Птиците умират сами?

  • 9 224
  • 118
  •   1
Отговори
  • Мнения: 274
Четете ли кво става? 8000 гугутки падат от небето в Италия. По телата им са открити мистериозни сини петна.Хиляди мъртви риби изплуват в няколко континента - САЩ, Бразилия, Н. Зеландия. Някой ако желае, нека постне линкове. Какво става? На какво се дьлжи? Идва ли и нашия ред?   

Последна редакция: сб, 08 яну 2011, 12:19 от Марадона

# 1
  • Мнения: 4 300
Той  така или иначе ще дойде, дано поне да не се мъчим, ами да падаме от раз. Дали всички накуп, дали поединично, никой не е останал вечно от горната страна на тревата.
По бодро да гледаме на нещата в събота сутрин, предлагам аз.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 623
Каквото посееш това - това ще пожънеш !
За всички злини е виновен само и единствено човекът.
Рано или късно, природата ще си върне за всичко.
Няма да стане при нас, дори и не след внуците ни,
но някой ден ще стане ...

# 3
  • Мнения: 274
По бодро да гледаме на нещата в събота сутрин, предлагам аз.

Да, Рокси права си. Така се случи, че си пих кафето в доста мрачен бар, с мрачна музика и новината от първа страница на вестника идеално пасна на обстановката. И си казах, копеле, един ден просто всичко ще свърши, а това е само началато на края...

# 4
  • Мнения: 9
Както каза Джулиана - нашият край ще настъпи преди големият Край.
    Сложи си захар в кафето, и излез на слънце - никой не е вечен на тази Земя...

# 5
  • Мнения: 3 405
линк

линк

линк

не остава време, така като гледам

# 6
  • Мнения: 335
Цитат
...Мъртвите птици са падали по покривите на домовете и автомобилите... Това е третият случай на масова гибел на птици от началото на тази година... В комюнике на Националния шведски ветеринарен институт се казва, че масовата гибел е причинена от "неочаквано външно въздействие". /Интерфакс /

Реагирам на темата от уважение към Кейси и мнението й за "моите" ключовите думи Laughing:

Цитат
В понеделник "Афтенпостен" вече писа за френско-германската конкуренция в производството на шпионски сателити. Според документи, получени от Уикилийкс, Германия търсела начин да развие с помощта на САЩ собствена програма за сателити за оптично наблюдение независимо от възраженията на Франция, която оглавява европейските усилия в тази насока със своите спътници "Хелиос", добавя АФП.

Германия възнамерявала да създаде нов сателит, който да може да наблюдава всяко кътче от Земята по няколко пъти на ден, включително да "гледа" под земята. Това е неизвестният досега проект HiROS, пише "Дневник", като се позова на агенциите.
Грами от американското посолство в Берлин разкриват как германските власти в тясно сътрудничество със САЩ са подели "агресивна" борба за изграждането на ново поколение шпионски сателити.

ПП
Кво стана, смениха ли най-после дипломатите от ДС с други агенти, че да отговорим накрая  на изискванията на "нашите партньори" и да си отдъхнем.

# 7
  • Мнения: 6 887
Странна работа.

линк

линк




# 8
  • Мнения: 274
Анджелина, благодаря за линковете. Има още много по темата. Интересното е, че всички тези събития на масова смърт на животни, случващи се през последните седмици, все още не са обяснени и няма категорично становище за причината...

Инна, ти нищо не каза, както обикновено. Иначе да знам, че никой не е вечен. Дори винаги, когато съм най-хай , си повтарям: "копеле, мементо мори, мементо мориендум есс!!"


ПП Благодаря и на The Third за линковете.

# 9
  • Мнения: 3 405
Цитат
Според концепцията на Кемпинг краят на света щял да протече в две фази. На 21 май 2011 г. в рая щели да отидат само най-праведните хора. На 21 октомври 2011 г. светът щял да бъде погълнат от невиждани пламъци

това - от третия ми линк

# 10
  • Мнения: 537
Оф, сега пък на 21 май 2011.  ooooh! Ей нямат спирка някои хора, само за да плашат народа. Иначе това измиране на животни е странно, но сигурно си има логично обяснение.  Peace

# 11
  • Мнения: 3 405
грешниците имат време до октомври  Wink

# 12
  • Мнения: 9
Марадона, това с птиците и рибите в САЩ, Бразилия, Нова Зеландия, поне от една седмица се чете.
За Италия... още вчера съм го прочела, не днес със сутрешното си кафе. /така, че можеше по-рано да я пуснеш темичката  Mr. Green, ако си чел/.


         ПП Според първата теория на  великият Кемпинг...., още от 1994 година явно сме в Рая, така, че съм спокойна поне в това отношение/ и к`во това последна, или предпоследна негова теория е за 21 май 2011 година  Crazy/

               И, кое е новото, което трябва да се каже, че унищожавайки природата, унищожаваме и себе си ли. Амиии... велико проникновение, човеко.

        

Последна редакция: сб, 08 яну 2011, 13:04 от inna-bubulina

# 13
  • Мнения: 335
На толкова Библейска тема всички отговори са тук:

http://biblia.duh-i-istina.net/index.php?k=21&g=1&tr[]=1

Автора го виждах по гл. 2, ред 24, предложение първо. Но явно е чел и останалото  Laughing.



# 14
  • Мнения: 274
Темата не е пусната за да ви информира за тези събития, аз съм Марадона, не Итар-Тасс, но ти Инна, както обикновено трудно стопляш. Предполагам, че знаете за тях отдавна. Ако е имало във форума тема за това - сори. Но аз не намерих. И моля те, ако няма какво да кажеш по темата, насочи се към приготвянето на обедното меню за домочадието. тенкс и гуд лак.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт