Пъзели 20

  • 32 341
  • 732
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 3 789
Момичета, вие серизно ли? Rolling Eyes  Как на 5 години ще нарежда 500 части  Shocked

Само един е от 500, другите са по 100, 200 и 280  Simple Smile Все си мисля, че на 5 години би могла  newsm78 Ама съдя по себе си, все пак  Grinning Моята кръщелница от миналата година без проблем реди по 280, в момента е на 4 години

# 661
  • Мнения: 113
Сериозно ли  Деси?

Да не би пък моите да не са им силата пъзелите  Thinking Сиси е на 3 и реди 45 части и то ако са големи, а Митето реди 500 , но все пак е на 11... Thinking

# 662
  • София
  • Мнения: 3 789
Сериозно ли  Деси?

Да не би пък моите да не са им силата пъзелите  Thinking Сиси е на 3 и реди 45 части и то ако са големи, а Митето реди 500 , но все пак е на 11... Thinking

Сигурно е до дете. Кръщелницата на съпруга ми, която в момента е на 5, не можа да нареди пъзелите в една книжка, дето са 12 парчета, племенникът на мъжа ми на 8 също не може да реди  newsm78 Един Спайдърмен с гигантски парчета го реди повече от 3 дена
А моята хубавица е кротичка - сяда и си реди пъзели, мозайки, дори кара майка си да й реже картички и си ги сглобява и тях. Вярно, някой трябва да й подреди парчетата (майка й ги слага по 10-тина, които ще си паснат), но от там нататък се оправя почти самичка
Брат ми посмъртно не може да сглоби 10 парчета  Mr. Green, а аз от детската градина обичам пъзели...

Последна редакция: ср, 02 мар 2011, 18:09 от -=Деси=-

# 663
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
Различни са децата просто.
Дъщеря ми преди 3 г редеше 20-24ч
сега е на 6 и половина почти  и реди 200 ч. На мен ми помага с някой ъзел, обикновено, когато останат 20-тина парченца.
Синът ми на 3 г и половина почти реди 15 части с помощ. Само с бебешките с 2,3 4- части се справя сам Simple Smile

# 664
  • Мнения: 113
По този повод да ви кажа , аз вземах на малката един от тези които ги водят Гигански пъзел за под. Частите са огромни  и и е  много интересно защото става картинка 1м/1м. и тя си ходи по него...
 Да са ни живи и здрави , другото не е толкова важно!  Hug

# 665
  • София
  • Мнения: 3 789
По този повод да ви кажа , аз вземах на малката един от тези които ги водят Гигански пъзел за под. Частите са огромни  и и е  много интересно защото става картинка 1м/1м. и тя си ходи по него...

Всичките съм ги изкупила  Mr. Green, с тях започна

# 666
  • Мнения: 113
Деси, къде има такива тук ?  Praynig

# 667
  • София
  • Мнения: 3 789
Деси, къде има такива тук ?  Praynig

В "Марсел" има с цифрите и българските букви, за по-малките - с някакви птички, корабчета и т.н. В "Джъмбо" има с принцеси и Мечо Пух. Май в сторе.бг също бяха заредили някакви. Пак в "Марсел" бях намерила и един от 4 огромни парчета - в една част е нарисувана къща, в другата - зоологическа градина и т.н. и са свързани с пътища, имам снимка в телефона, сега ще го пусна. Ето, доколкото изобщо може да се види. Иначе принцесите и Пух са от 9 или 12 части (не помня) и се нарежда цяла голяма картина, но сега не откривам снимките  newsm78


Последна редакция: ср, 02 мар 2011, 18:41 от -=Деси=-

# 668
  • Не съм от тук и съм за малко
  • Мнения: 717
Момичета, някоя от вас май използваше такива за основа за редене на другите пъзели. Или бъркам?  newsm78  Дали са удобни?

# 669
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Мисля че е до интереси. Дъщеря ми например никак не й се занимава с букви и опити за четене, но пъзели много харесва. Най-големия който имаме в момента е 160 части и днес го подреди за около час.
Още веднъж благодаря ти Деси.

# 670
  • Мнения: 113
Да , аз използвам нещо такова за основа и ми е супер удобно, хем е гумено и се огъва , за да мина с него през вратата примерно, хем е достатъчно твърдо за редене, и парченцата не се пързалят .... Но моите едно парче е с размери 80 /80 см примерно...  и ако ми трябва по-голямо ги съединявам...

# 671
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
И последен въпрос от мен. Сега разглеждам че някои от пъзелите в Стор бг пише, че са производство на Джъмбо, това значи ли че може да се намерят в Джъмбо или за различни неща става въпрос?

# 672
  • София
  • Мнения: 3 789
И последен въпрос от мен. Сега разглеждам че някои от пъзелите в Стор бг пише, че са производство на Джъмбо, това значи ли че може да се намерят в Джъмбо или за различни неща става въпрос?

Не, това е фирма за пъзели "Джъмбо"  Hug

# 673
  • Мнения: 87
Ей хора, разберете се за неделя след 13 часа, аз ще гледам да ви следя. Иначе в събота вечер сме в София.

# 674
  • София
  • Мнения: 3 789
Аз се отсрамвам с още един - малката фея. Бях забравила колко приятно се реди "Равенсбургер", този направо се нареди сам. Не се знае кога ще покажа следващия, че ме сполетя работа  Sad

http://puzzlegallery.multiply.com/photos/album/69#photo=51

Снощи се усъмних в здравия си разум покрай детските пъзели и днес звънях на моята приятелка. Значи така: детето абсолютно самосиндикално реди 100, за 160 и 280 иска помощ от майка си, съжалявам, че ви подведох  Embarassed

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт