True blood - оцеляхме след празниците - 38 тема

  • 13 956
  • 700
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 350
здравейте гугутки ИК срита задника на Здрач и обиждат ни сериала, наричат го скучен моля ви ударете едно рамо Simple Smile

# 16
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
Не знам си коя по ред    bouquet

Зисе предлагам да ни организираш за една от следващите срещи и групово да посетим това зрелище със  Стивчо  Laughing

По анкетката всички си ги харесвам,но искам в 4ти сезон повече сцени между Суки и Ерик  Wink

Шефе Хари-нещо си,ама ти верно си била дузпата на Роби,това е почти нереално[smilie=smile3555.gif]
ембаргото е вдигнато   Rolling EyesHeart Eyes ама аз съм на друга вълна  Embarassed

# 17
  • Мнения: 78
Дю, какво доживях! Да не щеш Роб зарад Дийн!  Joy (нъл тъй е, не се бъркам  Mr. Green)

# 18
  • Мнения: 3 736
-нгтън, лейти. Ще свикнете с трудната фамилия.  Mr. Green

АХАХАХАХА! Боже, боже, животът е пълен с ирония - Мечо на тепсия, а дори ти не го щеш  smile3532 Как да не се гътне човек от смях? Ох, жал ми стана отново  Tired

# 19
  • Мнения: 78
За кого ти е жал, бе, Пуце  Thinking Не е за ожалване Дю-то, дето се освестило  Joy  Hug

А, и Дю, прочетох в предната тема докъде си стигнала на супернатуралните, мно-го фни-ма-телно да гледаш 10та серия на 4ти сезон, ще разбереш защо  Mr. Green

# 20
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
-нгтън, лейти. Ще свикнете с трудната фамилия.  Mr. Green

АХАХАХАХА! Боже, боже, животът е пълен с ирония - Мечо на тепсия, а дори ти не го щеш  smile3532 Как да не се гътне човек от смях? Ох, жал ми стана отново  Tired

Верно ква идилия,никой нИ гу ще вече тоз човеце,жив да го оплачеш ooooh!

# 21
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Зисе предлагам да ни организираш за една от следващите срещи и групово да посетим това зрелище със  Стивчо  Laughing
Ма готоУ би,обаче требе да се чека до май месец. Crazy
Мале ше изохкам цялото кино от кеф,ше видат те що е гугутка на кино. Laughing
Ако не се разкрещим - Стивииии,ай лав ю биии,аморе! - те па на. Crazy

# 22
  • Мнения: 78
Ако не се разкрещим - Стивииии,ай лав ю биии,аморе! - те па на. Crazy
Joy Joy Joy

# 23
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
абе кво  да ви кажа,чак се чувствам виновна пред Роби Tired

Цеце така сме свръхнатуралчили,че снощи брат ми ми праща СМС с текст "Малиииии" той взе че ме изпревари и сега му остават последните 2 епизода на 4ти сезон.А едвам го накарах да го почне  Mr. Green Нямам търпение да видя какво ще стане,че той цял ден ме дразни  Crossing Arms
а и русата Руби по ме кефеше някак,а снощи прочетох,че Сами бил женен за новата Руби Thinking оф айде да не смапя с новата ми страст  Blush

Зисооо ше ни изгонят от киното  Joy Joy

# 24
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Боже,мен да ме изгонят от кино-невър! Naughty
Плюс това филма е 3D,Стивито ше е баш пред мене .... newsm53 smile3544

# 25
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
Ще има пипни ме тук и тук,навсякъде пипни.... tooth Зисо да не ти стане нещо  Thinking

# 26
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Ако не се разкрещим - Стивииии,ай лав ю биии,аморе! - те па на. Crazy
Joy Joy Joy

 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 27
  • София
  • Мнения: 350
е затва и ние с Зиса отиваме, поне аз. Пък и Арената ни е близо ще я подкрепям та тамън ще ми върне книгите :Д Гушш на сите

# 28
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Ще има пипни ме тук и тук,навсякъде пипни.... tooth Зисо да не ти стане нещо  Thinking
Ще ми стане-голем кеф ше ми стане. smile3544 Heart Eyes
Ше има страст на кристали... kiss

# 29
  • Мнения: 436
 Joy Joy
Zisska RulZ bowuu Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт