***~*** Юлчета 2007 ***~***

  • 18 478
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 3 414
Почнах Вики,ако сваляш проблем с количеството нямаш,аз първия път ядях по 4-5 фили с лютеница или салата само на обед Embarassed

# 691
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Моля не ми говорете за ядене и количества, днес съм само на ориз и плодове.

Шуслеровите соли има и D6 и D12. Но този Хепар суфур D6 не е шуслерова сол, Г ми го е давала.

# 692
  • София
  • Мнения: 254
Били, наистина някои електронни мерят неточно на ниски температури, ние имаме един такъв, но при висока Т съм го сравнявала с живачен и е ок. Имаме и един електронен на Омрон, който мисля че мери много вярно. Имаме и този за ухо - най-долу тук http://kbs-omron.com/termo.htm?TID=1&MID=81&ART=22&B … mp;SID=1&LG=2, ама с него е много важно да наместиш точно, иначе мери много различни Т, така че полза много няма, но ве пак спасяваше положението, като беше по-малка Кая и не даваше да мерим с обикновен.

Една познатаще ражда в Токуда, наистина й искат да подпише договор за дарение за 1500 лв., както коментираха снощи по новините, не мога да повярвам  Shocked. Освен това й го сервираха в последния момент, въпреки че тя всичко беше проучила с тях предварително, вече дори преносва...удивително!

# 693
  • Мнения: 1 856
Цяла сутрин поддържа около 36.8, легна си с 37, събуди се с 38 Confused Ох надух ви главите, но Т ме изнервя най-много от всички симптоми, а като прочетох колко дни са били с Т Лина и Кати, се върнах към онзи кошмарен вирус, който Никола изкара веднага след като се роди Валери...ох... Защо така вдигат по време на сън, какво е обяснението?

Иве, тая твоята да не се гътне случайно Rolling Eyes Нашите баби и дядото не се пазят като е болен Никола. Другата събота заминават пак за Тайланд и вчера точно си помислих, че ще е много неприятно да се разболеят точно преди или по време на това, ама те дума не казаха, като ги помолих да го гледат, целуват си го, гушка си го, дано да не лепнат и те все пак де

Моят термометър е чико, електронен и е много точен - трябва да се стиска ръката обаче

Мими, Ува каза 29-ти, не бързай  Laughing

# 694
  • Мнения: 329
бяхме навън 2 часа.Ева толкова дивя, гонисме се с нея и се замервахме с топки, пързалях я със шейната.Дребният пък спа през цялото време Grinning
Сега свеки готви , Ева си играе с майка ми ,а аз ровя в нета  Laughing
Странно ,Ева винаги по време на сън е сваляла Т , освен една нощ когато беше с Варицела  Thinking
Аз вярвам на живачните терм..Иначе имам на Омрон и той мери донякъде точно  Peace

# 695
  • София
  • Мнения: 254
Аз ви подведох за нашия електронен, който е точен, той не е на омрон, а на микролайф - ето този http://www.microlife-bg.com/article_popup.php?mid=2&sid=1&aid=2

Кая е добре, не е вдигала днес висока Т. Баща й се чувства много зле, със силни болки в гърдите и въобще навсякъде май, Т над 39. Отиде до Вита, сега се обади, че ще му правят рентгенова снимка.

# 696
  • Мнения: 1 856
Галена, стискам палци да няма усложнения Praynig

Аз се вдигнах до педиатъра след като измерих отново 39. Той го прегледа много обстойно, включително и за менингит, защото Никола каза, че го боли главичката. Каза, че не е слязла инфекцията,чисти са му гърдите, да продължавам да давам същите неща и че трябва търпение - можело 4-5 дни да е с Т. Понеже карахме свекърва ми до джипито да си вземе някакво лекарство против грип за всеки случай и тя ни заръча да питаме педиатъра дали е свински грип. Питам го аз, той каза, че симптомите са на един от двата грипа в момента, а на въпроса свински ли, се засмя и каза, да му следя физиономията дали започва да прилича на зурличка  Laughing Педи черпи Никола ямибеър и той страшно ги хареса, та ходихме след това да му купя. Сутринта от нашата аптека купих саностол, но тойостава за Валери. Още каза, че инкубационният период е ден и половина-три дни и да започна да давам на Валери 3 пъти по 10 капки умкалор. За саментото каза хубави неща

# 697
  • USA
  • Мнения: 559
"Лекарството" за грип е ваксина. Мисля, че може да я бият и в първия ден на симптомите. Така поне ми казаха преди време. Тазгодишната ваксина включва и свинския грип.
 
Снощи бях до късно на народни танци, сега едвам гледам на работата.  Tired

Мими, ще те следим изкъсо Simple Smile. Не се притеснявай, всичко ще е наред! Hug

# 698
  • София
  • Мнения: 254
Марисса, и Кая я болеше главата, два дни. Повтаряше по цял ден, че я боли главичката, коремчето, очите, ръцете, всичко. Като я вдигаме, ако я хванем по-рязко, плачеше, че я боли. Отминава. А педиатърът каза ли да ходите пак на контролен преглед? Имаше ли много хора и дълго ли чакахте?

Христо е без усложнения, естествено му изписаха тамифлу, но и вентолин (за впръскване), което ме учуди, и тайлол хот за Т.

# 699
  • София
  • Мнения: 3 414
Айка ТАМИФЛУ ваксината?
При нас беше 3 дни докато се покаже и при Ники.
Аз се чудя за витамините на д-р Тайс трябва да ги прегледам обстойно

# 700
  • Мнения: 1 098
Чакам с нетърпение новини от Мими PraynigУспех!
Днес мина по- добре от вчера. Дели ме слуша повече, но и аз действам по- твърдо. Следобяд извиках татко да дойде да седи при бебето и се разходихме само двамата навън. Купих му подаръци. Добре му се отрази.
Хомеопатката ме предписа разни неща за по- бързо  възстановяване след раждането.

# 701
  • София
  • Мнения: 254
Браво, Бубе, ще се справите! Като почнете да излизате на разходки сигурно ще е по-лесно, особено ако Юли спи повече, докато сте навън и имате време двамата с Дели.

Иве, не, това е антивирусен препарат, който се купуваше масово миналата година покрай истерията със свинския грип, твърдеше се, че само той помага, едва ли е истина Naughty , макар че сега търсих в интернет други лекарства със същата активна съставка, но няма на българския пазар май. Вкъщи сме против противогрипните ваксини.

# 702
  • Мнения: 984
Да затворя залаганията за пола на мъничето - мъж  Heart Eyes
По спомен мариса и ува познаха.. и май още някой имаше
Косьо си държи на неговото и иска бебе момиче. Казах му, че неговото ще е момиче  Mr. Green

# 703
  • USA
  • Мнения: 559
Аз доколкото знам тамифлу е ваксина, но може и да греша. Но аз съм определено за грипната ваксина. Simple Smile Сега видях - не е ваксина, но се използва и превантивно.

Мая, и аз познах, и Буути  Mr. Green. Честити сини новини!  Hug

# 704
  • Sofia
  • Мнения: 523
Обрива при Сашо се оказа алергичен. Сега е на диета - това му харесва, защото набива солети, бисквити и бейк-ролс със сол.
Много са ми съмнителни с това Тамифлу дето масово се изписва ...
Мая, честити сини новини.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт