Грип, цяла седмица температура

  • 49 617
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 33
  Здравейте, благодаря че сте ми писали, дъщеря ми пак е с температура, цяла нощ с 38, чак на сутринта спадна (на 4 г. е)въпреки че вече взе 4-ти прием от антибиотика(Панцеф пие).Сега пак ще минем през личната и после ще потърся още едно мнение, направо в Токуда мисля да отида.
Ще пиша какво са ми казали.
...Иначе дететто на мноменти е жизнено, на моменти лежи много отпаднала, храни се като врабче, но и без да е болна толкова си яде.

Здравей, как е твоето детенце, надявам се че вече е по-добре!? Като прочетох поста ти, все едно аз го бях написала. В момента и ние сме с  температура, която сваляме трудно, вече цяла седмица. При личната ходихме 3 пъти, още толкова и при друг педиатър..направо ужас. Съвсем се изтощи горкия Cry...Пихме Аугментин, сега Панцеф...

# 46
  • Мнения: 2 222
Записвам се и аз, и ние сме с този вирус или грип. 3 дена 39 - 40 градуса неповлияваща се от нищо температура. Обаче от 5-я ден дъщеря ми е и с усложнение вирусна пневмония. Пием втори антибиотик вече, че първия не подейства. Силно се надявам да преборим гадния вирус скоро.

# 47
  • Мнения: 206
Леле и вие ли я докарахте дотам.Млакия пие 6ти ден Клацит,след 8 дни с Т сме с пневмония.
Носих снимката на щерката при двама УНГ специалисти и според тях няма синузит.Кажете на кого да вярвам?

# 48
  • Мнения: 21
Записвам се и аз, и ние сме с този вирус или грип. 3 дена 39 - 40 градуса неповлияваща се от нищо температура. Обаче от 5-я ден дъщеря ми е и с усложнение вирусна пневмония. Пием втори антибиотик вече, че първия не подейства. Силно се надявам да преборим гадния вирус скоро.
     Здравейте! Аз също се включвам към списъка.Синът ми 5 дни подържа 38,7-39,2. Пие  Цевзил от понеделник,понеже имаше възпаление на ухото. Днес на прегледа педито каза,че ухото се е оправило,и т-рата трябва да отшуми.Заведох го после при УНГ,той каза същото,но т-рата в момента е 38,6...                                                                                                                                                           

Общи условия

Активация на акаунт