Жените Рак 2!

  • 22 161
  • 759
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 2 768
И мен годините не ме притесняват. Само ме е страх да не погрознея от тях. Embarassed
Иначе за скандали, много бързо ги вдигам понякога, пък друг път мога да си мълча.
На мъжа ми гледам да не вдигам много, че него никой не може да го наддума. И винаги намира начин да си отстоява неговото.

# 721
  • Мнения: 7 001
А, виж страх от грозота нямам, няма накъде повече  Mr. Green
Коте нямам, ама имам заек  Laughing
Но сте прави, де.  Hug

# 722
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Аз пък имам страх от болести, постоянно си внушавам разни неща....

# 723
  • София
  • Мнения: 1 735
Аз пък имам страх от болести, постоянно си внушавам разни неща....
И аз имах такива хипохондрии,но ги израснах. Mr. Green

# 724
  • Мнения: 3 736
Аз пък имам страх от болести, постоянно си внушавам разни неща....
И аз имах такива хипохондрии,но ги израснах. Mr. Green

И аз, слава богу. Сега обаче очаквам да развия вторична хипохондрия за детето. Засега няма признаци, ама...  Confused

# 725
  • Мнения: 1 296
Аз пък имам страх от болести, постоянно си внушавам разни неща....
И аз Peace И като кажа някоя диагноза на нашата джипка и тя направо пада понякога под бюрото Laughing

# 726
  • София
  • Мнения: 1 735
....
И аз, слава богу. Сега обаче очаквам да развия вторична хипохондрия за детето. Засега няма признаци, ама...  Confused
Спокойно,след почти 1 година на дг вече съм с калени нерви и фантазии на тема детски болести.Твърд реалист съм!

# 727
  • София
  • Мнения: 512
Ох, а погрозняването, абе някои остаряват красиво, аз не съм от тях де  Wink Май се позаглеждам вече по разни кремчета за над 25 год. Simple Smile то май позакъснях, ама пак имам напредък, до скоро не се мажех с нищо  Whistling
И с тялото малко проблеми имам, преди без нищо си бях слаба и стегната, а сега целулитче, малко кила отгоре, ама си нося последсвията от "младежки спортен мързел", сега на тия години се пробвам да ходя я на фитнес, я друго, ама пусто не става  ooooh!

Ео, заек, а  Joy

Ох, сетих се нещо за възрастта и погрозняването.
Двама мъже си говорят.
Единия:
-Жена ти още ли е толкова хубава, като преди?
- Да, но сега и трябват два часа повече да се издокара Simple Smile

# 728
  • Варна
  • Мнения: 283
хехе какъв сладурски разговор се е заформил Simple Smile аз не съм уж хипохондричка, ама докато бях студентка и четях за някой болести - всички симптоми си откривах Grinning най-тъпото беше, като повече от половин година чаках да развия шизофрения, защото чест симптом е "да усещаш косъм върху езика" ! Е не спрях да го усещам тоя косъм  #Crazy Joy Иначе за скандалите преди бях по - импулсивна и по - ревлива и всичко по... сега или моя любим е твърде отстъпващ или съм станала по - кротка  Blush на баща ми най - много се ядосвам, че вече изкуква! Аз на 26ти ще стана на 26... и да! много ме е страх да не погрознея  hahaha

# 729
  • Мнения: 7 001
Виж ти, хипохондрия никога не съм имала  Thinking

# 730
  • Варна
  • Мнения: 133
И аз съм така със скандалите...понякога си мълча и не казвам нищо,понякога избухвам прекалено много и докато противника не се предаде,аз продължавам да мрънкам Twisted Evil Има една "приятелка"...насъбрала съм и още от началото на годината,когато разбрах,че е говорила много лоши неща за мен Twisted Evil тази седмица само на скандали,спорове го докарвам.....и любов. Crazy Вчера пак се бях ядосала и спорех,абе мани...рачешка му работа. Не се и учудвам защо девата ми е викала "нервичка"...... Twisted Evil

# 731
  • Мнения: 1 296
А моята дева казва, че пак съм ,,възбудила акумулатора,, Joy

# 732
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
А пък мойта везна ми вика "пак ли ти го говори луната", че нали казват че Луната ни определяла настроенията на нас раците   Joy

# 733
  • Варна
  • Мнения: 133
Девите и Везните са страхотни мъже.....

# 734
  • София
  • Мнения: 512
Като казахте луната...днес да гледате голямото пълно лунно затъмнение- от 22,22 часа ще започне та цял час и половина. Предното е било 2000г., а следващото ще е чак през 2018, да не го изпуснете ей. Няма опасност за очите, както при слънчевото, затова гледайте на спокойствие Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт