Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 676
За "Деавит", в нашата аптека ми казаха, че в края на февруари ще е наличен.

Ysabell, на тила Валето има оплешивяване, като колелце. На темето му окапа бебешката косичка и сега с нова.

Лианка, браво за паричките  Hug. Сигурно си ги наместила вече  Laughing.

kapri_z, мисля, че и при нас този път вксината е виновна за по-голямото мрънкане на Валето  Peace.
Браво ти си голяма кулинарка   bouquet. Утре весело да си празнувате и мъжете да те слушат  Peace.
Много добър съвет си дала на Мама МиМи.

Мравче, бързо да се възстановиш  spoko.

Дарче, добре сте си дошли  Hug.

Деси М., супер за релакса  Hug.

arida1, Франческа, iva_a, Честит Имен Ден на дечицата ви! Да са здрави, безгрижни и дълго да празнувате!
  


# 721
  • Мнения: 154
Mравке имаш и моето съчувствие   bouquet Аз също бях на АБ една седмица, заради проблем с венците, така че споко, ще се оправите  Hug
Каприз, наистина добър съвет си дала   bouquet
Изабел, ние и в това сме назад-моят Боби няма никакво намерение да оплешивява засега Wink

# 722
  • Мнения: 41
Здравейте момичета,
Минавам набързо да се отчета след днешната консултация - наддали сме 1 кг и сме порастнали с 2,5 см, т.е. 4580 г и 55,5 см. Биха ни и двете ваксини и сега сме с температура 38,2 според термометъра и като прибавя и още 0,5 /според инструкцията на термометъра/ стават 38,7. Дадох панадол и се надявам да се подобрят нещата, но тази вечер определено ще съм дежурна. Докторката каза, че сме извадили късмет да ни назначи час за днес, че от утре обявяват грипна епидемия в София и ще спрат детските консултации.
За Деавит-а и аз слушах, че го няма по аптеките и понеже нямало алтернатива, да се разчитаме само на слънчевите дни, а като гледам от понеделник какви температури дават  ooooh!, изобщо не е за разходка с малки бебета.
Мравче  Hug, дано бързо да отминават тези неприятни моменти.
 Shocked
Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 3 нови отговора.

# 723
  • Мнения: 293
Аз една я смятах , тя друга стана. Алекс изобщо не ме остави да си свърша работата , така , че утре трябва да ставам рано и да се надявам диването да спи , че да успея до  обед , когато идват първата партида гости. Аз се опитвам да го приспя , а то ме гледа закачливо и ми вика "агууууу".Хем ми иде да го напъхам в гардероба , хем ме досмешава и ми се искам да го нагушкам едно хубаво и да го нацелувам по розовите бузки  Heart Eyes

Мравче , аз заради тебе пак влязох тука да пиша тая вечер.Как бе душо антибиотик и кърмене ?   newsm78 Ти сигурна ли си , че може така ?

Ysabell ти с тия пипета ме уби  Joy Joy Joy Докато схвана за какво иде реч го четох като пипЕта   hahaha

Мама Мими  , за масажа все пак е най-добре да следваш съвета на специалиста , които ти го е показал  Hug

Dori , надявам се това да е причината и да минава бързо.Заради пъпната херния ни казаха да не го оставяме да плаче много и той си го нави на пръста.В момента , в който ме усети , че съм му извън обхват и започва да мрънка, като ако не се отзова до няколко минути надува гайдата , че даже и подсмърча жално после като го взема да го гушкам. Е га ти тариката  Crazy

Terminator , питай патило  Wink

Айде , лека от мен , аз се отнасям в стрната на сънищата , ако е рекъл Алекс  Wink

# 724
  • Мнения: 1
Мамчета искам да ви питам, как спят вашите деца, настрани ли ги оставяте или и по гръб. Моят цар иска все да спи по гръб, а мен така ме с страх, особено вечер, да не се задави, иначе през деня като го наблюдавам го оставям. В началото док ми каза да не го оставям, ама тогава беше новороден, ами сега дали може да си спи по гръб? Thinking

# 725
  • София
  • Мнения: 676
Мамчета искам да ви питам, как спят вашите деца, настрани ли ги оставяте или и по гръб. Моят цар иска все да спи по гръб, а мен така ме с страх, особено вечер, да не се задави, иначе през деня като го наблюдавам го оставям. В началото док ми каза да не го оставям, ама тогава беше новороден, ами сега дали може да си спи по гръб? Thinking
От самото начало Валето спинка по гръб и си върти главичката встрани. Не съм правила опити да го обръщам. С баткото пак така процедирах.


kapri_z, миличка, наспинкай се и в ранни доби започни да твориш   chef.

# 726
  • Мнения: 23
И аз се към мамите със завърнал се цикъл.
И аз от днес. Хубавото е, че не усетих кога ми е дошъл, а преди се смазвах от болки.

# 727
  • Мнения: 540
Никола се дави всеки ден, затова не смея да го оставям по гръб  Confused

Капризче, успех в приготовленията за празника  Hug То даже станало  Crazy

ДА си здрава и обичана от твоите мъже, на ръце да те носят   bouquet

За АБ - АГто и джипи-то потвърдиха, че мога да го пия и да кърмя. Изписаха ми Зинат, а знам, че него го изписват на бебета.

Лека и спокойна нощ на всички  Hug

# 728
  • Мнения: 154
Адриана мам, моят Боби спи изключително по гръб, не го знам дали си върти главата и какво прави нощем, знам със сигурност, че повръща, намирам повърнато до него сутрин. Не се дави, когато спи до мен, понякога, когато повърне се закашля и се оправя, без да се налага да го обръщам, аз обикновено го обръщам обаче. Не знам бебето ти къде спи, но ако спи в твоята стая, според мен няма начин да не го чуеш, ако се задави, аз такъв слух съм развила, сутрин може да не чуя половин часовите приготовления на мъжа ми за работа (а той хич не е от безшумните), но Боби само да шушне и съм скочила, понякога даже се дразня, щото то детето вземе, че въздъхне или нещо и аз вече съм на крак и установявам, че той сладичко си спи.

# 729
  • Мнения: 146
Добро утро.Аз като най-ранобудна тази сутрин вместо кафе ви предлагам нещо "стоплящо".Днес съм в синхрон с лошото време заради свекито  Close Просто една седмица незнам как ще издържа.Но..няма начин ще се справям.Като имам нужда от подкрепа ще я търся при вас  Hug

# 730
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Добро утро,
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН КАПРИЗЧЕ!!!
ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА, МНОГО ЩАСТЛИВА И ОБИЧАНА!!!

Мама МиМи благодаря за красивата гледка, дано не те тормози много свеки, а ти се опитай да не и се връзваш хич. Гледай с насмешка всичко което ти говори, при мен това помога.
Съвета който ти е дала Капризчето го подкрепям и аз, не се конфротирай с мъжа ти заради нея, все пак му е майка. #2gunfire
Адриана мам в началото Белослава спеше на една страна, както я оставях, но вече си спи по гръбче и само си върти главичката в една или друга посока. Иначе и тя повръща много и се дави често, но спането по гръб не и пречи. Wink
Охх, за цикъла се надявам и този път да ми се позабави. С каката ми дойде чак лятото, някъде след 7 мия месец беше. Laughing
Мравче лоша работа, дано по бързичко се оправиш. Grinning

# 731
  • Мнения: 610
Добро утро!Толкова много ми се спи а малката мишка е будна от 5ч . ooooh! до мен и си се забавлява и ръмжи ли ръмжи.Снощи се опитвах да не и давам да се самоизяжда не за друго а защото си пъха ръцете толкова навътре че не само и се гади а я чакам всеки момент да повърне от това а и го прави веднага след като се е наяла.
Честит рожден ден на kapri_z  и pufpaf!С пожелания за много здраве,щастие и любов!!!


Мама МиМи -стискай зъби ще мине бързо една седмица.и после да си заминава  afwitch Исках да намеря емотиконка с шут отзад ама не намирам   Mr. Green
Мравче-ще се справиш мила и аз пих Зинат още миналия месец.
Mishinatorka-дано да ти е все така и за напред. Heart Eyes Моя цикъл все още го няма ама дано и да не идва скоро-с Неси ми дойде около 4мес.
adriana_mam _Дея спи само по гръб също.
Деси М. -чак ви завидях блаженно  hahaha

Последна редакция: сб, 22 яну 2011, 09:55 от didka banditka

# 732
  • Мнения: 908
д-р Масларски каза да ползваме бейби вак 1 път на 2-3 дена за да не раздразним лигавицата, и изписа тетрисал вместо стеримар, защото каза че това с което се пръска при тетрисал е много по-подходящо за малките бебешки нослета и не ги дразни толкова, каза че се ползва 3-4 пъти на ден.
М/у другото наистина докато пръсках стеримар бебенцето много се ядосваше, а сега даже ми се смее като пръскам тетрисала.
[/quote

И минават ли ви сополките така? Ние вече много време се мъчим с тях и все има Sad

# 733
  • Мнения: 16
Не, не минават.
И той и личната казаха че е здравичка, но сополи си има. Препоръките са да повдигнем матрачето, за да може главата да е по-високо, да проветрява на всеки час и това е.
То най-сериозна е работата сутрин, след това сякаш намаляват доста, но... повече засега не сме постигнали.
Вече 3 седмици е така

# 734
  • Мнения: 908
Не, не минават.
И той и личната казаха че е здравичка, но сополи си има. Препоръките са да повдигнем матрачето, за да може главата да е по-високо, да проветрява на всеки час и това е.
То най-сериозна е работата сутрин, след това сякаш намаляват доста, но... повече засега не сме постигнали.
Вече 3 седмици е така

И ние вече толкова накъде. Не са много, но ги има. В такъв случай ваксини май няма да ни бият скоро, може би напролет Wink Мерси  Hug

Общи условия

Активация на акаунт