнения: 136
Кристалка, аз също ходя при Димитрова и тя ми обясни същите неща. Момчетата се виждали по-рано.
На теб леко и безпроблемно раждане и незабравима среща с малката принцеса Simple Smile

Chin, много ти благодаря   :hug
И на теб ти пожелавам същото   bouquet

Последна редакция: пн, 14 мар 2011, 11:44 от kristalka

# 84
  • Мнения: 2 172
И при мен познаха в 12-та г.с.  Peace
След това потвърдиха на 2д в 6-тия месец  Peace

# 85
  • София
  • Мнения: 1 262
Дъщеря ми дълго време се кри, разбрахме пола 1 месец преди да се роди.
Но синчето го изловихме още в 12 г.с.  Peace

# 86
  • Мнения: 77
При мен познаха и при двете много рано ,някъде около 12 седмица.

# 87
  • София
  • Мнения: 1 197
зависи от апарата и задапартното устройство Wink на ФМ в 12 седмица Марков каза 95% мъж. това се и роди Peace

# 88
  • Мнения: 141
И при мен познаха мъжа  Laughing още в 12-13г.с. на първата ФМ.Доки каза "оууу колко добре се вижда",после потвърдиха на 2 ФМ.

# 89
  • Мнения: 150
На мен ми казаха момченце в 9 седмица 11 от посл. цикъл. На феталната в 20г.с потвърдиха, та сега го чакаме, учейки за изпити  smile3535

# 90
  • Мнения: 6 164
Момчетата се виждали по-рано.

Защо ли... Joy

Въпросното нещо, което е и очевидната причина за ранното определяне на пола, го видяха в моя случай на обикновен двуизмерен в 13 г.с.

# 91
  • София
  • Мнения: 39 801
Много зависи от задконзолното устройство.
С дъщеря ми лекарят беше категоричен, че е момиче, в 5ти месец. А ме гледа тогава на видеозон, защото ходех по линия на касата и тогава се полагал. На 2D.
Със сина ми гинеколожката не беше сигурна и не даваше 100% гаранция. гледаше ме всеки месец на видеозон. Клонеше към момче. На ФМто в 19та г.с. го затвърдиха.

# 92
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 752
Сега ме запалихте Grinning Любопитството е голяма работа, ще тичам и аз на ФМ тази седмица.

# 93
  • Мнения: 498
Сега ме запалихте Grinning Любопитството е голяма работа, ще тичам и аз на ФМ тази седмица.
Абсолютно!!!  Grinning  И на мен през  първата ми бременност ми казаха,че е момче в 12 седмица.

# 94
  • Мнения: 284
Бях толкова убедена, че съм бременна с момче, а така исках момиченце...Отидох в 12г.с. при Давидков във Варна. Предупредиха ме да не питам за пола, защото се ядосвал. Мен ме интересуваше дали всичко е наред само. Още легнах, погледна и каза: "Тук пишка няма да поникне никога"  Joy Не мисля, че е правилно да се каже, че той е "познал", както сме свикнали да казваме. Добрият лекар вижда, не познава Simple Smile

# 95
  • Мнения: 7 118
И аз ще ходя след 2 седмици на ФМ и ще видим какъв ще е резулатат за пола. Най - важното обаче е всичко да е наред с бебчо Praynig

# 96
  • София
  • Мнения: 265
И на мен още в 12 седмица ми казаха момче и продължава да е момче Laughing на всякакви ехографи.
С добър лекар и добра апаратура няма как да сбърка според мен. Но пък и момченцата по-рано се показват Flutter.

# 97
  • София
  • Мнения: 51
При мен се видя, че ще е момче в 11 г.с., познаха  Wink

# 98
  • Добрич
  • Мнения: 795
На мен ми казаха в края на 12-тата седмица че ще е розово бебче!

Общи условия

Активация на акаунт