Могат ли да познаят пола още в 12 г.с.?

  • 16 605
  • 98
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 456
На мен също в 12г.с  доц. Димитрова ми каза момче, а по-късно потвърди. До колкото знам момчетата по-лесно се показват.

# 61
  • Мнения: 14
При първата ми бременност в 12 г.с. д-р Марков ми каза момиче и позна.
При втората ми бременност в 11 г.с. доц. Томова ми каза момче и тя позна.

# 62
  • Мнения: 39
Сега с 2-рата ми бременност отново не ми казаха пола на бебче в 12 г.с.  Cry Д-рката каза,че било раничко и евентуално на следващата консултация,която е след месец,би казала..  Naughty А ме гледа на 3Д..  Thinking

# 63
  • Мнения: 1 677
Сега с 2-рата ми бременност отново не ми казаха пола на бебче в 12 г.с.  Cry Д-рката каза,че било раничко и евентуално на следващата консултация,която е след месец,би казала..  Naughty А ме гледа на 3Д..  Thinking
Имай търпение, ще ръзбереш какъв ще е полът на бебчо Simple Smile

# 64
  • София
  • Мнения: 128
На мен ми казаха момче и познаха

# 65
  • Мнения: 11
ДА! В МД  в 14 г.с. момче!

# 66
  • Мнения: 166
Аз доколкото съм чела окончателното образуване на половите органи става в 16 г.с. Така, че в 12 ми се струва адски рано и малко предсказания.

# 67
  • Мнения: 2 478
Още през 2006г д-р Давидков ясно разпозна полът на бебето ми още в 12г.с.

# 68
  • Мнения: 181
Да,могат...На сина ми пола му го познаха ва 12 г.с. на ФМ,след това към 13 г.с ми го потвърди и моя АГ...

# 69
  • Мнения: 4 187
Могат да "познаят" пола разбира се , просто е по -голям процента, на възможната грешка !

# 70
  • Мнения: 2 478
Могат да "познаят" пола разбира се , просто е по -голям процента, на възможната грешка !

Да, но все пак зависи от ехографа. Не говоря с добро за д-р Давидков, но в 12 г.с.  и аз ясно видях полът на бебето. Не ставаше въпрос за налучкване. Имам CD, за който не вярва.

# 71
  • Мнения: 451
На мен Кръшков още в 12-13г.с. ми каза момче и оттогава още 2-ма лекари го потвърдиха, в 17г.с. и в 23г.с. ако не се лъжа,така че може и да са се научили да познават вече  Mr. Green
Но както беше писал някой момчетата наистина по-рано се показвали и там било почти невъзможно да сбъркаш.

# 72
  • Мнения: 655
Днес ми каза, че ще е момче. Ще видим на следващия преглед какво ще каже, но май най-томно ще разберем когато се роди. Peace

# 73
  • София
  • Мнения: 328
Ей, обнадеждихте ме, аз съм на ранна ФМ след 2 седмици, значи имам шанс да разбера пола  Heart Eyes

# 74
  • Мнения: 71
И на мен ми казаха момиче, но дали са познали ще разбера през май Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт