Новата година е дошла, мама за Септемврийска Точица разбра!

  • 24 098
  • 711
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 4
Добро утро , мамчета-сладуранчета! Hug
farewell,изпращам ти най-мощната си прегръдка и силно се надявам да преодолееш колкото се може по-бързо това  PraynigИмам един приятел,който казва,че Бог никога не ни изпраща повече,отколкото бихме могли да понесем!Мога да предположа как се чувстваш,но тези неща се случват на много жени и не са повод за отчаяние.Убедена съм,че ще настъпи денят,когато ще се радваш на твоето буболече и всичко лошо ще е зад гърба ти Hug
Момичета,искам наистина от сърце да благодаря на всички вас,които ме подкрепихте във вземането на едно от най-трудните ми решения през последните години HugНямате никаква,ама никаква представа колко силно повлияхте на решението ми и колко се радвам,че има форуми като този и хора като вас!!! Heart EyesВчера по време на работа непрестанно мислих и визуализирах евентуалното развитие на живота си след вземането както на едното,така и на другото решение.Не искам да оставам сама и да губя човека до себе си.Не искам и да посегна на живота на това още нищо неподозиращо оформящо се бобово зрънце и да съжалявам после цял живот.
Дъщеря ми ще-не ще,постепенно ще се наложи да свикне с идеята.Достатъчно голяма е и съм повече от сигурна,че ако не сега,то впоследствие ще ме подкрепи.Така че,няма какво да му мисля толкова-нещата са предрешени Peace
Искам специално да поздравя щастливите мамчета,видели сърчицето на малкото съкровище  bouquetНа всички останали,на които им предстои това-силно стискам палци и чакам да се похвалите Peace
renka86,нямаш идея колко добре те разбирам относно майка ти и силното ти желание да се махнеш от там HugМоята майка е рускиня и е най-властната майка,която познавам!!!Цял живот ме е подтискала с непреодолимото си желание да постигне нещо чрез мен и сестра ми,но като видя,че с мен няма да се получи,започнах да ставам черната овца в семейството LaughingВ резултат на това се заомъжих на 19,и то не защото ме е цапнала голямата любов по главата,а само и само да се махна от нея-така ми беше дотегнало да върви по петите ми и да ми напява какво трябва и не трябва да правя.Беше ми дошло до гуша от нервните й кризи и вечната й липса на настроение NaughtyЕ,сестра ми се каза по-умната-тя просто се отдаде на свръх учене,в резултат на което замина да живее на другия край на света и няма никакво намерение да се връща LaughingИма кариера,която може да гради само и единствено в чужбина,и то в силно развитите страни,и като си дойде тук за малко,са си много мили драфи с мамаша,нооооо за кратко LaughingТа искам да ти кажа едно-колкото по-далеч стоиш от такива майки,толкова по-добри ще са ви отношенията.Не й позволявай да продължава да мисли,че не си в състояние да управляваш живота си.Вземете се двамката с мъжа си и бягайте надалеч HugТака и бебето ще се развива по-спокойно,и вашите отношения ще са по-чисти.
Виждам,че сте засегнали темата около симтомите на бременност.За протокола-и аз нямам никакви симптоми,освен болезнените зърна.Дори се чувствам много по-енергична и жизнена,отколкото преди newsm78Вчера,докато бях на работа,установих,че ми се е появило бяло течение и смятам при следващото си посещение при Аг-то да попитам какво да правя в случая.
Сега щше ставам,защото ми предстои поредният дълъг работен ден.Желая на всички само усмивки и добро настроение HugДо скоро!!!

# 661
  • Мнения: 152
Kotanche, много се радвам за решението, което си взела. Сигурна съм, че няма начин да съжаляваш след време..все пак това ще е вашето дете...няма нещо, което да обичаш по-силно от него и дъщеря ти Simple SmileSimple Smile Сигурна съм, че съвсем скоро отношенията ви ще се изгладят и ще сте много щастливи Simple SmileSimple Smile
Благодаря ви момичета за подкрепата..и аз мисля, че ще сме по-спокойни като сме сами...поне ще се справяме сами и ще видим наистина какво е живот.. а и си представям след време като родя майка ми все ще се меси в това окова около бебенцето.. ще ме изкарва извън нерви.. Та това е от мен за сега. Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 662
  • Мнения: 0
Добро Утро ,момичета!

Farewell,съжалявам мила Sad.Не се притеснявай- ще стане следващия път.Природата си знае работата.Прегръщам те силно и ти пожелавам само положителни емоции  Hug Hug Hug

От както разбрахме ,че съм бременна Ева постоянно иска да я гушкам ,тя ме прегръща,целува ме, не мога да си обърна гърба без да я взема с мен.Възможно ли е да усеща че става нещо?Даже в момента стои седнала до клавиатурата и така ме е гушнала,че пиша с едно пръстче Laughing

Хубаво е ,че тук можем да си споделим всичко ,което ни тревожи или радва.Можем да си дадем кураж и да се подкрепяме взаимно.Тук няма никоя да остане неразбрана.На всички ,искам да кажа да се опитат да бъдадт спокойни,щастливи колкото позволяват обстоятелствата, за да гушкаме септември здрави и щастливи бебчета,защото няма нищо по хубаво на този свят от децата  smile3522
Сега ще ви оставя за малко,че ще водя госпожица Ева на фризьор.
Целувам ви всички и ви пожелавам един хубав изпълнен с усмивки ден lovekiss lovekiss lovekiss



# 663
  • Мнения: 18
Farewell, много много съжалявам  Hug поплачи си, изжевей си го и го сложи зад гърба си. Следващия път, всичко ще бъде наред.

koTanche, супер новина е, че си взела решение да оставиш бебчето  Hug  Hug  Hug

diana_val4eva, не знаех, че има вероятност за близнаци. Не знам ти колко искаш, ама на мен две ми звучи страхотно  Grinning

# 664
  • Мнения: 79
Farewell, много съжалявам за случилото се  spoko.
Не ни забравяй, в другата отчетна една мама по същия начин загуби бебчето си, но винаги е със нас и сега, от една седмица се радва на прекрасна дъщеричка  Heart Eyes

# 665
  • Мнения: 3 743
Много ще е хубаво, ако си имаме близначета в темата. Аз за себе си не бих си пожелала чак такова щастие Wink

farewell Hug

Хайде, до скоро Simple Smile

# 666
  • Мнения: 5 940
Farewell, аз също много, много съжалявам Hug
Котанче, тайно се надявах да се вземеш такова решение, но съвети не посмях да давам, защото смятам, че това трябва да бъде преди всичко осъзнат личен избор.
Малко със закъснени, честит рожденик на Елица. Желая му щастливо детство, а на нея много да си се радват взаимно.
tedi_puh79, при нас се случва същото със сина ми. Той по принцип е много привързан към мен, но от месец е почти залепен, когато сме заедно. Да не говорим с каква мъка се разделяме сутрин. Ляга и става с думите, че не иска да ходя на работа, съответно и той на детска градина /а уж много му харесваше/, не искал да имам професия, а да съм само мама. Ние по принцип сме обсъждали дали иска братче или сестриче, той не е особено запленен от идеята, да не кажа никак Laughing Искал неговият приятел да му е брат. А бебетата въобще не го привличат, смятам дори, че го отегчават, та ще видим живот и здраве Simple Smile Моята разлика със сестра ми е десет месеца и половина, смятам я за доста удачна. Много се радвам тук на момичетата, които са се навили толкова бързо на втора бременност, децата ще бъдат много близки и сигурно няма да е така силно чувството на ревност.

# 667
  • Мнения: 518
samorasliche много мило !  Hug

Кажи имаше ли проблем лятото с горещините и вече голямото коремче ? Онзи ден се замислих ,че не съм била бременна в жегите ,а сега ще минем точно през юни,юли ,август...


Момичета това с подстригването по време на бременност сериозно ли е ,че се притесних ?
Чела съм за такова поверие но то не е ли по-скоро защото навремето/преди много години/ са приемали ,че ако една жена не може да има здрава коса по време на бременност не може да износи здраво бебе ?! Сега вече тези неща не са ли неактуални ?!
Още колко бабини деветини ще чуеш не е истина просто Sick Crossing Arms ooooh!
За горещините - терминът ми беше 21.09. Проблем имах едва последния месец и половина,но се изтърпява - потях се като прасе и едва дишах ooooh!

# 668
  • Мнения: 644
farewell, мила, пожелавам ти много сили, здраве и кураж Hug
koTanche, радвам се за теб  Hug. Ще видиш, че всичко лека полека ще си дойде на мястото.
renka86, най - правилното решение сте взели, самички е най - добре. В началото може би  ще ви е по - трудно, но ще се оправите, важното е да няма излишни нерви и да се обичате и подкрепяте с таткото Heart Eyes
Хайде хубава вечер от мен, аз ще се приготвям за среща с наши семейни приятели  Hug

# 669
  • Мнения: 2
Добър вечер момичета   bouquet
farewell, Cry Hug
Момичета казахте ли вече на всички близки  и приятели за щастливото събитие,аз още на никой не съм казала,е само на мойта приятелка,но ако не бях каза на някой щях да се пръсна  LaughingНа Васи още не сме казали,защото ще каже на всички  Grinning,тя сега като ме види ,че пия ФК все ме пита пак ли те боли корема,аз така й казвам,че все ме кара да я гушкам пък тя си е тежка вече 16кг Wink
renka86,най-добре си е сами,пък като ти потрябва помощ ще ги извикаш бабите ,по-надалече да са е по-добре  Wink
Лека вечер  Heart Eyes

# 670
  • Мнения: 619
Ние споделихме на най-блзиките си приятели и хора. Знам, че е рано, но е радост. Да пази Господ да не се отнеме повода на нито една от нас вече.
farewell, Hug  bouquet, съжалявам  Hug .
 Днес някак имам повече болки и  Confused ми е едно такова  Confused.

# 671
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 358
Здравейте, момичета!
Желая на всички ви лека бременност и сладки бебчета на финала.

Минавам оттук, за да поздравя специално Marpen! Мила, много се радвам да те видя в тази тема.   bouquet

# 672
  • Мнения: 0


Добро утро ,мацки, хайде днес закуската да е от мен cook cook

# 673
  • Мнения: 152
Здравейте милички:) Надявам се, че сте добре днес..

Аз след 3 дена мъки(не можей да отида до WC), днес успях..изядох 2 сушени сини сливи Simple SmileSimple Smile

Иначе за бебенце само нашата къща знае: аз, мъжо, сестра ми и моите родители. Друг не знае..неговите родители също не знаят.. Не искам да раздухвам за това, а не дай си Боже нещо лошо да се случи..не искам после да обяснявам на всички..как ама защо.. за съжаление вече един път го преживях това SadSad.. Дано всички сме здрави и най-вече нашите бебенца растат бързичко и дано дочакаме септември месец появата им на бял свят Simple Smile

Целуваки на всички и хубав ден

# 674
  • Мнения: 0
valerieвие сте по големи и повече разбирате  Grinning Аз каквото и да питам Ева тя е на моменти или на ДА или на НЕ ,но по принцип много се радва на бебетата.Исках да я пусна на ясла,но декември ни взеха в болницата в инфекциозно,след като ни изписаха на втория ден ми направи вирусен бронхит и сега пак е болна ooooh!.С мъжлето се изплашихме и решеихме да си я гледам.Още повече сега когато съм бременна макар,че болестите ни намират и в къщи Tired

Общи условия

Активация на акаунт