Комплексар, сеирджия, или друго?

  • 3 634
  • 43
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • София
  • Мнения: 17 301
Хайде кажете ми, какъв мъж трябва да си, за да не си разведен, но да пишеш единствено и само в този форум, обяснявайки на самотните майки колко не са прави?
За мен това е човек с болна психика, но не знам, може да бъркам или да ми се губи нещо.
Какво мислите?

# 1
  • Мнения: 910
Май се сещам към кого е отправен въпроса, интересно ще ми бъде да разбера newsm78

# 2
  • Мнения: 2 927
Недорасъл? Инфантилен?
По стила на писане си правя извод, че не ще да е на голяма възраст, или пък ако е - не е пораснал интелектуално. Прилича ми на някакъв псевдо Дон Кихот, който държи да се бори с вятърните мелници, но все напада магарето на мелничаря.
Много внимание му отделяш Бърди, не си струва Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 17 301
Много внимание му отделяш Бърди, не си струва Hug

Сигурно си права  Tired

# 4
  • Мнения: 75
Аз се сещам за двама потребителя, но не мога да реша кого точно имаш предвид. За мен това е мъж без работа, към чиято особа жените не проявят абсолютно никакъв интерес.

# 5
  • София
  • Мнения: 17 301
За sunman говоря. От хормони ли е, от какво е, ама не помня някога толкова да ме е дразнел някой в живота ми. Добре, че е само виртуално и мога да го избягвам лесно Simple Smile
Но се замислих просто де. Много разведени бащи са писали тука и може да не съм съгласна с някой, но чета и приемам мнението му, защото е в ситуацията и знае какво говори. Дори е полезно да се чуе другата страна.
Ама това същество ума ми не го побира. Все едно аз да ходя да пиша в някой рибарски форум - не съм ходила никога на риба, ама да ви кажа, че не сте избрали правилните кукички.

# 6
  • Мнения: 75
Хаха, 99% бях сигурна, че става дума за Sunman. Мен лично тоя много ме развеселява с писаниците си, ама се радвам, че е само виртуално де.  #2gunfire

# 7
  • Мнения: 54 493
Мен пък не ме дразни . Дори ме развеселява понякога . Peace
Ако не бъркам той е дете на разведени родители, така че не е съвсем встрани от нещата .

# 8
  • Мнения: 892
Хайде кажете ми, какъв мъж трябва да си, за да не си разведен, но да пишеш единствено и само в този форум, обяснявайки на самотните майки колко не са прави?
За мен това е човек с болна психика, но не знам, може да бъркам или да ми се губи нещо.
Какво мислите?
..о ти нали имаш втори мъж,или той те заряза и отново си самотен родител.Залягай на свалянето на килограми и с мен не се занимавай скъпа!Щото ,новият ти мъж забие нещо младо и слабо,хич няма да ти е до мойте писание
Мен пък не ме дразни . Дори ме развеселява понякога . Peace
Ако не бъркам той е дете на разведени родители, така че не е съвсем встрани от нещата .
мерси

# 9
  • Мнения: 75
А и май сам си гледа детето, за което му казвам Евала, щото като гледам другите БНД-а  #Cussing out

# 10
  • София
  • Мнения: 17 301
Кой си гледа сам детето?

# 11
  • Мнения: 2 927
      Не знам дали си гледа сам детето, но установих, че не желае да вникне в написаното от другите потребители.
      Похвално е да отстояваш позицията децата да се отглеждат от двамата си родители, особено на база собствен горчив опит, но не на всяка цена.
      В такива случаи винаги се сещам за едни думи на Ерих Кестнер в "Двойната Лотхен":

"Ако възрастният, който наднича през рамото ви, не разбере примера с Шърлей Темпъл и връзката с родителите на Луиза и Лоте и техния развод, тогава поздравете го от мен и му кажете от мое име, че на света има прекалено много разведени родители и прекалено много деца, които страдат от това! И че има твърде много други деца, които страдат, защото родителите им не са се развели!"

# 12
  • Мнения: 75
Кой си гледа сам детето?
Ами sunman.... Не е ли сам родител? Или греша?  newsm78

# 13
  • София
  • Мнения: 6 477
Винаги има някой мъж, БНД или както искате го наречете, който е опозиция...Преди време беше Девиатор...сега Sunman....Ама няма лошо - щом ги влече да пишат, дори и да не сме съгласни...Всъщност така имаме с кого да поспорим и да поплюем като мъж Joy Joy Joy Joy
Вярно, че е странно какво точно го влече да пише в чисто женски форум....ама нали живеем в свободна страна...да си каже думата човека...а ние дружно да го нахокаме Thinking

# 14
  • Мнения: 1 213
Просто мухльо.
Дотук много успешно му игнорирам коментарите и ще продължа да го правя, но казаното към Бърди го смъкна тотално в очите ми. Да е жива и здрава жена му (щом са заедно), да си го търпи и дано не й се случи да качи някое килце, че току виж това съкровище безценно вземе да я зареже и да си потърси друга жертва.  Mr. Green

# 15
  • Мнения: 892
Просто мухльо.
Дотук много успешно му игнорирам коментарите и ще продължа да го правя, но казаното към Бърди го смъкна тотално в очите ми. Да е жива и здрава жена му (щом са заедно), да си го търпи и дано не й се случи да качи някое килце, че току виж това съкровище безценно вземе да я зареже и да си потърси друга жертва.  Mr. Green
http://vbox7.com/play:570c55c2

# 16
  • Мнения: 75
Просто мухльо.
Дотук много успешно му игнорирам коментарите и ще продължа да го правя, но казаното към Бърди го смъкна тотално в очите ми. Да е жива и здрава жена му (щом са заедно), да си го търпи и дано не й се случи да качи някое килце, че току виж това съкровище безценно вземе да я зареже и да си потърси друга жертва.  Mr. Green
http://vbox7.com/play:570c55c2
Sunman e бил женен!!! А аз го имах за самотен татко и се чудих коя майка си е зарязала детето на този...  Praynig

# 17
  • Мнения: 892
Просто мухльо.
Дотук много успешно му игнорирам коментарите и ще продължа да го правя, но казаното към Бърди го смъкна тотално в очите ми. Да е жива и здрава жена му (щом са заедно), да си го търпи и дано не й се случи да качи някое килце, че току виж това съкровище безценно вземе да я зареже и да си потърси друга жертва.  Mr. Green
права си обърнах внимание на простотии......

# 18
  • Мнения: 897
Мамин златен. Цяла темичка са ти отворили.  Party
sunman, "фенка" съм ти. Два пъти се опита да се обадиш по моите въпроси и два пъти не успя да налучкаш.  Party

# 19
  • София
  • Мнения: 17 301
Да ви кажа, днес съжалявам, че я пуснах тая тема, прекалено внимание обърнах на човек, който не може да напише едно смислено изречение. Афектирах се от писаниците му в темата на Кали и реагирах прекалено.

# 20
  • Мнения: 1 507
Простено ти е, Бърди!
Аз на sunman съм му "забранила" да се обръща към мен по какъвто и да е повод, освен това избягвам и да го чета, след като установих, че комуникацията ни е невъзможна.

# 21
  • Мнения: X
Тъжно е когато някой не успява да пусне "мост" към другите хора.
Две думи на разбирателство са нужни, само две понякога.

# 22
  • Мнения: 702
Хайде кажете ми, какъв мъж трябва да си, за да не си разведен, но да пишеш единствено и само в този форум, обяснявайки на самотните майки колко не са прави?
За мен това е човек с болна психика, но не знам, може да бъркам или да ми се губи нещо.
Какво мислите?
..о ти нали имаш втори мъж,или той те заряза и отново си самотен родител.Залягай на свалянето на килограми и с мен не се занимавай скъпа!Щото ,новият ти мъж забие нещо младо и слабо,хич няма да ти е до мойте писание
Мен пък не ме дразни . Дори ме развеселява понякога . Peace
Ако не бъркам той е дете на разведени родители, така че не е съвсем встрани от нещата .
мерси


Изключително язвително Crossing Arms Намирисва ми на комплексар, определено  Whistling
Явно първия път е попаднала на такъв като теб и добре, че се е оттървала жената. Аман от мухлясали комплекси вече, станахте като синьо сирене мъжете, хем не сте вкусни, хем сте мухлясали и на нищо не приличате, йем пък все искате да се котирате.
Бегом да стържеш мухъла  hahaha
Сънчо или сънменчо, не тА знам кЪв си, ама се чудя жена ти как те търпи?! Или си ти поредният комплексар, който страда от това, че жена му е повече от него и се опитваш да блеснеш тука, като си изливаш помийоподобните коментари върху жени, които наистина имат или са имали сериозни проблеми. Това си ти за мен.

Учудвам се, че Бърди се е подразнила от теб. Явно е някакво моментно умопомрачение да падне на нивото ти, че даже и тема да пусне, но да ти кажа не знам дали някоя от тук присъстващите заслужава пердах, но ти опредлено си заслужаваш едно наритване по задните части, заради абсолютно безсмислените глупости, които сътворяваш и с които оспамваш всяка тема в този подфорум.
Що не пишеш в СО или в Татковци, а?! Щот ще те изядат с парцалите, ама тука е лесно, нали?!..Дай да бръкмен в раната на тея тъпи жени, които видиш ли не заслужават да имат такива прекрасни мъже до себе си, които да ги млатят ежедневно и да им обясняват колко са жалки.
Ти така ли правиш с жена си или никак не правиш, щото тя се занимава с това да ти оборудва кухата главица с подобаващ рамер рогца  hahaha

Винаги те подминавам, защото все си мисля, че с простака или добро или нищо, но понеже Бърди е пуснала темата и аз от солидарност викам чааай да ударя едно рамо пък ся, кво?!..

Бърди, не си го слагай и не го мисли, нали не ти е в къщата, жена му да го мисли  Whistling

# 23
  • София
  • Мнения: 17 301
vagabond  Heart Eyes
Чудя се днес защо я пуснах темата, понеже аз така или иначе го подминавам по другите теми. ОБАЧЕ. Аз го подминавам, защото нито болката ми е прясна, нито колебания имам, нито терзания. Други момичета обаче не са в това положение. И като влезе някоя да си изплаче мъката и като й се опне насреща ми ти тоя бай Ганьо да й обясни как трябва да си седи до тенджерите и да задоволява мъжа си, щото щом съпругът е леке, то задължително тя е виновна - и си представям как би се почувствала тя. Понеже много ясно си спомням всичкото терзание и чувство за малоценност, което изпитвах, когато се разделихме и си представям ако в този момент вместо подкрепа в този форум, бях получила такъв гнусен ритник как щях да се чувствам. Да не говорим за безумно тъпанарските идеи, свързани със съдене и тям подобни, които дава, за които само мога да се надявам, че няма някой да му се върже.
Та първоначалната ми реакция беше да го подминавам, но като се замислих днес - не. Няма да го подминавам, ще пиша след неговите идиотии, защото жените, към които са насочени, нямат нужда от това. Няма да пиша НА него обаче.
Пък за мъжа ми и килограмите ми дето се е загрижил завалията, доста се посмях вчера  Laughing

# 24
  • Мнения: 702
Оммммммммм  Praynig

Е, че той и горният си е смислен, но е написан така, че на вас праведните да не ви харесва, което въобще не ме учудва, щото тука само идеални хора има. Единствено аз ви преча на идеалната картина, колко жалко...И лупи да ви дам все тая..Някои пак ще си останат слепи.

Сънчо, трябва да почерпиш, виж как веднага изместих вниманието от твоя негативен образ към себе си, брато.  hahaha

Лято, не винаги мълчанието е злато, понякога е и знам за съгласие. Е, няма да си мълча, когато не съм съгласна, само защото ти не одобряваш..или някой друг тук и където и да е.
Комунизмът си отиде, деца  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 1 507
vagabond, пак не си разбрала. Дали ще си мълчиш или ще си изразяваш мненията, хич не е моя работа, това - съвсем ми е ясно. И както имаш правото да си пишеш с каквото си съгласна и с какво не, така и аз мога да възроптая срещу каруцарския ти език.
След малко ще се появи и sunman и темата от ропот срещу него, съвсем ще се превърне във възхвала на пошлостта.
Нищо ново...

# 26
  • Мнения: 54 493
vagabond, пак не си разбрала. Дали ще си мълчиш или ще си изразяваш мненията, хич не е моя работа, това - съвсем ми е ясно. И както имаш правото да си пишеш с каквото си съгласна и с какво не, така и аз мога да възроптая срещу каруцарския ти език.След малко ще се появи и sunman и темата от ропот срещу него, съвсем ще се превърне във възхвала на пошлостта.
Нищо ново...

Това имах предвид и аз !  Peace

# 27
  • Мнения: 702
vagabond, пак не си разбрала. Дали ще си мълчиш или ще си изразяваш мненията, хич не е моя работа, това - съвсем ми е ясно. И както имаш правото да си пишеш с каквото си съгласна и с какво не, така и аз мога да възроптая срещу каруцарския ти език.
След малко ще се появи и sunman и темата от ропот срещу него, съвсем ще се превърне във възхвала на пошлостта.Нищо ново...

Ей за тва съм съгласна, но не е моя вината, а на тези, които го защитават и на онези, които роптаят срещу мен. Оттам ще да дойде тоз ефект, а не от каруцарския ми език.

# 28
  • Мнения: 1 507
Ново лично обещание за 2011-та година: Никога да не споря с vagabond, sunman и монитора.
Изходът е все един и същ.

# 29
  • Мнения: 702
Ха! Ха! Ха! Дано да го спазиш   bouquet

Даже монитора, вероятно в един момент би могъл да те разбере, за останалите се съмнявам.

# 30
  • София
  • Мнения: 12 554
Хайде кажете ми, какъв мъж трябва да си, за да не си разведен, но да пишеш единствено и само в този форум, обяснявайки на самотните майки колко не са прави?
За мен това е човек с болна психика, но не знам, може да бъркам или да ми се губи нещо.
Какво мислите?
..о ти нали имаш втори мъж,или той те заряза и отново си самотен родител.Залягай на свалянето на килограми и с мен не се занимавай скъпа!Щото ,новият ти мъж забие нещо младо и слабо,хич няма да ти е до мойте писание

Рядко пиша в този подфорум, защото не съм самотен родител.
Обаче като прочета подобен коментар, ми кипват лайната.
И то не заради друго, а защото подобна вяра в гореописаното твърдение може да има само в кухата тиква на един нискоинтелигентен индивид.
Не задникът определя отношенията, Сънмен, но когато вместо глава имаш задник, няма как да го разбереш!

# 31
  • Мнения: 258
мислих да пиша по темата,макар ,че не влизам тук обикновено.Днес обаче се рових повечко и проявих интерес към вашата тема,та да не се отплесвам де,мислих да пиша НО ,нана77 се е изразила твърде ясно!Или поне за нас е ясно,хаха ,сънмен си някой си може и да не го разбере!Чудя се вярвайте на такива простаци,всичката на ред ли ти е ,че тръгна на жената кг да оправяш бе?
нана77-бРАВО!

# 32
  • Мнения: 892
Хайде кажете ми, какъв мъж трябва да си, за да не си разведен, но да пишеш единствено и само в този форум, обяснявайки на самотните майки колко не са прави?
За мен това е човек с болна психика, но не знам, може да бъркам или да ми се губи нещо.
Какво мислите?
..о ти нали имаш втори мъж,или той те заряза и отново си самотен родител.Залягай на свалянето на килограми и с мен не се занимавай скъпа!Щото ,новият ти мъж забие нещо младо и слабо,хич няма да ти е до мойте писание


Обаче като прочета подобен коментар, ми кипват лайната.
И то не заради друго, а защото подобна вяра в гореописаното твърдение може да има само в кухата тиква на един нискоинтелигентен индивид.

Скъпи дами,ситуацита е следната.Бърди и е било тъпо,ядосана и си го изкара на мен.Аз се афектирах и отвърнах.Кофти ситуация......
Моля да ме извините,но не всеки носи на обиди

# 33
  • София
  • Мнения: 12 554
Афектът не е оправдание за грубост. Но да приемем, че си искрен.

# 34
  • Мнения: 258
Един букет не оправя нещата!После и обиди е много общо,че ти си влезна много остро на жената в личния живот -пак се повтарям- ама втори мъж,килограми,то това обида ,обида ,ама....
Дръж се достойно като истински мъж де!Кво като ти кипват лайната ,що си мислиш ,че на нас не ни кипват от такива изказвания като твоите!Ама не сме тръгнали да те насираме ,нали?Простете за израза.

# 35
  • Мнения: 702
Аааа аз малко се поос*ах  hahaha  Ама така става човек като хапне нещо разалено Sick Whistling Mr. Green

# 36
  • Мнения: 892
Един букет не оправя нещата!После и обиди е много общо,че ти си влезна много остро на жената в личния живот -пак се повтарям- ама втори мъж,килограми,то това обида ,обида ,ама....
Дръж се достойно като истински мъж де!Кво като ти кипват лайната ,що си мислиш ,че на нас не ни кипват от такива изказвания като твоите!Ама не сме тръгнали да те насираме ,нали?Простете за израза.
а тя какъв ме нарече и защо Simple Smile

# 37
  • Мнения: 408
Видяхме първите извинения, но любителите-психиатри, които обичат да поставят диагнози, все още мълчат ?

# 38
  • Мнения: 702
Тъй, тъй нА си ти куклите, дай си ми парцалите  ooooh!
Сънмен и теб, който те знае син възпитаваш ooooh! Ужасен ужасон  Tired

# 39
  • Мнения: 1 507
Дам... детска градина "Малина", а sunman президент, оле!

# 40
  • Мнения: 576

Най-обикновен вампир, човек, много наранен от някоя жена, който непрекъснато търси реванш и се превръща в първото и не на последно място, вероятно безработен.


Хайде кажете ми, какъв мъж трябва да си, за да не си разведен, но да пишеш единствено и само в този форум, обяснявайки на самотните майки колко не са прави?
За мен това е човек с болна психика, но не знам, може да бъркам или да ми се губи нещо.
Какво мислите?

# 41
  • Мнения: 892

Най-обикновен вампир, човек, много наранен от някоя жена, който непрекъснато търси реванш и се превръща в първото и не на последно място, вероятно безработен.


Хайде кажете ми, какъв мъж трябва да си, за да не си разведен, но да пишеш единствено и само в този форум, обяснявайки на самотните майки колко не са прави?
За мен това е човек с болна психика, но не знам, може да бъркам или да ми се губи нещо.
Какво мислите?
айде мацета още искам

# 42
  • Мнения: 2 510
sunman, ако не се заблуждавам, прочетох,че родителите му са били разведени и към края на живота си са се събрали отново.
За мен за първи път се сблъсках с този човек в една тема/медиаторите я прочистиха/ и го предопредих, че не желая да пише повече по мен.
Най-малкото не е никак възпитано/да не кажа точната дума/.
Ако имаш комплекси, то поне застани от другата страна и дай право на майките тук, поне да ти обяснят като на тяхно дете.
Защо не пуснеш тема "Дете на разведени родители".

# 43
  • Мнения: 5 299
Ясно е защо заключвам темата... Wink

Общи условия

Активация на акаунт